2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

ilsuu cannım maşallahhhhhhhhhh:nazar:

demetcim bende almıyorum ama eşimden dolayı geliyolar şimdi büyük kaynım geliyo eltimle torunu felan mecbur geçmiş olsun ziyareti her zmanda gelmiyolar kalkmazlar kolay kolay aç kalmasınlar:) fazla bişey yapamıcam öz ama doyurucu bişeyler hazırlarım artık hadiyin kızlarrr ben kaçtım bi marketi turlayım geliyorum tabii ben gelene kadar kimsecik kalmazzz öpüyorum hepinizi bugünkü muhabbetin tadna doyamadıma.s.

kolay gelsin tatlım valla yorma kendini çok öyle markettende ağır çantalar falan taşıma sakınnnn:mymeka:

inşallah yarın kaldığımız yerden devam ederiz bu seferde cicilerle kızlarrr lütfen cicilerinizin resimlerini çekin yaaaaaa yarında cici şow yapalımmmmm:lepi:

yarın mecbur evdeyim kargom gelecek-tatlicadiarzu-

Çiçekcim masallah göbüşüne seninkide çok fazla çıkmamış

Ececim tşkler canım:1hug:

kızlarrrrrrrrrrrrdelikafaduldendelikafadulden

ne kaa tatlı göbüşler bunlar yaa maşallahhhhh:nazar::nazar::nazar::lepi:

ilsu canım sen benim demesen sanki hamile kıyafeti gösteren bi manken sanırım heeee harika çıkmışsın:nazar::lepi:

çiçekkk seninde kilon yok öyle canım maşallah sadece güzel bir göbüş varrrrr:nazar::nazar:
kırmızıda çok yakışmış ayrıcaaaaa:nazar::nazar:

maşallah göbüşlere ve bebişlereeeee:nazar::teytey:

:eek::eek: sağolun efemm ay fotoyu eklerken önceki aylarda koyduğum fotolara rastladım dosyada hiçbişey yokmuş ama yine ben var diyodum göbüşümü kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

Evet biz geldik.kızımız büyümüş maşallah.
Esnedi yada su yuttu iki kere .
Fınfık burunlum bal dudaklım.solgun dudaklı gibi görünüyor.
Doktoırumuz yüzünü görünce her defasıdna çok güel bir kız oalcak bu maşallh diyor.
Evet ,1475 gr.yani 1,5 kg olmuş kızımız dedi.doktorumuz.
Başı artık aşağıda.masaya yatınca kıpır kıpır etti durdu.zaten poz venek için galiba.
11 mayısta raporumu açtıracağım gidip.
Işte bizdn bu kadar.mındıkk burunluma maşallah

Kız swetttt, 1,5 kilo patatissss olmuş bu bıdıkkk kısss, yirim onu bennn kızartıp yirim valla cokacimcoook Masallah cnm anne güsel tabe, kızımızda güsel olcakkkk delikafadulden Ay ne güsell valla Neslidende senden de güsel haberler geldi cok mutlu oldummmmm :içelim: 11 mayısta actırcan normal dogummu yapıcan cnm?

kolay gelsin tatlım valla yorma kendini çok öyle markettende ağır çantalar falan taşıma sakınnnn:mymeka:

inşallah yarın kaldığımız yerden devam ederiz bu seferde cicilerle kızlarrr lütfen cicilerinizin resimlerini çekin yaaaaaa yarında cici şow yapalımmmmm:lepi:

yarın mecbur evdeyim kargom gelecek-tatlicadiarzu-
evet canım yarın da cici şov yapalım.ben şimdiden hazırlıklara başlayayım...

Diloşummm kendine iyi bak yarına kadar tatlımmm, oyle kosup kosup yorulma marketlerdeeeeee kızarımm hemen :eek:klava:

Demetcim Diloşum çok sağolun
demetim utandırdın beni:1hug:

Şeniz

demetcim yoksa o halıdan mı sipariş ettin

canım o sayfaya ancak bakabiliyorum inşallah bende istiyorum ve de fiyatı çok uygunmuş kendide harika valla.Kardeşimin bebeğine almıştı erkek kardeşim yağmur ormanıydı adı 240 TL idi fiyatı:mymeka:
ben bunu da çok beğendim valla alırsam bundan alırım o kadar para veremem :1closedeyes:
ama belkim dayısı bize de alırdelikafaduldendelikafadulden

dün ben banyo ile ilgili eksiklerimiz vardı onlardan sipariş ettim birde kızlar harika oyuncaklar vardı 5.5 4.5 en pahalısı da 10 TL ye tabiki de indirimdeydiler ve harikaydılar durun resimlerini göstertiim:lepi:

normal doğum görünüyor zuuzm .
hayırlsı ile.
doktoruam sorudm 11 mayıs dedi.bende fazla oynamak sitemdeim .biraz geriye alalım felan demedim hiç
hayırlısı olsunçda
ama doğum moduna girmiş kızım .kafa aşağıda:))
inşallah zamanın da gelir miniğim.
kızımdan çok ben patisis olmuşum 12 kg almış oldum toplamda
4 kg daha alsam offffffff16 kg ile bitirirm. yarabbiim biri bana dur deisn:))))))

Evet biz geldik.kızımız büyümüş maşallah.
Esnedi yada su yuttu iki kere .
Fınfık burunlum bal dudaklım.solgun dudaklı gibi görünüyor.
Doktoırumuz yüzünü görünce her defasıdna çok güel bir kız oalcak bu maşallh diyor.
Evet ,1475 gr.yani 1,5 kg olmuş kızımız dedi.doktorumuz.
Başı artık aşağıda.masaya yatınca kıpır kıpır etti durdu.zaten poz venek için galiba.
11 mayısta raporumu açtıracağım gidip.
Işte bizdn bu kadar.mındıkk burunluma maşallah

kızın 41 kere maşallah:nazar::nazar:
sağlıkla büyüsün bebişlerimiz:teytey::teytey:

hayırlsı ile.
doktoruam sorudm 11 mayıs dedi.bende fazla oynamak sitemdeim .biraz geriye alalım felan demedim hiç
hayırlısı olsunçda
4 kg daha alsam offffffff16 kg ile bitirirm. yarabbiim biri bana dur deisn:))))))

swetcim maşallah toparlacık olmuş kızın.allah nazarlardan saklasın.

ayy ne güzel maşallah kızına canım..bu aydan sonra başı aşağıda mı oluyormuş?
evet canım artık aşağıya doğru oluyormöuş.
çok iyşi dedi doktorumuz

bugun dr dan gelenler 1,5 kiloyla dönüyorlar :))
Sweetcim gözünüz aydın canım güzel kızına masallah

a.s.

maşallah canım allah nazarlardan korusun herşey çok güzel gidiyo 41 kere maşallahhh:1hug::nazar:

maşallah canım tarihler yakın olunca kendi kızımdan haber almış gibi seviniyorum allah nazarlardan saklasın kocaman olmuş annesi

swetcim maşallah kuzucuguna canım özelden mesaj attım b bakabilir misin?

Kız swetttt, 1,5 kilo patatissss olmuş bu bıdıkkk kısss, yirim onu bennn kızartıp yirim valla cokacimcoook Masallah cnm anne güsel tabe, kızımızda güsel olcakkkk delikafadulden Ay ne güsell valla Neslidende senden de güsel haberler geldi cok mutlu oldummmmm :içelim: 11 mayısta actırcan normal dogummu yapıcan cnm?

teşekkür ederiz teyzeleri .
hepinzie.
selamı var kızımın da

hayırlsı ile.
hayırlısı olsunçda

Hayırlısı olsun cnmmm cok sevindimm normal dogum olmasına ben yapamıyorum ya cok güsel geliyo simdi banaaaa :çok üzgünüm: 12 kg. ne ki yawww swetcimm çıtır çerezzzz delikafadulden Vercesss kilolarımızııı takma sennnn... Bütün derdimiz kilo olur umarım dogumumuza dekkk :sm_cool:

sweetcım masallah kuzuna.:nazar:
bebişlerın kacıncı hafta dönmesi gerekıyor kıslar?
benım en son kontrolumde oglusum ters duruyordu.:ecrin_bebek:
bakalım mayısta kontrolumuz var ınsallah benimkide dönmüştür.:emir_bebek:

Sweatcim maşallah kızına ne güsel ya ay benimkide bu kadar oldumu acaba benim daha gitmeme var neslininkide dönmüş seninkide darısı bizim başımıza inş. döner paşam ya çok güsel kocaman olmuş çok güsel canım:nazar:

sweetcım masallah kuzuna.:nazar:
bebişlerın kacıncı hafta dönmesi gerekıyor kıslar?
benım en son kontrolumde oglusum ters duruyordu.:ecrin_bebek:
bakalım mayısta kontrolumuz var ınsallah benimkide dönmüştür.:emir_bebek:

Canım benimde en son gittigim kontrolümde ki bu 3 gün once ters duruyodu bebişimmm, teeee 36. haftaya kaa dönebiliyomusss rosemimmm korkmaaa kaydirigubbakcemile5

bu 8.80TL hihoyyyt

Nuk_Rose-Blue&

bu 9.90 TL

BKRZ_3023M_427.jpg

4.50 TL

Kraft_Cingirakli_Inek_11cm_1.jpg

birde kuzu çıngırak var ama onu ekleyemiyorum

ben çok sevdim bunlarııııdelikafadulden

Kıslar benim hamişliklten ötürü bacaklarımın üstü kısımlarında selülüt oluştu aranızda benim gibi olan var mı acep :) kötü duruyor inş doğumdan sonra gider.

Canım benimde en son gittigim kontrolümde ki bu 3 gün once ters duruyodu bebişimmm, teeee 36. haftaya kaa dönebiliyomusss rosemimmm korkmaaa kaydirigubbakcemile5
umarım dönerler zuzum.:1hug:
bebegın duruşu ters olursa sezeryan oluyormus.
gercı bana doktorum catı dar sezeryan olur dedı ama bir umut ıste belkı normal dogum yapabılırım.delikafadulden

çiçeks canımm maşallahhh göbüşünee... :nazar:

swethome canımm maşallahh kuzuna demekk ters dönmüş... ne güzelll darısı başımıza... :nazar:

X