2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

dilara masallah kızına.cok tatlı.:nazar::1hug:
ALLAH analı babalı büyütmeyi nasip etsin inş.

kızlarr küçük tosbağam benim:) maşallah deyin teyzoşlarııopuyorumnanaktan

2086.jpg

Maşallah maşallah maşallah 41 kere opuyorumnanaktan :asigim::nazar:

ben cok rahhtım aslında huzun arkadaslarım falan cok rahatgecıyo korkulcak bıse yok demıslerdı. ben epidural sezeryan olucam. ondan korkuyorum aslında uyanık uyanık dayanabılırmıyım dıye

ben cok rahhtım aslında huzun arkadaslarım falan cok rahatgecıyo korkulcak bıse yok demıslerdı. ben epidural sezeryan olucam. ondan korkuyorum aslında uyanık uyanık dayanabılırmıyım dıye
epiduralda eger tedırgın oluyorsan, serumun icine cok az sakinlestirici kattıklarını duymustum.

dilara maşallah canım güle güle büyüt kızını sen o doğum stresini attın canım darısı bizlere inş
annecik aynen bende öle korkuyorum zaman yaklaştıkça hayırlısı ile kucağımıza alsaydık
zuzuuum aynen canım yaaa bende çok gerginim bugün az önce eşim yemeğegeldi olmadık yeerde adama dırdır adip başladım ağlamaya annesine kızdım nedir bu kaynanalrın kıskançlığı akşam eşim gelinceoturduğum yerden kalkmak için ondan yardım istedim oda diyorki bak deminden beri kendi kalkıyor seni görünce kalkamadı diyor nedir bu şimdi of offf

kızla sakin olun stres yapmayın bakın benim iki gün sonra sınavım var bebişimin gelmesine çok az kaldı sakin olun bebişleride üzmeyin hadi bakalım

DİLOŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞ BEN BUNU YERİMMMMMMMMMMMMMM delikafaduldenopuyorumnanaktan
MAŞALLAHHHHHHHHH COK SEKER ALLAH NAZARLARDAN SAKLASIN:nazar::nazar::nazar:

dilara masallah kızına.cok tatlı.:nazar::1hug:
ALLAH analı babalı büyütmeyi nasip etsin inş.

Maşallah maşallah maşallah 41 kere opuyorumnanaktan :asigim::nazar:

dilara maşallah canım güle güle büyüt kızını sen o doğum stresini attın canım darısı bizlere inş
annecik aynen bende öle korkuyorum zaman yaklaştıkça hayırlısı ile kucağımıza alsaydık
zuzuuum aynen canım yaaa bende çok gerginim bugün az önce eşim yemeğegeldi olmadık yeerde adama dırdır adip başladım ağlamaya annesine kızdım nedir bu kaynanalrın kıskançlığı akşam eşim gelinceoturduğum yerden kalkmak için ondan yardım istedim oda diyorki bak deminden beri kendi kalkıyor seni görünce kalkamadı diyor nedir bu şimdi of offf

teşekkür ederim kızlarr kızım emmek istiyor sütüm yok bakalım humananın çayına başladım fayda görcekmiyimm:gitme: bide doğuma girerken çok ağladımm çok titredim anestezi uzmanı yarım saat beni sakinleştirmek uğraştı iğneyi yapamadı sonra bi boşluğumu yakaladı ve iğneyi dayadı gerisi çok rahattı stres yok sakın haa benden tavsiyeeopuyorumnanaktan

2086.jpg

ayyyyyyy yerim ben onu cnm ya maşallah :nazar:dilara çok tatlı . sanki bizden biri ya hiç yabancılamadım burda aylarca onları yaşadık onları konuşduk bahtı güzel olsun kızının inş.

şimdi uyandım kızlar düzen diye bişey kalmadı ne zaman uyuyacağım belli olmuyo işlerim kalıyo yemeğim kalıyo sabır sabır :Saruboceq:

2086.jpg

teşekkür ederim kızlarr kızım emmek istiyor sütüm yok bakalım humananın çayına başladım fayda görcekmiyimm:gitme: bide doğuma girerken çok ağladımm çok titredim anestezi uzmanı yarım saat beni sakinleştirmek uğraştı iğneyi yapamadı sonra bi boşluğumu yakaladı ve iğneyi dayadı gerisi çok rahattı stres yok sakın haa benden tavsiyeeopuyorumnanaktan

niye stres yaptın tatlım o kadar,hoş bunu diyen ben kendimi çok merak ediyorum biraz sulugözümdür bir başladım mı durmam,ailemden ayrılarak sedye ile doğumhaneye götürülüşümü o masaya yatışımı düşündükçe çıldıracak gibi oluyorum :gitme:

X