2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

slm kızlar.
topikte kimse kalmamış nerde o eski günler :)
doğuran kaçıyo sanki kaydirigubbakcemile3
doğum yapan arkadaşlara geçnmiş olsun.Allah bebeklerini analı babalı büyütsün inşallah.
hurişşş nihayet doğurmuş svindim.

bişi sorcaktım ben bebeklerinizin gönekleri kaç günde düştü kızlar?
bizim 13 gün oldu daha düşmedi de .... merak ettim yaaa

hoş geldin canım allah analı babalı büyütsün benim kızın göbeğide 13 günde düştü düşer telaş yapma bizim yeni topiğimiz burda beklerizzza.s.

http://www.kadinlarkulubu.com/temmuz-anneleri/297224-2009-temmuz-anneleri-paylasim-alani-35.html

slm temmuz anneleri ben nisan annesiyim 3 aylık oğluşum var çokk güzel bir duygu sizlerde yaşamaya başladınız
ama inanın hergün dah çok seveceksiniz bebeğinizi hele biraz ele avuca gelip hele gülmey başlasın ozmaan anne olduğuunuz anlayacaksıznız
allah herkese sağlık herbebeğe huzur sıhhat ve mışıl mışıl uyku versin

slm kızlar.
topikte kimse kalmamış nerde o eski günler :)
doğuran kaçıyo sanki kaydirigubbakcemile3
doğum yapan arkadaşlara geçnmiş olsun.Allah bebeklerini analı babalı büyütsün inşallah.
hurişşş nihayet doğurmuş svindim.

bişi sorcaktım ben bebeklerinizin gönekleri kaç günde düştü kızlar?
bizim 13 gün oldu daha düşmedi de .... merak ettim yaaa

merak etme canım benim bebeğimin de 13 günde düştü 20 güne kadar düşebiliyor.

866222582_e240c1aa35.jpg

kızlar hemen hemen herkez kuzularına kavuşmuş
uamrım hepsi önce ailelerine sonra vatana millete hayırlı evlat olurlar:nazar:

kizlar selam. epeydir giremedim. 10 temmuzda 39+1 de sezeryan ile dogum yaptim. 3820 kg dogdu guzel kizim. cok sukur ikimizde iyiyiz. bebisime tek basima bakiyorum o yuzden de pek internete giremiyorum. simdi hemen bakayim istedim. cok sukur huris de dogurmus. allah hepimizin bebislerine uzun omurler versin.

Güle güle büyüt canım. Maşallah bebeğine çok tatlı

Selam Temmuz anneleri.. Sanırım cogunuz bebişlerini kucaklarına almıssınız. dogum yapan anneler allahh bebişlerinizi analı babalı buyutsuni hayırlı evlatlat olsunlar inşallah. henuz dogum yapmamıs anne adaylarına da sabrlar diliyorum.
ben de aslında agustos annesi adayıyım ama sanırsam bekleyemicek oğluşum ve bu hafta temmuz anneleri arasına katılcam. birazcık gecmişi okuyup sizi tanımak istedim ama okdr çok sayfa var ki basa çıkmadım neyse umarım zamanla tanısırız beni de aranıza kabul edersiziniz :)

Selam Temmuz anneleri.. Sanırım cogunuz bebişlerini kucaklarına almıssınız. dogum yapan anneler allahh bebişlerinizi analı babalı buyutsuni hayırlı evlatlat olsunlar inşallah. henuz dogum yapmamıs anne adaylarına da sabrlar diliyorum.
ben de aslında agustos annesi adayıyım ama sanırsam bekleyemicek oğluşum ve bu hafta temmuz anneleri arasına katılcam. birazcık gecmişi okuyup sizi tanımak istedim ama okdr çok sayfa var ki basa çıkmadım neyse umarım zamanla tanısırız beni de aranıza kabul edersiziniz :)

merhabaa...
hoşgeldin
inşallah sende hayırlısıyla alırsın bebeğini kucağına cnm. a.s.

kızlar nasılsınız gıremedım :KK43: gırılmıyormus gercekten ozledım walla sızlerı zaten suanda kımsecıkler yok
gelen gıden bebekler derken topuk kanımızı verdık ben 68 oğlusum 4300 gr. 54cm.olmusuz bır haftaada
ama bız hala ısım bulamadık :KK43:

merhaba arkadaşlar, en tembel benim galiba aranızda, doğumdan sonra ilk kez giriyorum foruma, çok şükür sağlıkla kavuştum kızıma, 21 temmuzda epidural sezaryen ile doğum yaptım, resim ekleyemedim ama en kısa zamanda eklemeye çalışıcam,

yavrularına kavuşan tüm annelerin gözü aydın olsun, hepinizi öpüyorum.

bu topigi ben kapatıyım bari zira en son doguran benim hadi bakalım şimdi veletleri büyütmeye ne güzel paylaşımlar olmuştu burada artık nostalji yaparız

X