2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

iyi akşamlar kızlar nasılsınız...
benim kuzucum durmadan bağırıyordu şimdi biraz rahatladıda uyudu çok kötü oldum yasenağlamasenağlama
üzüzlme yavrum aa bu kadar yapmayın nolur ya bebek bu tabiki ağlayacak canım benim...üzme canını bu kadar....
ayyyy cnm yaaaa mınıcık daha ...... bakalım nasıl kucamıza alıcaz?mınnacık bısey o
sen yine 1. yi almışsın büyütmüşsün ya biz napalım
MERhabalar..
ben daha doguramadim mafoldumben
doğurursun doğurursun ...doktor ne diyo bu durumda ya doğurmazsan ya tosuncuk gelmemekte ısrar ederse...

selam kızlar nası gidiyo giremyrm foruma kayra beyden dolayı ancak uyudu bi giriym dedim

yaaaa kızlar oğluşum göbişimin üst taraflarına ayağını bi dayıyo resmen yumurta gibi şişiyo elime geliyoo.sonra hooop kayıyo kayboluyoo
sizede oluyomu

herkeze merhabaaaaaaaaaaaaaa
ben geldim bu gün evde temizlik vardı
kapılar süslendi yatak odamda yatağım yapıldı
camlarım silindi perdelerim miss gibi yıkantı takıldı artık herşeyle doğuma hazırız
hastane çantam da son haliyle hazır
eşim babalık iznine çıktı 1 hafta evde
yarın tüm eşyalarımızı arabaya yerleştircek kısmet olursa bakalım
ondan sonra ben yarın akşam yemeğinden sonra su dahilllllllllllllll hiçbişey yiyip içmicem
salı sabahı da kızıma kavuşçam nasipse çok heycanlıyım çokkkkkkkkkkkkk
kapılarımız çok şeker oldu
içim içime sığmıyo

diloşum yaa kilonun gitmesine sevindim ama yalnız kalmana üzülüyorum ...

canım eccük indi mi acaba aşağı göbüş yerimseniben
yok güselim sabrettin bu kadar ve hep normal olsun istiyordun , ama bak epiduralle yaptır .. ipeğimunun tavsiyesi .. ben normal doğuma onun kadar cesaret ve sempatiyle yaklaşan bir tanımadım o bile sancıları çok artınca ya epidural yapın yada sezaryen demiş en son benneyaptımki epidural yaptırınca rahatlamış , aklında bulunsun canım yerimseniben
Allah yavrunu sağlıcakla ve zamanında , inşallah senin istediğin doğum şekliyle versin kucağına :Saruboceq:

evet canım bende ısrarla normal doğumdan yana olanlardanım ilkim normaldi suni sancıyla oldu epiduralde yoktu çok kötü geçti ama genede şimdi en doğalını tavsiye ediyorum ama galiba benim bu hemorait yüzünden sezoş olcak gibi perşembe belli olacak artık hakkımızda hayırlısı
göbüşümde indi ve sanki geri çekildi gibi küçülüyo gibi anlamadım gitti diloş doğumun yakın dşyo bakalım artık

kızlar merhaba nasılsınız ben başağrısı dışında iyiyim spinal sezeryan olupta benim kadar başı ağryan varmı acaba çok fazla ağrıyor ağrıkesci bile fayda etmiyor.biez dün hastanedeydik kızım çok az sarılığı balamıştı mor ışığa koyduk zor olsada orda durması çok şükür bugün bya bir düştü ve gelik lohusalık zor geçiyor anlayacağınız evde annem kayınvalidem var ama yinede zor oluyor bütün bu olumsuzlukların içinde en güzeli kızım herşeye değer biran önce kilo alması için dua ediyorum çünkü daha artıya gçemedik süt ve mama takviyesi verdi doktorumuz.biz kısaca böyleyiz. bebeklerini bekleyen bütün annler darısı başınıza
geçmiş olsun canım inşallah biran önce geçer

canlarımmmm.... ben geldim...
Ali Eymen' imiz 3500kg ve 50cm uzunluğunda dünyalar tatlısı bir paşa :nazar:
budaaaaa ilk fotoğafımız alkisalkisalkis
oy oy maşallah o nasıl bakış öle pek çapkın olacak bellii

göbişimizz düştü kızlarrrr:teytey::teytey:
gözün aydın canım çok şükür bunuda atlattın

[

çiçeks doğum yapmış çok şükür sağlığı iyimiş
çok sevindim allah analı babalı büğütsün çiçeğin tatlı oğluşunu maşallah allah nazardan sakınsın bahtı güzel olsun

sağol annecik evet saat 12 olmak üzere ayın 6 yı yani
1 günüm kaldı yarını atlattık mı kızım inşallah benimle olacak

X