2009 Şubat Anneleri

yan yatıyo zaten canım ama yinede korkuyorum alışcaz artık napalım
çok huzursuz benimki bugün sürekli sskınıyo kıpkırmızı gaz damlasıda verdim yok hayır

benimki zaten uyanınca hep memede mecbur ben hep ayaktayım gecede gündüzde benimle birlikte bekliyolar ama bensiz durmuyo uyanıkken yaramaz bide kucağa alıştı kucaktan inince zırlıyo napıcaz bilmiyorum

kizlar sabah Tuanin ben pasta yapiyorum sesiyle uyandim
elinde kücük bi kap icine un doldurmus ( iyike icine yumurta falan koymamis ) uyku sersemi ona baktim aklima gelen sey umarim basima gelmemistir diyip oturma odasina kosmamla tüm oturma odamiz un olmus
koltuklar artik undan beyaza boyanmis duvarlara kadar heryer unnnn
yerlerimiz tahta bizim aralarina bile un kacmis :1shok:
soka girdim resmennn ya yeterli isim yokmus gibi bide bu cikti basima
neyse soktann cocuga bisey demedim hemen süpürdük simdi siliyoruz offfff temizlikci cagirsam inanin ben bukadar isi yapmam der kacar evden
Allahtan bebis uyuyorda biraz rahat yapiyorum islerii bide nezle olmus tuan hep bebege gidiyor elliyor ellerini yikamadan öpüyor napicam ben yaaaa kafayi siyirmak üzereyimmmmmmmmmm
sinirden aglancak halime güler oldum

kizlar sabah Tuanin ben pasta yapiyorum sesiyle uyandim
elinde kücük bi kap icine un doldurmus ( iyike icine yumurta falan koymamis ) uyku sersemi ona baktim aklima gelen sey umarim basima gelmemistir diyip oturma odasina kosmamla tüm oturma odamiz un olmus
koltuklar artik undan beyaza boyanmis duvarlara kadar heryer unnnn
yerlerimiz tahta bizim aralarina bile un kacmis :1shok:
soka girdim resmennn ya yeterli isim yokmus gibi bide bu cikti basima
neyse soktann cocuga bisey demedim hemen süpürdük simdi siliyoruz offfff temizlikci cagirsam inanin ben bukadar isi yapmam der kacar evden
Allahtan bebis uyuyorda biraz rahat yapiyorum islerii bide nezle olmus tuan hep bebege gidiyor elliyor ellerini yikamadan öpüyor napicam ben yaaaa kafayi siyirmak üzereyimmmmmmmmmm
sinirden aglancak halime güler oldum

canancım allah kolaylık versin sana ben tek çocukla evi nasıl idare edicem diye düşünüyorum sende 2 çocuk ev koca delikafaduldendelikafadulden

ay canan helal olsun valla sana iyi baş ediyosun allah sabır ve kolaylık versin canım zor işin iki çocukla delikafadulden

kızlar çok canım sıkılıyor aslında evde yapılıcak çok iş var ama canım hiç istemiyor ağlayasım var bi tuhafım depresyona girdim galiba :KK43:(

saolun kizlar ins. kafayi siyirmadan büyütürüm iki kedi yavrusunu :emir_bebek:

bisey sorucam kizlar yaa simdi ebem yüzümden iyice streesse girdim ya bebis kilo alicak diye günde bir defa mama veriyorm emziren anneler icin olanindan ,ebeme söylemeye niyetim yok mamayi sadece ebeyle isim tamamen bitene kadar vermek istedim
simdi bu kadin bebegin kakasindan hem anne sütp hemde mama aldini fark edermi ????

kızlar çok canım sıkılıyor aslında evde yapılıcak çok iş var ama canım hiç istemiyor ağlayasım var bi tuhafım depresyona girdim galiba :KK43:(

cnmm benim bebis uyuyorsa sende biraz uyumayi dene yada evde biri varsa eger bi dusa gir ilik uya sonra klasik müzik ac bebisinle uzan ...dus beni cok rahatlatiyor böyle durumlarda yanina varsa bide papatya cayi tavsiye ederuim sinirlere cok iyi geliyor sakinlestiriyor cnm
üzme kendini sütünü etkilemesin cnm :1hug:

canım yalnız değilsin bende kendimi depresyonda gibi hissediyorum. bir garibim annem yanımdaydı bu gün gitti kızımla yalnız kaldık bir de babamız tabiki ama şu gece uyanma olayı bendede aynı şekilde ben duymazsam annem uyanırdı mutlaka şimdi ne olacak bilmiyorum kayıtlı yatacağım ve uykumu iyi alamayacağım belliki allah yardımcımız olsun.
BİRDE SİZİN BEBİŞLERDEDE OLUYORMU ÇOK UYANIK KALIRSA ÇABUK ACIKIYOR VE MEMELER BOŞALIYOR HEP EMME İSTİYOR NAPICAMI ŞAŞIRDIM SİZ NE YAPIYORSUNUZ BU DURUMDA MAMA VERMEK İSTEMİYORUM

Kızlar naber.
Cananım allah yardımcın olsun valla bende annemler gidince ne yapıcam bilmiyorum çünkü şuanda sadece süt sağmak emzirmek yemek yemek le meşgulüm :)))
Bugün kızımın adını okudu hoca ay çok acıklıydı kameraya kaydettik.Hoca gür sesiyle okudukça gözlerini kocaman açtı Derin hanım şok oldu bakındı durdu .Allah korkusu olanlardan olsun dedi hoca amin dedik hep birlikte haberleri falan izledikçe içi kararıyor insanın valla nasıl büyütüp yetiştiricez diye şimdiden .....

sirincek cnm benimki kücük diye sanirim cok uyuyor mama verme cnm sen bol su ic zaten süt yeter bebisine ben önceki gün cok az su ictim sütüm cok az geldi dün gene 6 litre ictim sütüm yetmiyor diye düsünme sakin cnm oda sütü azaltiyor

Kızlar naber.
Cananım allah yardımcın olsun valla bende annemler gidince ne yapıcam bilmiyorum çünkü şuanda sadece süt sağmak emzirmek yemek yemek le meşgulüm :)))
Bugün kızımın adını okudu hoca ay çok acıklıydı kameraya kaydettik.Hoca gür sesiyle okudukça gözlerini kocaman açtı Derin hanım şok oldu bakındı durdu .Allah korkusu olanlardan olsun dedi hoca amin dedik hep birlikte haberleri falan izledikçe içi kararıyor insanın valla nasıl büyütüp yetiştiricez diye şimdiden .....

ayy cnmm benim gercekten cok duygulu bi an yaaaa ben kesin aglardim
rabbim güzel günlerini görmek nasip etsin cnm hepimize
benim burda hic kimsem yok yaa gelip cocuga isim okuyacak Tuanada okutamamistik okunmasa cokmu kötü olur
hani esin okusun diceksiniz ama o bile 4 yil önce falan dogru düzgün türkce konusmasini ögrenmeye basladi yani o en basit dualari bile bilmez benneyaptımki

ayy cnmm benim gercekten cok duygulu bi an yaaaa ben kesin aglardim
rabbim güzel günlerini görmek nasip etsin cnm hepimize
benim burda hic kimsem yok yaa gelip cocuga isim okuyacak Tuanada okutamamistik okunmasa cokmu kötü olur
hani esin okusun diceksiniz ama o bile 4 yil önce falan dogru düzgün türkce konusmasini ögrenmeye basladi yani o en basit dualari bile bilmez benneyaptımki
Ay bilmiyorum ki cananım bizde öyle çok dindar değiliz ama çok güzel bir andı.Eğer içine sinmezse mutlaka vardır cami orda oranın hocasına gidip okutun bana da tuhaf gerekesiz gelen şeyler şimdi .ok anlamlı gelmeye başladı .Herşeyi yaşamak istiyorum mevlüt günü de koyduk ayın 21 in de mevlüdümüz de olacak

banada degisik geliyor öyle seyler aslinda ama yasamakta istiyorum
alt komsularim müslüman onlara bi soriim esi gelip okur
seyy yaa tuanada oksalar komikmi olur acaba okunmaz dimi büyümüs cocuga kaydirigubbakcemile3
neyse bi soriyim komsuma :-))
mevlütü bende düsünüyorum cnm ayy cok heyecanli olur yaaaa bol bol derinimizin fotograflarini cek teyzeleri icin cnm

kızlar kayınvalidem gitti yarın gelicek imdattttt ilk defa yanlız kalıcaz gece sorumluluğu bizde eşimle allah yardıcımız olsun kesin korkudan uyuyamıycam ya duyamazsam kusar vs diye ama alışmam lazım offf ne zormuş anne olmak şöyle 3,4 aylık olsa korkmıycam ama daha çok minikler ya
yanlız kalanlar biraz cesaretlendirin ne yapıyosunuz gece mesela benimki 2 3 saatte bir kalkıyo emmek için emdikten sonra uykuya dalıyo gazını çıkartıyomusunuz uyuyo olsa bile emdikten sonra 10 dk falan uğraşıyoruz gaz için sonra yatıyo

canım yalnız değilsin bende kendimi depresyonda gibi hissediyorum. bir garibim annem yanımdaydı bu gün gitti kızımla yalnız kaldık bir de babamız tabiki ama şu gece uyanma olayı bendede aynı şekilde ben duymazsam annem uyanırdı mutlaka şimdi ne olacak bilmiyorum kayıtlı yatacağım ve uykumu iyi alamayacağım belliki allah yardımcımız olsun.
BİRDE SİZİN BEBİŞLERDEDE OLUYORMU ÇOK UYANIK KALIRSA ÇABUK ACIKIYOR VE MEMELER BOŞALIYOR HEP EMME İSTİYOR NAPICAMI ŞAŞIRDIM SİZ NE YAPIYORSUNUZ BU DURUMDA MAMA VERMEK İSTEMİYORUM

benimde annem bugün gitti sanırım ondan yanlız kaldık artık yardım edicek kimse kalmadı artık geceleri bi gözümüz açık uyuyucaz alşırız ama zamanla benim bebişde uyanık olduğu zamanlar hep emmek istiyor ben emzik veriyorum o biraz oayalıyor

kızlar feci terliyorum sizde böylemisiniz yaaa hele kızın üstünü değiştirirken su içinde kalıyorum

canım terlememiz normal vücuttan öyle atıcaz mikropları doğum yaptık loğusayız ama ben malesef ürtikere yakalandığım için kapri ve tişörtlerle dolaşıyorum evde sadece emzirirken terliyorum sıcakladığım anda kaşıntım iki kat artıyo bacaklarım yara içinde kaldı kaşımaktan

X