2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

selam kizlar. dun emele ulasmissiniz en sonunda. bana misafir geldi o yuzden cikmak zorunda kaldim.
dilaracim gozun aydin canim. allah saglikli uzun omurler versin insallah. bebeklerine kavusan tum annelerin gozleri aydin.
karen sana da gecmis olsun canim.
yaa kizlar gobekler indi mi sizin?

herkese merbaha kızlarr evimize geldikkkhihoyyyt hepinize ayrı ayrı teşşekür ederim canlarımm darısı başınıza inşallah benim kızım uslu masumun emişiyoruz ama bende sütten eser yokkkmafoldumben emmeyi çok istiyo kuzucuğumm inşallah sütün gelirrr duaa edinn ben arada gelmeye gayret edicem şimdilik çıkıyorum kuzucuk durmuyoo bu arada boyu 50cm kilomuz 3250 grammopuyorumnanaktan

Diloşcum hosgeldin cnmmm, masallah Eylül kızımıza allah analı babalı büyütsün nazarlardan saklasın kuzunu bitanemmm , sütünde insallah en kısa sürede gelir cnmmm opuyorumnanaktan

canım o senin çatı durumuna bağlı sanırım

valla ben annemin ilk çocuğuyum ve 5 750 doğmuşum hemde normal:lepi:
gerçi azıcık yırtmışım ama:kedi:-tatlicadiarzu-

Yufssss şişko olcak demet bebekliginden belli olurmusss, yakın illerden görmeye gelmislerdir kısım seni, amanın cilekimizde benzerse valla bende kalkıp bakmaya gelicemmmm kaydirigubbakcemile3

kıslar sezeryana gırecekler genelde kacıncı haftada doguma gidecek?
benımkısı 38+ 3 oluyor.sizinkiler kac oluyor?

Benim 39+0 olcak eger beklerse bebiş cnmm, tam 1 hafta once alıcam durabildigi kadar dursun dedi doktorcummmm bakalım gerci yarın yne gidicem fikir degistirirmi bilmem -tatlicadiarzu-

gunaydın kızlar...size dun geceki maceramı anlatmam lazım..

dun aksam azcık yuruyuse cıkmıstık ki bebek asagıda idi ve tekmeleri adet sancısı gb kısa kısa karnıma giriyodu.yuryuste gydigim terlikte b kaydı balerin gb dizime coktum sert b sekilde..ama bişi olmadı..sonra benm bebek daha hareketlenmeye baslayınca eve donduk yattım uzandım..neyse gece oldu ben surekli wc yapıorum.gece saat 2:40 da kalktım...2 dk sonra tekrar..peceteyi tuttugum gb su gb ıslanıo pecetem ama ayaga kalkınca ole gelmniodu..korktum ama artık algılarımı kaybetmiştim idraR mı yoksa su mu diye emn olamadım ve hemen hazırlandım.ust kattan yengemi aradım annemi uyandırdım abimlerle hastane cantalarımızla hastaneye yola cıktık.

dr um yoktu ebeleri ve hemsiresi vardı hemen alttan baktılar bu bişi deil suyun gelse bosalır durduramazsın dediler.ama ben emn deildim,panik yapma diip durdular.sonra gelen suyun ne oldugunu anlamak icin turnusollu ped verdiler.ebe o kadar emn di ki idrar olduguna amnios sıvısı olursa renk deistrr dedi.nst ye bagladılkar o arada beni 20 dk..nst normal cıktı.ped den cıkan turnusol turuncu olmustu ceyrek hizada ama cok deildi..ben demiştim dedim sonucta bende saglıkcıyım biliorum dedim..hemen dr umu aradılar..herseyi normal azcık renk deişimi var sızıntı seklinde olabilir eve gidebilir hasta demiş dr um.bişi olursa hemen gelsin die geri yolladılar beni..ama bendeki telas ve heyecanı gorceksiniz..hazırlıksızdım yane..gece 4 te donduk eve..gerci sezeryan dı benm ama coook korktum dun gece sanırım kızım 2 temmuza kadar beklemicek benm kız..

bizden bole...kandiliniz de kutlu olsun kızlar dualarınız kabul olsun..

Geçmiş olsun Karencim bilirim o heyecanı, bende en son sancılandıgımda acaip stres olmustum :sinifsinif: İnsallah bekler bebişin annesi 1 haftası kaldı hayırlısıylaaa :eek:

Hepinizin kandli mübarek olsun kızlar, umarım hepimiz icin hersey gönlümüzce ve hayırlısıyla olur, allahımmm tüm bebek bekleyen annelerin, hamile olsun yada olmasınnn yardımcısı olsunnn :teselli:

Ben gece uykumu alamadıgım sürekli dolastıgım icin ilk kez acaip gerginimmm oyle boyle diil, herseye bagırasım cagırasımm laf soyleyesim geliyo bugün ara ara girip katılırımmm öpüyorum siziiii :gitme:

çok sağolun kızlarrr darısı başınızaa inşallah sezaryanım rahat geçti ve kayısı hoşafım çok işee yaradıı gazlarım kalmadı diyebilirimmkaydirigubbakcemile3 yanınızda mutlaka götürünnnkaydirigubbakcemile2

kızlarr küçük tosbağam benim:) maşallah deyin teyzoşlarııopuyorumnanaktan

2086.jpg

slm kızlar.Regaip kandiliniz mübarek olsun.hayırlı doğumlar olması için bol bol dua edelim birbirimize bu hayırlı gecede.bu arada bebbişle 3 aylarda doğacak.bebeğine kavuşan annelere geçmiş olsun.Allah sağlıkla büyütmeyi nasip etsin.Hayırlı evlatlar olsunlar inşallah.

kızlarr küçük tosbağam benim:) maşallah deyin teyzoşlarııopuyorumnanaktan

2086.jpg
ay yirim ben onu yirim yirim sıcaklamaz dimi diloş açık giyindirilmez heralde şimdi daha çok erken değil mi...ay azını burnunu kopayıyım ben onun....aman yarabbim şu güzelliğe bak yaaaa...ya yeter ama ya bende artık koklamak istiyorum kızmı yaaaaa yanlız takımda süper ha manken gibiii:nazar::nazar::nazar:

maşallah bu negüzellik ....:asigim:
Rabbim nazarlardan korusunnn..
canım yaa nekadarda tatlı bişey buu...
Allahım sağlıklı sıhatli hayırlı ömürler versin inş..
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

ay yirim ben onu yirim yirim sıcaklamaz dimi diloş açık giyindirilmez heralde şimdi daha çok erken değil mi...ay azını burnunu kopayıyım ben onun....aman yarabbim şu güzelliğe bak yaaaa...ya yeter ama ya bende artık koklamak istiyorum kızmı yaaaaa yanlız takımda süper ha manken gibiii:nazar::nazar::nazar:

teşekkür ederim kızlarrr hurişş hayır canım onlar anne karnında ılık sıcak ortama alışık oldukları için açık giydirilmez ben bi çıtçıtlı badi bide bu takımı giydirdim vücudut ısısı iyiydi hadi bakalım senini kuzucukta eli kulağındadır gelir :)

X