2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

diloşcum cok tesekkür ederim evet tam istedigim gibi bi dogum oldu her bebegin bi zamanı var demekki beklemek cok sıkıcı ve zor olsada zamanları gelince geliyolar.bekleyen arkadaslarada rabbim tez zamanda kucaklarına almak nasip etsin ve kikolecim sanada cok tesekkür ederim Allhım hepimizin evlatlarını bagışlasın.:ecrin_bebek:

hmmmmmm huriş bekliyordum bi süpriz senden hadi güzelim inşallah gelecek nazlı melek rabbim yardımcın olsun hepimizin
inşallah canım inşallah....yarın güzel haberleri veririm...

cankız bende sevindim canım darısı başımıza inşallah gülüm ya dua edin yarın bende kurtulayım...
bugün hemşire beni ilk gördüğünde sen daha doğurmadın mı dedim tamam dedim artık benim zamanım kesin gelmiş hehehehehe......nst bağlarkende dedi kurtulursun inşallah ..dedim kurtulurmuyum kavuşurmuyum ikisi aynı anda..

aşl ben dedim hepinizi doğurtcam die bak saat en son 21 :42 de yazmışım hiç yazan yok heygidi günler heyyyy......

kızlarr huriş gece 1 de doğum yapmış çok kolay olmuş epidurali takmaya bile fırsat kalmadan ipek böcüğümüz gelivermiş maşallah allah analı babalı büyütsün darısı diğer arkdaşlarımızın başına inşallah

şükürler olsun huriş oldu işte bakk kolay olmasına çok sevindim dogumun ayyy gözlerim doldu ya ne güzel rabbi bizede nasip etsin çok stres yaptın güzelim ama bak kollarında nazlı kuzun allah analı babalı büyütsün şansı bahtı açık olsun güzelim hemen haberlerini bekliyoruzzzzzzz

hehe
topikte bi ben kaldım hurişte terfi etti annelerimizin topineeeee eeeeeeeee sıradaki kim acepp yanlız bırakmayın biziiii anişlerrrrr

Ayyyyyyyy çok sevindim demek Huriş bebekine kavuştu...Ben de doktordan geldim, yarın 12de sezeryanla bebekime kavuşcam inş. Hep normal doğum istemiştim ama çatı muaynesinde hiç açılmam olmadığını söledi doktor. Çok zor olur dedi, ben de sezeryanı kabul ettim gittikaydirigubbakcemile3:sm_cool:
Morlavanta ve sırada bekleyen arkadaşlar, sizleri de Allah kurtarsın tez zamanda..

tatlı bir heyecan almıştır seni şimdi
inşallah sağlıkla kucağına alırsın canım:Saruboceq:
yarın bu zamanlar kuzun kucağında olacak inşallah
darısı tüm bekleyenlere inşallahhh

Çok saol Demetcim, hem heyecanlıyım hem hüzünlü.. Bebekimin babası uzaklar da o yanımız da olamayacaksenağlama

slm güzel annişler bende eylül annesiyim son zamanlarda sizin topıgınızı takıp edıyodum bızden kıdemlısınız bakalım neler yaşıyosunuz dıyee...huriş arkadasımızda dogurmuş kendısını tanımasamda onun adına çok sevındım şükür dogurmuş....hepinizin bebecıklerı hayırlı ugurlu olsun allah analı babalı büyütsün....darısı başımıza artıkkkk

ben senin yerinde olsaydım sezeryanı kabul etmezdim canım. doktorum bana da benzer şeyler söyledi ve beni ikna etti. normal doğum istememe rağmen sezeryan oldu. şimdiki aklım olsa beklerdim normal doğumu. olmazsa sezeryana girerdim. en başta sütünün gelmesi gecikiyor. hatta benimki hala yeterli gelmiyor mama yemek zorunda kalıyor yavrum. hem de iyileşmen çok uzun sürüyor. bir de bir çok sezeryanda bel ağrısı oluyor ve geçmiyor. bende de var ve geçmiyor maalesef.sırt üstü yattım mı kalkamıyorum.
eğer zorunlu bir durum olmazsa yapmamak gerekiyormuş sezeryanı. doktorlarımızın da kolayına geliyor sanırım bu sezeryan işi. hemen giriyorlar yarım saatte işlerini hallediyorlar. şimdiki aklım olsa kesinlikle normal doğumu denerdim bebeğim için. doğum sancısını çekerdim yani.

Haklısın Burcucum, ben de çok istiordum normal doğumu ama cesaret edeedim ya:çok üzgünüm:
O çatala çıkmak beni acayip gerdi ve o anda karar verdi. Yarın ne olcak bakalım, heyecandan uyku tutmadı. Bikaç gün net giremem..Bekleyen annnelere de kolaylık diliorm..

kizlar selam. epeydir giremedim. 10 temmuzda 39+1 de sezeryan ile dogum yaptim. 3820 kg dogdu guzel kizim. cok sukur ikimizde iyiyiz. bebisime tek basima bakiyorum o yuzden de pek internete giremiyorum. simdi hemen bakayim istedim. cok sukur huris de dogurmus. allah hepimizin bebislerine uzun omurler versin.

canım allah analı babalı büyütsün maşallah kızına sağlık büyüsün inşallahh:1hug:

maşalllah güzell kızına cnm
allah analı babalı büyütsün inşallahh..

slm kızlar.
topikte kimse kalmamış nerde o eski günler :)
doğuran kaçıyo sanki kaydirigubbakcemile3
doğum yapan arkadaşlara geçnmiş olsun.Allah bebeklerini analı babalı büyütsün inşallah.
hurişşş nihayet doğurmuş svindim.

bişi sorcaktım ben bebeklerinizin gönekleri kaç günde düştü kızlar?
bizim 13 gün oldu daha düşmedi de .... merak ettim yaaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…