2009 Şubat Anneleri

merhaba arkadaşlar bende eğer allah nasip ederse şubat annesi olacağım.
benim adetim düzensizdi ne kadarlık olduğunu ben tahmin edemedim zaten tutturamazdım çünkü ultrason da 7+1 günlük çıktı ben daha küçük olduğunu sanıyordum.
bebişimin kalbi atıyor artık şu an bir fasulye tanesi kadar:)kızlar bende mide bulantısı uyku bel ağrısı kasık ağrısı bazı yiyeceklere aşırı duyarlılık var.bazı arkadaşlar hiç belirti olmadığını yazmışlar hem erken olabilir hemde kişiden kişiye değişiyormuş.
bugün 7+5 günlük oldu bebişim:))

kızlar benim bu sabah biraz lekelenmem oldu.Aranızda böyle olanı varmı.Çok korktum saat 2 de doktora randevum var.İlk bebeğimdede böyle oldu ve ben onu kaybetmiştimsenağlama

elifcim benimde biraz olmuştu doktorum bunun normal olduğunu
ilk başlarda olabileceğini öyledi
ama herkesin aynı olmayabilir doktoruna sorarsın
benim herşey normal çok şükür 24 temmuzda ikili
tarama testi için randevumu aldım bile bu testlerin
belli haftaları var zamanı geçtimi yapılamıyor
aklında bulunsun.canım inşallah herşey yolunda gider
ve bebişin sağlıklı olur kendine dikkat et.

arkadaşlar ben esen bende şubat annesi olucam inşallah.son adet dönemimin ilk günü 5 mayıs sanırım 6+4 günlük hamileyim ama şuan biraz stresliyim.salı günü az lekem oldu doktoruma gittim beni endişelendirdi düşük riski olabilir diye iğne yaptı ve progestan tedavisi başlattı.:1no2: napıyim ne düşüneyim bilmiyorum aslında bu siteden okuduklarım beni azda olsa rahatlatıyor leke görenler varmış benimki koyu kahveydi kırmızı değil çok şükür ama yinede tedirginim lütfen destek olun bana ....

geçmiş olsun canım,ilk aylarda bu tip kanamalar olur diyorlar devamı gelmiyorsa eğer korkulacak bir şey yok moralini yüksek tut çokta takmaa tamammı Allah gönlüne göre bebişini nasip etsin:nazar: a.s.

kızlar bende geldim aranıza...hiç umudum yoktu anne adyları bölümünde yer almayı :) ama alahıma şükürler olsun ki bu duyguyu yaşamaya başladım.inşallah allahın iziyle bebeğimi kucağıma alırım ve sağlıkla büyütürüm.kızlar bende 6+5 haftalığım.geçen hafta keseyi gördüm ve ayın 26 da kalp atışlarını duyucam.inşallah bi sorun yoktur ve bebeğimin kalp atışlarıı duyarım.kızlar allah hepimize sağlıklı hayırlı evlat ve kucağımıza almayı nasip etsin.benim hamişliğim baya rahattı ama dün azcık kötü oldum bugün yine iyiyim.inşallah böle devam eder.

Selam kızlar nasılsınız? Ben şuan gaz sıkıntısından patlıcam:) Ay sizde de böyle oluyor mu? Böyle sorunu olup da çözen varsa lütfen bana akıl versin. İnanaın bazen kalp atışım hızlanıyor nefes alamıyorum hem sıcaktan hem de şişkinlikten dolayı...

yaa kızlar ben çpk şaşırıyorum bendeki belirtiler çok az göğüslerim sadece bastırınca acıyor çok azda akıntım var başka hiçbir belirti yok neden böyle bebiş çok küçük olduğu için olabilirmi acaba daha ilk kontrolüme gidemedim nasib olursa önümüzdeki hafta sonu inşşallah boş gebelik falan değildir çok korkuyorum :KK43::KK43:

yaa kızlar ben çpk şaşırıyorum bendeki belirtiler çok az göğüslerim sadece bastırınca acıyor çok azda akıntım var başka hiçbir belirti yok neden böyle bebiş çok küçük olduğu için olabilirmi acaba daha ilk kontrolüme gidemedim nasib olursa önümüzdeki hafta sonu inşşallah boş gebelik falan değildir çok korkuyorum :KK43::KK43:

Selam canım lütfen bçyle kötü şeyler düşünerek moralini bozma. Allah hakkımızda en hayırlısı olan şeyi nasip etsin... Pozitif düşün herşey güzel olsun. Okey canım???

bende senin durumundayım hiçbir belirti yok hamile olduğumu unutuyorum bazen arada sırada belim ağrıyo okadar doktora önümüzdeki cumartesi gideceğim şu bir haftayıda atlatsam başka bişey istemiyorum umarım herşey yolundadır

ben de 4+5 gunluk hamileyim ama hiçbişey hissetmiyorum..:uhm:

Merhaba arkadaşlar bende hayırlısıyla Şubat Annesi olucam.. Benim bebeğimin tahmini doğum zamanın 16 Şubat, Babamın doğum günü ayrıca :)) Bende kız bebek istesemde herkes erkek diyor bakalım artık neler olucak... Benim ilk bebeğim biraz acemiyim yani, kasıklarımda 3 haftadır ağrı var geçen hafta gittim ilk kez dr a
vajen ultrasonla baktı iice bi problem yok normal dedi, ama ben biraz korkuyorum, beni bilgilendirebilirseniz sevinirim....

Hepimize sağlıklı bebekler ve annelik diliyorum :)):emir_bebek:

Selam canım benim de internetteki otomatik hesaplayıcılara göre doğumum 16 şubat:) Eşimin doğum günü de 18 şubat bu yöndeden çok mutluyum. İnşallah sağlıklı bir şekilde bebişlerimizi kucaklarımıza alırız. Ben de hala mide bulantısı başlamadı ancak şişkinlik var.
Sen bu gebelik çizelgesini nereden düzenledin canım? Bana da anlatır mısın???

Alooo kimse yok mu ??? Yahu kızlar yaz gelid anladım herkes kendini dışarı attı geziyor. Ama burayı da ihmal etmeyelim ne kadar paylaşım artarsa o kadar zaman kolay geçer...

Selam canım lütfen bçyle kötü şeyler düşünerek moralini bozma. Allah hakkımızda en hayırlısı olan şeyi nasip etsin... Pozitif düşün herşey güzel olsun. Okey canım???

sağol canım insan ister istemez tedirgin oluyor aslında çalıştığım için pek düşünmeye fırsatım olmuyor unutuyorum bazen bakalım hakkımızda hayırlısı

Bugün ilk kontrolüme gittim ama ultrasonda göremedik keseyi haftaya tekrar çağırdı büyük ihtimal keseyi görücez daha çok yeni dedi.Birde vajinal ultrasonla bakmadı acele etmeye gerek yok dedi.Hafif bir lekelenmem oludğunu söyledim progesteron verdi lekelenmeyi aratmamamı ve moralimi yüksek tutmamı istedi.Kan tahliline göre daha 3 haftalık hamileyim.Nasip ederde bebeişim doğarsa sanırım şubat annesi olamıycam martın ilk haftasına kayıyo:)

Selam Arkadaslar Bende 23 Nisanda En Son Regl Oldum.suan 7 Haftaligim.doktorum Dogum Tarihi Olarak 28 Ocak 8 Subat Arasi Dedi.bende Kova Burcuyum Allah Kismet Ederse Yavrumda Kova Burcu Olacak.

günaydın arkadaşlar.....dün doktoruma gittim bebişimin kalp atışlarını ve ilk fotoğrafını gördüm çok güzel bir duygu.arada lekelenmeler devam ediyo ama artık iyi düşünücem ki iyi olsun dimi hamişler...

günaydın arkadaşlar.....dün doktoruma gittim bebişimin kalp atışlarını ve ilk fotoğrafını gördüm çok güzel bir duygu.arada lekelenmeler devam ediyo ama artık iyi düşünücem ki iyi olsun dimi hamişler...

Merhaba canım.Bende dün gittim ilk kontrolüme gittim ama keseyi ancak çarşamba görebilicez dedi doktorum.Benimde arada lekelenmem oluyor ve çok korkuyorum senin lekelenmen koyu şekildemi geliyor.Benimki hafif bir bulanıklık şeklinde....Umarım bebişini sağlıcakla kucağına alırsın canım...

X