2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

sıla valla şu an durumlarımız aynı gibi benim sancılar nst de 40-50 ler arasında gidip geliyor çıkıyor her serferinde...ama ben sokakta kalırım die korkudan dışarı adım atmıyordum doğumu hızlandıracaksa bende yarından itibarek kocişle sokak yürüyüşlerine çıkayım...ılık duşu hergün 3 kez yapıyorum zati soğuk suyla yıkanamıyorum...artıkın bu hafta kocamda izine çıkmışken doğurayım....yarında işlerimi bitiriyim salıya fıştırayım artık hehehehe
yürüyüş yap canımm sendee.. inş hayırlı zamanda gelsin bebişlerr...

inşallah en hayırlısı neyse o olur canım senin için yerimseniben

yok be güzelim nerrrrrdeeeeeeeeeeeee -tatlicadiarzu-
gece erken yattım dediğim saat 1.30-2 , genelde 3te yatıyorum , 4.30da kalk 5gibi uyu 7de kalk.7den 9 yada 11e kadar kadar bölük pörçük totalde 5-6 saatlik uykuyu tamamlıyorum işte kah balkonda kah y.odamda :bbo:

ben de şu mesajlara bi bakayım da seni arayayım diyordumki gelmiş yazmışsın bilem
aman iyi bugün de yapılabilir yatışım demiştin en son tel.da , 3-4 gün daha ileri atılması daha iyi tabi .. hadi hayırlısı , bi doğum durumu olursa hemmen ararsın dimi canım yerimseniben

tabikii canımm.. ararım inş.. dua edinn..

canlarımmmm.... ben geldim...
Ali Eymen' imiz 3500kg ve 50cm uzunluğunda dünyalar tatlısı bir paşa :nazar:
budaaaaa ilk fotoğafımız alkisalkisalkis
fotoraf0494.jpg

herkese tek tekkkk selamı var ve hepinize çok çok çok tşk ediyor.
çiçeksimde maşallah çok iyi görünüyo :nazar:

ayy canımm yaa maşallahh allah nazarlardan korusunnn:nazar::Saruboceq:

:nazar:selamlar babalerimiz yine maşallah artmış hepsine sağlıklı ömürler analı babalı büyüsünler .:nazar:yarın bende doktor kontrolüme gidiyorum 10 ve 13 arası doğum için gün alıcam heyecan en üst seviyede herkese hayırlı doğumlar bebişleri olan annelererde yerimize bol bol koklasın bebeişlerini:asigim:

sorma kız filiz sen burdasın hala...sayfayı açık mı tuttun yoksam....mis gibi bi sebze yemeği yapmışım bandıra bandıra yiyiyorum....

kızlar hani bi kordon kanından bahsediyorduk ilerisi için saklanıyor ilik gibi...tam açıklamasını yapamıyorum şimdi çünkü bilmiyorum onun için ayrı bir ödeme yapılıyor mu yani onun için ayrı bi durummu söz konusu...yapan varmı soran varmı doktoruna????

kızlar hani bi kordon kanından bahsediyorduk ilerisi için saklanıyor ilik gibi...tam açıklamasını yapamıyorum şimdi çünkü bilmiyorum onun için ayrı bir ödeme yapılıyor mu yani onun için ayrı bi durummu söz konusu...yapan varmı soran varmı doktoruna????

bilgim yok ama büyük ihtimalle ödemesi vardır:uhm:

kızlar ben şu zeytinyağını yoğunlaştırmaya başladım artık her gece yatmadan sürüyorum.....birde karanfil duydum sıcak suya atıp içmek onu pek sanmıyorum faydalı olacağını da hurmada yyiyorum bu akşam yine sipariş ettim eşime gelirken alacak.....zeytin yağı sürüp hurmaya dadanınca bakalım neler olacak hehehehehe

X