2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

çok teşekkür ederim
huri37 gçmişi okudum galıba sennle aynı zamanlarda dogumumuz gerçekleşecek Allah yardımcın olsun

saol canım sanada...
annecik bebeğin maşallahı var iyi bakmışsın güzel beslenmişsin güzel bi bebek.....allah senden ayırmasın....

ben yine harbi tek başıma....kızım bana bi oyun oynuıyor....hava açtı ya tüh...akşama doğru yine kapatsın hatta yağmur yağsınnnn...çatlarım yoksam

anacım huriiii seni merak ettimde bi bakayım dedim,canııım senin bu kızın ikinci ismi nazlı olsun valla cuk diye oturur :) neyse bak normal doğuma daha yakınsın allahın izniyle normal doğum yapacaksın,odayı falanda boşver amaaaan tapusunu almıyosun nasılsa 1 gece yatacaksın ondada uyuyamayacaksın zaten :)

kızlar sut sagma pompası kullanan varmı aranızda ben alacagım ama manuelmı elektırıklımı alsam tavsıyede bulunursanız sevınırım

slm. bugün doktora gittik arkadaşlar. bebeğimin doymadığını düşünüyordum. son bir kaç gündür de mamaya başlamıştım. ve doktor bebeğimin hiç kilo almadığını hemen mamaya başlamamız gerektiğini söyledi. bebeğim aç kalmış. kendimi çok kötü hissettim. yavrumu aç bırakmışım. hemen mama verdim eve gelince. şimdi deliksiz uyuyor yavrum.

kız o işin gırgırı be tabiki öyle de işte o anda insan takacak bişeyler buluyor

Bugün topiklerde kimsecikler yok.

nasıl kimse yok ya doğuramadık diye insandan da saymıyonuz artık heeeaaa hem siz gitsenize kardeşim topiğinize annelerin ayrı topiği var hadi yallah ben burda tek başıma sohbet etçemmm...klava:klava::dance:

selam kızlar
topik bomboş artık kuzulardan kimse vakit bulamıyor sanırım
aman kuzucuklar iyi olsunda elbet düzene gireriz yakında hele bi 40 larımız çıksın opuyorumnanaktan

annecik maşallah kızın çok tatlı güle güle büyüt inşallah

hurişcim bu kadar bekledin inşallah çok kolay bi şekilde normal doğum yaparsınŞeniz

star dustcummmm canım benim ne yakışıklıymış arasımız maşallah subhanallahhh
tebrik ederim canım çok zorlu bi 9 aydan sonra sağlıkla kavuştun arasına uzun ömürlü olsun sağlıklı ve analı babalı büyüsün inşallaha.s.

nazlıcım sende artık kolay bi doğumla kavuşursun bir an önce kuzuna inşallah canımŞeniz

melekcim çok geçmiş olsun canım aynı şeyleri yaşıyoruz her gün acaba yükselir mi sarılık diye korkuyorum şimdilik iyi çok şükür ama o yüzündeki sarı rengi kolay atamıyorlar :sinifsinif:
Rabbim yavrularımıza hep sağlık nasib etsin onlar hep iyi olsun inşallah:Saruboceq:

kızlar kızımın 11. günü bugün ve ben tam 9 kilo vermişim çok moral oldu bu bana valla:lepi:

sizlerde durum nasıl

çok fazla giremiyorum tüm doğum yapan arkadaşları tebrik ediyoruma.s.
kuzucukları sağlıkla büyütün inşallah:1hug:

demetcım hosgeldın canım:1hug:
hıc fakıt bulamıyoruz malesef uykusuzluk benı mahfettı ama olsun çınarım ıcın deger:asigim:
bende tam 10 kılo vermısım sımdı kaldı 4 kılo fazlam onuda verdımmı tamamdır:hooray:

sevindim cnm faydası olmasına hiç uygulamadım sütüm olmadığı için bi seminerde dinlemiştim öyle yapılması gerektiğini.

canım hangı marka aldın acaba bırde fıyatı konusunda bılgı verırsen sevınırım

hüzüncüm seninde gözün aydın canım tebrik ederima.s.

kızım sarılık olduğunda hastaneye yatırınca aldık bizde pompa gerçi gerek olmadı her saat gittim sürünerekte olsa emzirdim kuzumu

çok pahalı bişey almadım çok kullanmayacağım için ama gayet güzel sağıyor 19 TL fiyatı bi netten bak incele istersen canımŞeniz

hüzüncüm bende bugün eşime söyledim alsın diye bana madellanın elektrikli pilli olanını tavsiye ettiler fiyatı 135 ytl miş. bende kanallarımı açar belki sütüm gelir diye alıyorum.

hoşbuldum canım aynen benim kızımda gece asker ediyor bizi valla leyla gibi olduk eşimlekaydirigubbakcemile3
tabiki onlar için herşeye değerrr yeter ki iyi olsunlaropuyorumnanaktan

ohh sende bişey kalmamış canım ben çok kilo almıştım o yüzden daha çokkkkk vermem lazımmmmmm:teytey::dance:

ececimmmmmm canım senide tebrik ederimmmŞeniz
ayrıca inşallah daha yükselmemiştir sarılığınızbenneyaptımki bizim 14 dü önce ertesi gün 16 ya yükseldi yatırdılar mahfoldum ağlamaktan içim dışıma çıktı kızım çıkana kadar ağlamışım heryerimde yaralar çıktı üzüntüden o yüzden ertesi günü çıkarttı eşim baktı ki hatunu elden gidiyor-tatlicadiarzu-
12 ye düştü bi günde şimdilik çok şükür iyi inşallah birdaha yükselmez:Saruboceq:
tüm bebişlerimiz sağlıklı olsun inşallah hepppppp:Saruboceq:
çok geçmiş olsun tatlımmmbenneyaptımki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…