2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

dilaracım hoşgeldin canım eylülümüz nasıl müsait olunca dön bize anlat birazcık ne nasıl noldu opuyorumnanaktan

bende şu listeyi bi tazeliyim bakalım...sıradakilere bakalım...accık daha heyecan olsun

***************************2009 TEMMUZ ANNELERı MUHTEMEL DOGUM TARıHLERı LıSTESı************************

ANNE ADI--------------------------M.D.TARıHı-----------CıNSıYET--------------------D.ŞEKLı--------------- D.TARıHı-----------DOGUM HAFTASI

:nazar:adenzar--------------------------*------------------------kız----------------------------normal---------------------13mayıs---------------------29+6 :hooray:
:nazar:comebaby-----------------------*----------------------ikiz/kız----------------------g.anez.sezeryan-----------2haziran--------------------32+4 :hooray:
:nazar:amartis74------------------------*-----------------------erkek-------------------------sezeryan------------------14 haziran-----------------35+2 :hooray:
:nazar:papetlant------------------------*---------------------ikiz/erkek/kız-----------------------*-------------------------17haziran--------------------*-------:hooray:
:nazar:menekseak-----------------------*-----------------------erkek-----------------------g.anez.sezeryan-----------19 haziran-----------------38+2 :hooray:.
:nazar:nilayyy----------------------------*-----------------------erkek-----------------------g.anez.sezeryan-----------19haziran------------------37+6 :hooray:
:nazar:neslivicdan-----------------------*-----------------------erkek---------------------------normal------------------20 haziran-----------------38+4 :hooray:
:nazar:selsin------------------------------*-----------------------erkek--------------------------sezeryan-----------------21 haziran-----------------37+3 :hooray:
:nazar:ipegimu---------------------------*-------------------------kız---------------------------epi.normal---------------23haziran------------------38+6:hooray:
:nazar:hürrem_s-----------------23 haziran-------------------kız----------------------------sezeryan-----------------doğurmuş olması lazım ama hala haber alınamadı
:nazar:dilara80-----------------------24 haziran---------------kız--------------------------epi.sezeryan-----------------24haziran----------------- 38+5 :hooray:
:nazar:jasmincin---------------------------*------------------------*------------------------------sezeryan--------------------24haziran------------------35+1 :hooray:

:nazar:derin--------------------------1 temmuz-------------------kız-----------------------------sezeryan
:nazar:rosem------------------------1 temmuz------------------erkek----------------------------sezeryan
:nazar:sibel07-----------------------1 temmuz------------------kız-------------------------------sezeryan
:nazar:yserez------------------------1 temmuz----------------erkek------------------------------sezeryan
:nazar:karen81----------------------2 temmuz-------------------kız-------------------------------sezeryan
:nazar:nurr34-------------------------5 temmuz------------------kız--------------------------------normal
:nazar:nur84-------------------------6 temmuz-------------------kız-------------------------------normal
:nazar:zuzuuum------------------- 8 temmuz-------------------kız----------------------------sezeryan:
:nazar:hüzün yılı---------------6-7-8 temmuz dan biri---------erkek--------------------------sezeryan
:nazar:beyazmelek----------------------7 temmuz----------------kız------------------------------sezeryan
:nazar:nazlıbahar------------------------9 temmuz---------------erkek---------------------------normal
:nazar:çiceks------------------------------9 temmuz-------------erkek-------------------------sezeryan
:nazar:demet-----------------------------10 temmuz-----------------kız--------------------------sezeryan
:nazar:annecik_annecik----------12 temmuz---------------------kız-------------------------sezeryan
:nazar:cankız__------------------------13 temmuz----------------erkek--------------------------normal
:nazar:grübchen-----------------------13 temmuz-----------------erkek--------------------------normal
:nazar:babaylon---------------------------16 temmuz----------------kız---------------------------normal
:nazar:huri37------------------------------17 temmuz-----------------kız---------------------------normal
:nazar:blue_-------------------------------17 temmuz----------------erkek------------------------normal
:nazar:aysenur2009--------------------20 temmuz------------------kız----------------------------normal
:nazar:kibele-------------------------------22 temmuz------------------kız-----------------------------henüz belli degil

ya kızlar bu arada ben bü günlerde habire yemek yakıyorum dün yemeğimi yaktım bu sabahta kahvaltımı yaktım delikafaduldennaniknanik

Son düzenleme:
kızlar bebek 4 kilo olunca sezeryanmı yapıyolar ? şimdi en sonsalı günü gittim kızım maşallah :nazar: 3.650 gr çıktı eğer doğum olmassa haftaya salı tekrar bekliyo doktor o zamana 4 kiloyu bulabilir diye tahmin ediyorum sezeryanamı alır acaba

hurişşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş
hysteric.gif

benim yerimi düzelt nie taa aşağılara attın beni baktıkça moralim bozuluyo 2 gün iki gündürrrrrrrrr:eek:lmaz::lepi:kaydirigubbakcemile3

ay kızlar 37 haftamı bitirmişim bende selsin gibi 37+ larda doğurucam inşallah bakalım hayırlısı..allahım sağlıcakla hayırlısıyla ver kızımı kucağıma ziraaaa bekleyecek tahammülüm kalmadıııııı.....hohohohoh

allah bebeklerinizi sağlıkla kucağınıza almanızı nasip etsinn

Selamün Aleyküm Avuçların açıldığı, gözlerin yaşardığı, ilahi esintilerin kalplerimizi okşadığı, bir anın bir asra bedel olduğu bu gecede dualarda birleşmek dileğiyle.. Kandiliniz mübarek olsun..

teşekür ederiz nazar boncugu saolasın sizinde kandiliniz mübarek olsunopuyorumnanaktan

kızlar bebek 4 kilo olunca sezeryanmı yapıyolar ? şimdi en sonsalı günü gittim kızım maşallah :nazar: 3.650 gr çıktı eğer doğum olmassa haftaya salı tekrar bekliyo doktor o zamana 4 kiloyu bulabilir diye tahmin ediyorum sezeryanamı alır acaba

canım o senin çatı durumuna bağlı sanırım

valla ben annemin ilk çocuğuyum ve 5 750 doğmuşum hemde normal:lepi:
gerçi azıcık yırtmışım ama:kedi:-tatlicadiarzu-

maşallah canım kuzucuğuna
canım çatı muayenesi oldun mu çatınla ilgili doğup doğamayacağı

ay kızlar 37 haftamı bitirmişim bende selsin gibi 37+ larda doğurucam inşallah bakalım hayırlısı..allahım sağlıcakla hayırlısıyla ver kızımı kucağıma ziraaaa bekleyecek tahammülüm kalmadıııııı.....hohohohoh

hurişşşşş gelmicek anacım seninki senin gibi şakacı kuzun oynatıyo sizi sööliyim bakkkk kalsın kızz daha ne zararı varrrrrrr:emir_bebek::ecrin_bebek::dance:

merhaba hanımlar.
kandiliniz mübarek olsun.:Saruboceq:
masallah bizim bebeler cok hayırlı günlerde gelıyor.
dilaracımda ıyıymıs cok sevındım.masallah kuzusuna.:nazar:a.s.

yakın arkadaşım epidural normal yaptı 38 haftalıkken dediler bebek 3.550 gram 40 ı doldurursan sezeryana girer bebek çok büyür doğurman çok zor dediler gelişimi tamamalanmış suni sancı ile seni doğurtalım dediler kız sezeryan hiç istemiyordu doktor belki doğurursun ama belki gamanti veremem çünkü daha 2 haftan var ve bebek çok iri kafasıda büyük doğurman zor dediler kız suni sancı ile doğurdu..evet çok zor suni sancı ama 4cm e kadar çekiyorsun sonra zaten epidurali takınca sancın ağrın gidiyor.sen doktoruna bu konuyu bi danış sezeryanı hiç istemiyorsan...sonra suni sancı seçeneğinde kalmaz...

hurişşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş
hysteric.gif

benim yerimi düzelt nie taa aşağılara attın beni baktıkça moralim bozuluyo 2 gün iki gündürrrrrrrrr:eek:lmaz::lepi:kaydirigubbakcemile3
10 temmuz değilmi senin tarih 8 temmuz mu canım?pardın...

kıslar sezeryana gırecekler genelde kacıncı haftada doguma gidecek?
benımkısı 38+ 3 oluyor.sizinkiler kac oluyor?

nurcum bende bebek 4 kiloyu bulunca normal dogum olmuyor diye biliyorum.

canım o senin çatı durumuna bağlı sanırım

valla ben annemin ilk çocuğuyum ve 5 750 doğmuşum hemde normal:lepi:
gerçi azıcık yırtmışım ama:kedi:-tatlicadiarzu-

abbovvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv 5 750miiiiiiiiiii ah anacın ahh biz 3 küsürleri çıkarcaz die düşünüyoz anneye alkışşşşşşşşşşşşşalkisalkisalkisalkisalkisalkis pek iri dogmuşun demoş yahuuuu

gunaydın kızlar...size dun geceki maceramı anlatmam lazım..

dun aksam azcık yuruyuse cıkmıstık ki bebek asagıda idi ve tekmeleri adet sancısı gb kısa kısa karnıma giriyodu.yuryuste gydigim terlikte b kaydı balerin gb dizime coktum sert b sekilde..ama bişi olmadı..sonra benm bebek daha hareketlenmeye baslayınca eve donduk yattım uzandım..neyse gece oldu ben surekli wc yapıorum.gece saat 2:40 da kalktım...2 dk sonra tekrar..peceteyi tuttugum gb su gb ıslanıo pecetem ama ayaga kalkınca ole gelmniodu..korktum ama artık algılarımı kaybetmiştim idraR mı yoksa su mu diye emn olamadım ve hemen hazırlandım.ust kattan yengemi aradım annemi uyandırdım abimlerle hastane cantalarımızla hastaneye yola cıktık.

dr um yoktu ebeleri ve hemsiresi vardı hemen alttan baktılar bu bişi deil suyun gelse bosalır durduramazsın dediler.ama ben emn deildim,panik yapma diip durdular.sonra gelen suyun ne oldugunu anlamak icin turnusollu ped verdiler.ebe o kadar emn di ki idrar olduguna amnios sıvısı olursa renk deistrr dedi.nst ye bagladılkar o arada beni 20 dk..nst normal cıktı.ped den cıkan turnusol turuncu olmustu ceyrek hizada ama cok deildi..ben demiştim dedim sonucta bende saglıkcıyım biliorum dedim..hemen dr umu aradılar..herseyi normal azcık renk deişimi var sızıntı seklinde olabilir eve gidebilir hasta demiş dr um.bişi olursa hemen gelsin die geri yolladılar beni..ama bendeki telas ve heyecanı gorceksiniz..hazırlıksızdım yane..gece 4 te donduk eve..gerci sezeryan dı benm ama coook korktum dun gece sanırım kızım 2 temmuza kadar beklemicek benm kız..

bizden bole...kandiliniz de kutlu olsun kızlar dualarınız kabul olsun..

günayyyydıııııııın kızlar,ne güzel dualar edilmiş ben gelene kadar ,hepinizin kandili mübarek olsun
el açıp istediğiniz herşey kabul olsun inşallah.
dilara canım valla çok sevindim eve bu kadar erken dönmene,sütünde gelecektir tatlım inşallah,boyu kilosu maşallah kızımıza.

nurcum iyiyiz canım naz kızımla oturuyoruz evimizde günlerin geçmesini bekliyoruz ilaydamız nasıl kilolu bir bebek heralde maşallah bütün kuzulara

rosem canım benim haftaya kısmetse 38 bitmiş olacak

karencim geçmiş olsun.ya benimde hep aklıma böyle şeyler geliyor inşallah zamanında gelir yavrular.

X