2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

huri zeytinyağını ne yapıosun bana da anlat da bende başlıyım yarın:)
canım çok araştırdım eskilerimizde bunu köylerde kullanıyorlarmış hoş onların saf zeytinyağları ile bizimkiler aynı olmaz ama her akşam yatmadan zeytinyağını pamuğa koyup vajinama sürüyorum... sebebide şu rahimde açılma oluyor bebek aşağıya doğru ilerlemeye başlıyor ama vajina ağızından çıkarken biz zorlanıyoruz işte o vajinadan çıkarken bizim kesik yememiş ve dikiş atılmaması için oraya zeytinyağı sürüyorlar...

yani normal doğumda aşağıda dikişleri azaltmak yada belkide hiç dikiş atılmamasını sağlamak için bir çok yerde zeytinyağı sürülmesinin faydalı olduğunu okudum....bende her akşam sürüyorum....

afıyet olsun.evet cok sevmıyorum yemek yapmasını aram yok cok vaktım de olmuyordu.
yokmu yardım edecek kimsen eşin,kayınvaliden,anen,komşun yakının sana gelip iki kap yemek yapabilecek kimse yokmu...hamileyken zor olur zaten normalde sevmiyorsun...

kızlar bi bebek bezi sitesinde buldum aşı takvimini 2009 temmuz ayında doğan bebeklerin işte aşı takvimii

ipeinalar.jpg

bızde sonunda boya yapıyor esımmmm bende yatıyorummm ben boyamadan doğurmıcan sen galıba dıyo bana ....

iyi akşamlar kızlar nasılsınız...
benim kuzucum durmadan bağırıyordu şimdi biraz rahatladıda uyudu çok kötü oldum yasenağlamasenağlama

X