2009 Şubat Anneleri

dersucum cnm gözün aydin
bebisin cok tatli 41 kere massallah Allah anali babali saglikla büyütmek nasip etsin
cok güzeller yaa insan bakmaya doyamiyor hepsi birbirinden tatli Şeniz

Dersu Allah analı babalı sağlıkla büyütmeyi nasip etsin pek tatlı maaşallah

:nazar:CİMCİME YOK DOGUMAMI GİTTİKİ İNŞALLAH GİTTİŞTİRDE KOLAY DOGUM YAPIP GELİR ONDANDA GÜZEL HABERLER DUYALIM

:nazar:CİMCİME YOK DOGUMAMI GİTTİKİ İNŞALLAH GİTTİŞTİRDE KOLAY DOGUM YAPIP GELİR ONDANDA GÜZEL HABERLER DUYALIM

senağlama senağlama nerdeeeee doguramiyorum ben yaa
öksüz kaldim walla bu topikde
yarin günüm doluyor hayla tik yok hafif agrilarim oluyor gidiyor gene
esimde soruyor devamli agrin varmi diye cok stresse giriyorum ben doguramiyorum diye
dua edin benim icin bu defa o heyecani tatmak istiyorum agrimla hastaneye gitmek istiyorum randevuyla degil

yakindir zaten gidip hastane köselerinde beni dogurtun diye bagiricam kaydirigubbakcemile3

DERSU canım çok sağol paylaştığın için benimde ara ara kasılma ve kramplarım oluyor sadece onun haricinde doğuracak gibi hissetmiyorum yarın da olmazsa arıcam dr.u ptesi sabahı kuaföre gidip saçımı boyatıp öğleden sonra sezeryan olucam :KK43:(( düne kadar iyiydi belirsizlik vardı en azından şimdi böyle bekliyoruz eşim ah desem gözümün içine bakıyor

derincim dualarim seninle ins. sezeryana mecbur kalmadan dogum yapariz :CüvCüv:
sezeryandan önce suni sanciyi denemek istemiyormusun cnm ??

derincim vede cimcime allah kolaylık versin dualarımız sizlerle inşallah hayırlısıyla yarın sabah doguma gidersiniz bir avazda dogurursunuz

derincim dualarim seninle ins. sezeryana mecbur kalmadan dogum yapariz :CüvCüv:
sezeryandan önce suni sanciyi denemek istemiyormusun cnm ??
İnşallah canım .Suni sancıyı dr.um tavsiye etmiyor canancım yaa onu ve vakumu yaptırmam dedi . Anneyi ve bebeği zorluyacak durumlardan kaçınmak istiyorum diyor.Hayırlısı diyip beklemek en iyisi sanırım benneyaptımki

derincim vede cimcime allah kolaylık versin dualarımız sizlerle inşallah hayırlısıyla yarın sabah doguma gidersiniz bir avazda dogurursunuz

Amin canım inşallah ben bir hayli hazırlamıştım kendimi bu dün gece ve bugün için ama hayırlısı diyelim sağolun destek için :1hug:

amin dilracimm saol güzel dileklerin icin :1hug:
derincim sanirim gercekten en iyisi sezeryan böyle durumlarda ....
bende suni sanci istemiyorum ama bebis gelmezse iste ilk onu veriyorlar onlada olmazsa mecbur sezeryan yapiliyor
neyse Allah büyük ins. suni sanciya mecbur kalmadan dogururum
sende ins. yarin yada bu gece sancilanirsin normal dogum olur istedigin gibi cnm

slm kızlar,ne o bugün kimsecikler girmemiş?
Cimcime,Derinzlm strese girmeyin lütfen,bu bebeişler gerçekten gelecekleri zamanı biliyorlar eğer riskiniz yoksa anne karnında 1 gün bile fazladan kalmaları onların gelişimi için çok faydalı böyle düşünün emi.hem haftaları dolsa bile 1 hafta daha süre tanıyorlar zaten.
bu arada ben fena durumdayım kızlar ya,bizimki emziğe alışmıyor ve bu yüzden benim memeler iyce sünmüş durumda:KK43: anam uyurken bile memede kalmak istiyor,karnı tok memeyi ağzında tutuncada süt geliyor bu sefer yutamıyor fazlasını boğulcak oburluğundan şaşırdım ne yapacağımı.şimdi de babannesine sattım oyalıyor kucağında ayağında falan,2 dk dinleneyim dedim.
birde doğum yapan arkdaşları tebrik ediyorum,çok sık giremediğim için tek tek takip edemiyorum kusura bakmayın.neyse hepimizin doğumu tamamlansın 40 ımız çıksın daha rahat olucaz diye düşünüyorum daha doğrusu buna inanmak istiyorum.
iyi bakın kendinize ve bebişlerimize,öptüm hepinizi

Tünyadın kızlar .Hülya cım sağol desteğin için bana kalsa bende beklemeyi tercih ediyorum ama dr. istemiyor keşke denk gelseydik sana birsürü şey sormak istiyordum .Yada diğer kızlardan bana yardımcı olabilecek varmı .Benim cuma günü 1 cm açıklık var ve rahim yumuşamaya başlamış dedi dr. Bu gece yada yarın olabilir doğum dedi ( tabii hala tık yok ) ben nişan falan bekledim gelen giden birşey yok bu açılmadan ne kadar süre sonra gelir nişan birazdan dr.umu arayıp sorucam yarın hazırlıklı mı gelelim ne olacak diye aslında böyle de rahatım bugün 2 ye kadar uyumuşuz :)))

beyaz bulut hayatım poposunu sakın uyrama bebeğin..bebeklerde 4 güne kadar kaka yapmamak normal sayılıyor..bizde de bir ara problem vardı..doktor zeytinyağ veya sabun kullanırsanız buna alışır ve bağırsak tembelliği ortaya çıkar dedi...aman sakın deneme hayatım..4 günü geçerse hastanede lağman yapıyorlar sanırım..ama geçmez...emin ol...

Tünyadın kızlar .Hülya cım sağol desteğin için bana kalsa bende beklemeyi tercih ediyorum ama dr. istemiyor keşke denk gelseydik sana birsürü şey sormak istiyordum .Yada diğer kızlardan bana yardımcı olabilecek varmı .Benim cuma günü 1 cm açıklık var ve rahim yumuşamaya başlamış dedi dr. Bu gece yada yarın olabilir doğum dedi ( tabii hala tık yok ) ben nişan falan bekledim gelen giden birşey yok bu açılmadan ne kadar süre sonra gelir nişan birazdan dr.umu arayıp sorucam yarın hazırlıklı mı gelelim ne olacak diye aslında böyle de rahatım bugün 2 ye kadar uyumuşuz :)))

canim benimde ayin 12 sinden beri rahmimde yumusama ve aciklik var bendede tik yok
doktorunu ara sor yarin seni hemen doguma alirsa aklimiz sende kalmasin
bize haber ver olurmu :1hug:

slm kızlar
bende mayıs annesi olucam inş
bir bakayım dedim sizlere
daha doğum yapmamış olanalar varmış
Allah bir avazda kurtarsın inşşş
Doğum yapanlarda güle güle büyütsünler bebişlerini
nasıl annelik güzel bir duygu olsa gerek
çok zor oluyor mu bakması merak ettim
ilk bebeğim olacak nasipse.

vidicim cnm saol destegin icin
ben tuana yaklasik bir ay emzik vermistim anne gögüsü gibi olanlar var onlardan ... onu cok sevmisti sonra onu biraktirttim kullanmasini istemedim
benimkide devamli memede kaliyordu cok zor bi durum tok oluyorlar ama emmek istiyorlar sonra diger emziklerden verdim hic birini almadi
böyle bi emzikti teyzesi bizim kullandigimiz bunu mutlaka sever ins. ise yarar cnm

X