2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

hüzüncüm bende bugün eşime söyledim alsın diye bana madellanın elektrikli pilli olanını tavsiye ettiler fiyatı 135 ytl miş. bende kanallarımı açar belki sütüm gelir diye alıyorum.

nurcum bol bol su iç ve humananın çayını ve birde rezene çayını tavsiye ediyorum ama rezeneyi aktardan al taze taze demle iç hem sütü artırıyor hem sütün kalitesini.yanında da bisküvi atıştır inan çok güzel süt yapıyor tatlım sakın emzirmekten vazgeçme mama da versen önce emzir kuzuyu sonra mamayı verŞeniz

diloşummmmmmmŞeniz

naber tatlım eylülüm nasıl kocaman kız olmuştur

sağol tatlım seni gördüm çok iyi oldum bizde bugün doktora gittik kızım 2 gündür fazla kusmaya başladıı onun için hem kilo alıyomu sütüm yarıyomu diye öğrenelim dedik 3250 gram doğmuştu 1 hafta sonrasında sarılıktı sütüm felan yoktu tabiki 3100 düşmüştü bugün ise 3800 gram geldi doktor pekte memnun değildi kilosundan ama bişeyde demedi ne yapayım bimliyorum sütüm doyurmuyomu besleyeci değilmi anlayamadım:bbo:

sen nasılsın canım öykümüz nasıl:asigim:

iki ay önce almıştım. yanlış hatırlamıyorsam 160 tl civarıydı.

hüzüncüm bende bugün eşime söyledim alsın diye bana madellanın elektrikli pilli olanını tavsiye ettiler fiyatı 135 ytl miş. bende kanallarımı açar belki sütüm gelir diye alıyorum.

cok tesekkur ederım kızlar bende elektırıklı almayı dusunuyorum fıyatıda uygunmus

merhaba
ben bir doğuma igttim bir daha gelmedim aranıza
bütün anne olan arkadaşlarımı tebrik ederim.
bekleeyen arakdaşalra da hayırlı ve kolay doğumlar dilerim
bizim anneannemiz gitti.
artık kızım ile başbaşa kaldık.
anneanne teyze derken bana pek kalmıyordu.
artık başbaşayız yavrucuğumjk ile
süt sorunumuz var .
çok az geliyor sütüm .
artırmak için her türlü şeyi yapıyporum.
sütü az gelen arkadaşalr tavsiyem önce bir hastane de doktorunuza görünün.
hastaned eki pompa ile çektirin.
ben süt az diyordum bekliyordum.
meğer içerde pıhtılaşmış.
bir çektirdim .kan aktı resmen.
yaralar açıldı. ama içerdeki kesik beyaz şeklinde ki süt pıhtıları çıktı.
bir hafta gittim .çektim.
yaralar iyileşine kadar.
oradan kızıma şişe de getirdim.ama sarılığımız başlamıştı o arada .açlıktan.
doktor milupa verid.
2 gün içinde düşmezse hemen yatırıyoruz dedi mama ile doyunca kuzum.bir de sağdığım sütü veridm.
çok şükür geçti.
eve de medelanın elektirkli pilli pompasını aldım.ama uygun fiyata denk gelmiş eşime.joker mağazaındna 140 tl lil ürünü 50 liraya alış.
kızımın şansına.
öyle böyle derken sarılığı atlattık.
zavallaı kuzum 3 gün aç gezmiş meğerse.emiyor diye dayadık ağzına memeyi.
anlayınca içim acıdı tabi.
neyse işte bzide böyle.
kızım ile beraber yaşamaya alışıyoruz.
allah korusun kuzularımızı.
geçmişi okuyamadım ama bakmaya çalışacağım.
hepinzie sevgiler gönderiyorum

oyy kıyamam eylülüme bennnŞeniz
canım bence gayet iyi almış kiloyu maşallah
bizde sarılık tedavisi derdine düşünce daha henüz kontrole götüremedik
ne kadar aldı bende merak ediyorum
hep sağlıklı olsun kuzularımızz:Saruboceq:

swetcim güle güle sağlıkla büyüt canım bebeğini
süt sorununuz da çözülmüş çok sevindim
defnen çok güzel annesi maşallahhh

herkese iyi akşamlar :teytey:

cnm hangi şubeden aldın

cnm nasıl anladın tıkandığını şişmemi oluyodu

humana çayını içiyorum cnm ama reene denemedim onuda alır denerim yeterki sütt gelsin

yarın doğururmuyum acaba....
ya harbi ne tuhaf bi kadınım ben ya ...hadi doğuramadım yani sessiz sedasız da geçmiyo hergün bi heyecan yaşıyorum heheheheheheh ebush bekledi sessizce birden doğurdu,nazlı baharda sakin sakin 41 hafta doldurdu ee ben hergün bi entrika anacığım benim kızı konservatuar okutayım ben bari iyi oyuncu olacak heralde...

anne olmak çok garip bi duygu karnım burnumda yarın doguruyorum hala bi bebeğimin olacagını aklım kesmiş değil şaka gibi acaba bunu sadece ben mi yaşıyorum arkadaşlar cevaplarınızı bekliyorum

anne olmak çok garip bi duygu karnım burnumda yarın doguruyorum hala bi bebeğimin olacagını aklım kesmiş değil şaka gibi acaba bunu sadece ben mi yaşıyorum arkadaşlar cevaplarınızı bekliyorum

kesinlikle yanlız değilsin daha nasıl tutacağımı düşünüyorum doğuracakmıyım hep içimde hep benimle kalacak gibi geliyor bana....arkadaşlarımın resimlerine bakıyorum nasıl tutmuşlar neler yapmışlar nasıl giydirmişler bundan bi tanede bende olacak öylemi ...nasıl yani...dün hastane bahçesinde otururken bir iki güner burda oturmayacağım içerde yatıyor olacağım ....allahım mucizene binlerce şükürler olsun yarabbim.....

Huricim bence hic stres yapma. neden bu kadar stres oldun anlamiyorum mgercekten. birak ya problem yok, cocuk mekonyum yemiyor, kakasini da yapmamis, yan i hersey yolunda. zamani gelince gelecek.

ben dogaya mudehale edilmesine karsiyim. emin ol o vakti gelince cikacak kalmayacak orada. birkac gun once birkac gun sonra. tas catlasin 1 hafta diyelim dogacak. zaten bak tum belirtiler de var. dedigim gibi zor olsa da merdiven cik. acayip ise yariyormus., zaten baslamis acikman rahim yumusamis.

yani inan bana keske benim de normal dogurma sansim olsa ama o kadar aksilik ustuste ki. elim kolum bagli caresiz bekliyorum kurbanlik koyun gibi. kesicekler beni

bebek 28 i normal dogum tarihi. gecen hafta 38+0 olmasina ragmen 37+4 ciktik. hic onemsemedim ama su acidan onemli. ultrasona gore 3 gun derideysek 28 i degil 31 oluyor benim tarih. e ben beklesem 31ine kadar bu sefer de 40+0 da gelmese mecbur gene sezeryan cunku 11 agustos'a TRye bilet aldik. iyilesme surecini falan hic onemsemiyorum. kor topal hallederim ama bebegin pasaport islemleri falan 2 haftayi bulacak. yani asagi tukursem sakal yukari tukursem biyik. o yuzden elim kolum bagli.

dun dua ettim insallah dedim 24 u yani sezeryan tarihinden once sancim gelir ve bebek dogmaya kalkar. en azindan icimde kalmaz. cunku yasli tum teyzeler dogum sancisi ile doner o merak etme dediler. e dpgum sancisi ne zaman gelecek ah bilsem gec gelmeyecek hic dusunmem beklerim.

dua edin kizlar ya. bebegim 2 sene gelmeyip tam ABD den donecegimize 2 hafta kala gelmeye kalkti. iyi mi?

canim ayni durum bende de var. sanki hic domayacakmis gibi. hep karnimda duracakmis gibi.

slm kızlar sonunda şükürler olsun ben oglumu kucagıma aldım.normal dogum oldu ev de acıyı cektim gittigimde 8santim acılmam varmıs hemen suyumu patlatıp 02:30 dogum oldu tam istedigim gibi doktorum geldiginde dogum olmusdu allahım o yollarda kimseyi bekletmesin.darısı olmayan dogumunu bekleyenlerin basına

canım gözün aydın allah ananlı babalı büyütsün ne güzel allah gönlüne göre vermişş aferin senin kuzucuğaa bekletmedi fazla:)

darısı kibeleylee hurişin başınaa inşallah böyle kolaycacık doğum ederlerr

Ben de varım bekleyennnnnnnnn.........Yarın 40. haftam ama sancı falan yok, her sabah gelen tellerden bıktımmmmmmmmirmirmirmir Miilet sen hala doğuramadın mı diyor, uffff ufffff b, de acayip çatladı karnım..:gitme:mafoldumben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…