2009 Şubat Anneleri

Canorkide Merhaba,

Hayirli Ugurlu Olsun, Allah Insallah Bu Kez Bebegini Saglikla Kucagina Almayi Nasip Eder.
Bende Dun Ultrasona Girdim 5+2 Gunluktum Ve Hic Bir Sey Goremedi Doktor, Her 2 Gunde Bir Doktor Kanimi Aliyor, Dis Gebelik Olmadigini Takib Ediyor. Bebegimin Kalp Atislarini Ve Keseyi Gortmeden Rahat Olamicam.

teşekkür ederim canım işallah hepimiz saglıklı bi şekilde bebeklermize kavuşuruz insan tedirgin oluyor elimde degil herşey allahın taktiri bende kan degerini gösterecem bugün bakalım hangi gün ulturasyon diyecek keseyi görmek için

canım Kac Haftalık Hamişsin?ankarada Hangi Doktora Gidiyosun Ve Nerde?ücreti Ne Kadar Acaba?cokmu Soru Sordum:bbo:

Canim Ben Mayisin 6 Sinda Enson Adet Görmüşdüm 29 Mayis Tip Merkezine Gidiyorum Ssk Lilara Bakiyor Ama Ben şimdilik üçret Vermedim Ablam Orda çalişiyor Diye Sanirim %20 Sini ödüyorsun Muayene Ve Tahlillerde Sen Nereye Gidiyorsun.kaç Haftalik Oldu Seninki

bende şubat annesi olcağım Allahım izin verirse... dün aldım hamilelik haberini havalara uçtum... haftaya cuma günü randevum var keseyi görmeye gidecem :) çok mutluyum... 11,5 aylık evliyim... şubat ayına kadar d.k.h. kullandım.. şubattan beridirde bebek için çalışmalara başlamıştık... internetten hesaplamama göre 5+1 günlük hamileyim... ama dünkü kan sonucum 635.4 tü... kan verdiğim kişi daha yeni 2 haftalık demişti... bakalım cuma cünü doktorum ne diyecek...

HAYIRLI OLSUN CANIM ALLAH SAĞLIKLA KUCAGINA ALMAYI NASİP ETSİN .

canım benim daha bebişim 6+5 günlük.ben de gitmedim doktora.hem bilmiyorum hangi doktora gidicemi.normal muhttp://video.google.com/videoplay?docid=-3828401603592971565&q=anne+karn%C4%B1nda&total=59&start=0&num=10&so=0&type=search&plindex=3ayene ücreti ne kadar?benm bu konuyla ilgili hiç bir bilgim yok. izlemek isteyen izlesin süper bişey bu:icecream:

HAYIRLI OLSUN CANIM MUTLULUĞUN BEBİŞİNLE DAİM OLSUN

arkadaşlar söylemeyi unutmuşum... ben şubat 25 doğumluyum.. eşimde 20 şubat doğumlu... bebeğimde 19 şubat doğumlu olacak... üçünüde 1 aya topladık... 1 doğum günüyle 3 ü de elden çıkarırız... hehehehe çok tesadüf oldu... ayrıca herkese çok teşekkür ederim.. allah sizlerinde bebeklerini kucağınıza almayı nasip etsin...

herkese meraba güzel hamişler allahım hepimize sağlıcakla kucağımıza almak nasip eder inşallah size sormak istediğim bişey var sizlerde durum nasıl acaba ben 4+5 oldum ama hala hiç bişey hissetmiyorum yani hamile gibi değilim kusma, aşyerme, uyku, tiksinme gibi acaba sizde durumlar nasıl.

slm arkadaşlar.bende 2009 şubat annesi olucam inşallah bir aksilik çıkmazsa.16 ay boyuca anne olmayı bekledim.sorun yokken anne olamamak çok ama çok üzücüydü.kendimden ümidi kesince birde baktımki hamileyim.bu mutluluğumu sizlere anlatamam.c.tesi günü doktora gideceğim ilk kontrolüm daha önce çok ufaktı görünmedi.yarın görüzec ve inşallah herkesin bebişi sağlıklı sıhatli olur.
bu arada hangi hastaneye gidiyorsunuz bunlarıda paylaşmak istiyorum.

Selam canım dediğin gibi çok yüklenebileceğimi düşündüğümden dün dr a gittim ve bana folbiol bitince elevite başla dedi. 17.06.2008 tarihinde de keseyi gördüm hem göbekten hem de rahimden baktı dr. Ama kafam karıştı bana kese14mm dedi ve bebğim dr hesabına göre 1 aylık olmuş. İnternetteki hesaplayıcılarda ise 5 haftanın içinde. Ultrosana göre mi gebelik haftası belirlenir yoksa adet tarihine göre mi? Aklım çok karıştı yani kızlar. Artık dr a gitmicem 3 ayı geçince gidicem zaten bulunduğum yerde kadın doğumcu mersinden geliyor görevlendirme ve ben pek de buraya istekli geldiğini düşünmüyorum. Zaten bu dr bir hafta geliyor diğer hafta da başka dr geliyor hastaneye. İnanın bulunduğum ilçede özel kadın doğumcu yok buraya yakın ilçede var ve o da tatildeymiş. Bugün aradaşın birinden duydum dün birinin doğumu gelmiş ve hastanede dr olmadığından alanyaya sevk edilmiş kadın yolda ölmüş. Ne acı yaaa. Allah hepimizi böyle durumlardan korusun...

canorkide henüz kese hala görünmediyse bana dr rahim ultrosan yaptı kesinlikle o şekilde daha net görünüyor. Keseyi bir an önce görmek isteyenler bence bu yöntemi dr larına önersinler...

arkadaşlar ben esen bende şubat annesi olucam inşallah.son adet dönemimin ilk günü 5 mayıs sanırım 6+4 günlük hamileyim ama şuan biraz stresliyim.salı günü az lekem oldu doktoruma gittim beni endişelendirdi düşük riski olabilir diye iğne yaptı ve progestan tedavisi başlattı.:1no2: napıyim ne düşüneyim bilmiyorum aslında bu siteden okuduklarım beni azda olsa rahatlatıyor leke görenler varmış benimki koyu kahveydi kırmızı değil çok şükür ama yinede tedirginim lütfen destek olun bana ....

esencim insallah her sey yoluna gider ve dusuk tehlikesi gecer. Sana pek yardimci olamicam bu konuda ama kanini aldirsan gebelik hormonlariyla belli olur, dusuk riskini gorebiliyormussun.

merhabalar forumdaki arkadaşların hamileliği hayırlı olsun bende şubat annesi olucam inşallah ben dr yeni geldim 6+1 haftalık çok mutluyum

öncelikle geçmiş olsun bende geçenlerde leke gelmişti iki defa sonra geçti hamileligin ilk döneminde oluyormuş normal dediler sen takma ama yinede dikkat et stres yapıp kendini üzme geçer inşllh canım.

çok teşekkür ediyorum destekleriniz sıkıntıyı gideriyor...allahım hepimizi tamamına erdirsin...

Selam hamişler,
Bende kımetse 2009 şubat annesi olucam yarın ilk kontrolume gidiyorum.Umarım sorun yoktur.son sat tarihine göre 4+4 haftalık hamişim..İnşallah hepimiz hayırlısı ile kavuşuruz bebişlerimize.....:dance:

bende senin durumundayım hiçbir belirti yok hamile olduğumu unutuyorum bazen arada sırada belim ağrıyo okadar doktora önümüzdeki cumartesi gideceğim şu bir haftayıda atlatsam başka bişey istemiyorum umarım herşey yolundadır

yeni gelen şubat anne adaylarımız. hepiniz hoşgeldiniz.:teytey: umarım iyi haberlerinizi alırız. Allah hepimize eli ayağı düzgün sağlıklı bebişler nasip etsin. morelinizi her zaman yüksek tutun ve kendinize iyi bakına.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…