2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

teşekkür ederim kızlarr kızım emmek istiyor sütüm yok bakalım humananın çayına başladım fayda görcekmiyimm:gitme: bide doğuma girerken çok ağladımm çok titredim anestezi uzmanı yarım saat beni sakinleştirmek uğraştı iğneyi yapamadı sonra bi boşluğumu yakaladı ve iğneyi dayadı gerisi çok rahattı stres yok sakın haa benden tavsiyeeopuyorumnanaktan

ya bide iğneyi nerden nasıl vuruyo

şimdi uyandım kızlar düzen diye bişey kalmadı ne zaman uyuyacağım belli olmuyo işlerim kalıyo yemeğim kalıyo sabır sabır :Saruboceq:

ay canımkendini yorma boşver işi sen benim evimi görsen şimdi yemin ederim kaçarsın eşimin gözüne bakıyorum azcık toplasın diye
bende son tekrarları yapıyorum

selam kizlar. dun emele ulasmissiniz en sonunda. bana misafir geldi o yuzden cikmak zorunda kaldim.
dilaracim gozun aydin canim. allah saglikli uzun omurler versin insallah. bebeklerine kavusan tum annelerin gozleri aydin.
karen sana da gecmis olsun canim.
yaa kizlar gobekler indi mi sizin?

saol babayloncum atlattık ama hazır asker bekliorus yane:) gobek bende dunden itibaren inmeye basladı diyebilirim.indikce tekmeleri daha cok adet sancısı gb oluyo ..

Geçmiş olsun Karencim bilirim o heyecanı, bende en son sancılandıgımda acaip stres olmustum :sinifsinif: İnsallah bekler bebişin annesi 1 haftası kaldı hayırlısıylaaa :eek:[/B]

saol zuzumm..benm sancıda yoktu sap sap su geliodu ama cok degil...evet bende baya b heyecan yaptı..inş 1 hafta daha bekler teyzesi..:)

kızlarr küçük tosbağam benim:) maşallah deyin teyzoşlarııopuyorumnanaktan

2086.jpg

dilosuuuummmm hosgeldin canımmm..a.s.

Allah analı babalı buyutsun kuzucugunu..masallah barekallah cok kibar ve guzel b bebekmiş annesii..:nazar:

Allah allah..kızdı mı ki sorgulamamıza bu kadar? ya sonucta arkadsları olarak merak ettik aslında kızıcak bisi de yok aksine sevinir insan ne guzel dusunuolar die..

ay canımkendini yorma boşver işi sen benim evimi görsen şimdi yemin ederim kaçarsın eşimin gözüne bakıyorum azcık toplasın diye
bende son tekrarları yapıyorum

sen boşver evi zaten sınavın yeter baş belası kpss si benim kaldı bu sene nur seneye hazırlanıcam cesaret edemedim zor geçti hamileleğim . allah yardımcın olsun geçen sene sağlam halimle sabah gittim akşama sınav bitince eve hasta döndüm tansiyonum düşmüş iki büyük sınavı bi güne sıkıştırmışlar ay beynim sulanmıştı resmen . cnm öğle arasında gk . gy ye girip çıktıktan sonra aman güneşte kalma serin biyerlere git klimalı falan yoksa harab olursun

Allah allah..kızdı mı ki sorgulamamıza bu kadar? ya sonucta arkadsları olarak merak ettik aslında kızıcak bisi de yok aksine sevinir insan ne guzel dusunuolar die..

yani benim kocada sevinir hergün geldiğinde soruyo bugün ne öğrendin bilmiş karım benim diye....ama anlamadım bende kızdı mı ?noldu cvp vermesi gerekirdi ki sadece ona değil aynuır diye biri daha vardı 15-17 yaşlarında genç kız vardı onada msj atmıştım o hiç cvp yazmadı...kocası sen kimsin falan dedi söyleyincede kesildi ses....neyse yapacak bişey yok hayırlısıyla doğurmuş öğrendik....artık emeli üzdüysek özürde dileriz...

sen boşver evi zaten sınavın yeter baş belası kpss si benim kaldı bu sene nur seneye hazırlanıcam cesaret edemedim zor geçti hamileleğim . allah yardımcın olsun geçen sene sağlam halimle sabah gittim akşama sınav bitince eve hasta döndüm tansiyonum düşmüş iki büyük sınavı bi güne sıkıştırmışlar ay beynim sulanmıştı resmen . cnm öğle arasında gk . gy ye girip çıktıktan sonra aman güneşte kalma serin biyerlere git klimalı falan yoksa harab olursun

İTÜ maslakta giriyorum sınava allahtan eşim önün kadar araba ile götürebilecek...
bide dershaneye gidince oturmaya alışkınım allahtan...
canım senin branş neydi geçen yıl kaç almıştın bu yıl sadece ağustosta 30.000 atama var belki geçen yılın puanıyla girebilirsin

yani benim kocada sevinir hergün geldiğinde soruyo bugün ne öğrendin bilmiş karım benim diye....ama anlamadım bende kızdı mı ?noldu cvp vermesi gerekirdi ki sadece ona değil aynuır diye biri daha vardı 15-17 yaşlarında genç kız vardı onada msj atmıştım o hiç cvp yazmadı...kocası sen kimsin falan dedi söyleyincede kesildi ses....neyse yapacak bişey yok hayırlısıyla doğurmuş öğrendik....artık emeli üzdüysek özürde dileriz...

takmayalım bosver.herkesin tepkisi farklı oluyo demekki..ins bisicik de olmamıstır..emel de dogurmus ne guzel iste..:lepi:

İTÜ maslakta giriyorum sınava allahtan eşim önün kadar araba ile götürebilecek...
bide dershaneye gidince oturmaya alışkınım allahtan...
canım senin branş neydi geçen yıl kaç almıştın bu yıl sadece ağustosta 30.000 atama var belki geçen yılın puanıyla girebilirsin

okul öncesi öğr. cnm geçen seneki puanım fiyasko 60 :kedi::kedi::kedi: hiç sanmıyorum ama sence başvursammı geçen seneki puanla

hüzüncüm sen kacıncı haftada sezeryan olacaksın?

canım ben 38+3 de olucam ınsallah bı aksılık cıkmazsa

epiduralda eger tedırgın oluyorsan, serumun icine cok az sakinlestirici kattıklarını duymustum.

eger boyleyse cok ıyı ben sakın olamam aglama krızıne gırerım bılıyorum esım yanımda olsa rahat olurum ama ızın vermıyolar ıstemafoldumben

takmayalım bosver.herkesin tepkisi farklı oluyo demekki..ins bisicik de olmamıstır..emel de dogurmus ne guzel iste..:lepi:

ya eşini kızdıracak bir durum olacağını düşünmüyorum şahsen birileri beni merak edip bu kadar arasaydı başta ben sonra eşim çok sevinirdik,herkes farklı tabi kabul ediyorum ama eğer eşi kızdıysa biraz düşününce gereksiz olduğunu anlayacaktır

X