2009 Şubat Anneleri

Demircool, dilra çok sevindim Allah analı babalı büyütsün sağlık sıhhat versin inşallah,
Bu arada cimcime yok mu

:nazar::nazar:Ayyy artık okuyamaz oldum sayfaları biraz bakıp çıkıyorum artık doğum yapanlar kısmına bakıyoruz mecburen bebek sorunları gazları süt falan filen kızlar annelik gerçekten çok zor ama bi okadarda güzel anlatılamaz bişi yaaa geceleri uykusuzluktan geberiyorum sezeryan olduğum için normalde kalkmak yatmak acı versede bebişim ağladığı zaman hemen kalkıorum ne bi acı ne bişi düşünmüyo insan sevgileri olmasa bakılmaz heralde ...
Bu arada diğer doğum yapmış arkadaşlara gözleri aydın diyorum sütünüz bol gazınız az olsun mis mis emişin bebişlerinizle öpüyorum herkesi:emir_bebek::emir_bebek:
:nazar::nazar:
Hıı bide doğum sırası bekleyen annişler tadını çıkarın bence hamişliğinizin bol bol da uyuyun :)))) Biliyorum çok sabırsız zamanlar ama tavsiye ederim her anne gibi..

Son düzenleme:
dilekcim bebeğin çok tatlı canım
dilra ve demircool hayırlı olsun allah analı babalı büyütsün

demircool bebişini gece 1 de kucağına almış çok tatlı yazmış eminim öyledir allah analı babalı büyütsün..
o msj attığı sırada hastanedeydim benim bebişten ses seda yok nst sonucu iyi muayene etmedi açılmaya bakmadı :KK43:(
normal doğum en sağlıklısı deyip duruyor tabi bende normal istiyorum ama bu bebeğin normal doğumla çıkabileceğini hiç sanmıyorum :KK43: kendiside görüyor karnımı halbuki.. 10 gün önce 1 hafta içinde almamız gerekiyor diyordu şimdide daha 10 gün bekleyebiliriz diyor anlamadım gitti yaa..
bende bebişcimkayra gibi beklicem herhalde :KK43:((

özlemcim şu an benim hamişliğimin güzel bi yanı kalmadıki geceleri uyku diye bişi yok bende 3 te yatıyorum saat başı wc deyim habire su içiyorum dönemiyorum hiç alt kısım yüzünden yatakta :KK43:( ve 7 gibi uyanıyorum ağlıyorum artık alt kısmın ağrsından :KK43:(
bebişim doğsa en azından onun için uyumuyorum derim bi çişle bi ağrı yüzünden değil :KK43:(

Merhaba kızlar demırcool gozun aydın olsun allah analı babalı buyutsun talıhı guzel olsun..bende sımdı doktordan geldım odamı ayarladım,pazartesı sabah 8de hastanede olucam 9 gıbıde sezeryana alırız dedı.allahım cok heycanlı dusundukce heycan basıyor..bırgece oncesındende odamızı susletecegız kapı susu ısım kartı hastane besıgı benım yatagım yenıden gelın gıbı olucam..

offff kızlar yaa canım çok sıkılıyor bugün nedense .Kendimi çirkin bakımsız hissediyorum ve korkuyorum ağlamak geliyor sürekli içimden .Çarşıya çıkıp cibinlik için tül yaptıracaktım ama kardeşimin işi varmıl o işte yatınca iyice sıkıldım eve kısılıp kaldım bir komşum doğum yapmıştı ona gideyim bari

kızlar ben dün doktora gittim, yarın sabah hastanede olucam önce normali deniycez olmazssa sezaryan olacak çok heycanlı benim için dua edin

yaa benden sonra doğuracaklar doğuruyo ben kaldım 280 gün biteli 4 gün oldu ama bekliyoruz kız yapiştı içime yawwwdelikafadulden

Son düzenleme:
he bide benim açılmam var 2 cm demircoolunda 1 cmmiş okuduğum kadarıyla dru yatırmış hastaneye benimki neden yatırmıyor suni sancı falan denemiyor senağlamasenağlama

yaa benden sonra doğuracaklar doğuruyo ben kaldım 280 gün biteli 4 gün oldu ama bekliyoruz kız yapiştı içime yawwwdelikafadulden

al benden de o kadar..bekelmek yordu benı.bugun 40 haftam doldu..gec olsun güç olmaısn dıyoruz ama beklemek zor..heralde sevgılıler günü hedıyesı olacak bizim kızlar ..

serçecik benim tek sorunum alt tarafımın ağrısı yoksa bebeğimden şikayetim yoksenağlama
uzanır durumdayken dönerken bile ağrıyo senağlama bi an önce doğsa kuzumbenneyaptımki

kızlar demircool doğum yaptı dün 3400kg ve normal doğum ikisi de iyilermiş maşallah
allah analı babalı büyütsün demircoolcum

merhaba şubat anneleri celebi0655 bendesamsunluyum gökan öcal çok iyi doktor benim bir yakınım dogum yaptı onda dogum evinde belden uyuşturmalı

:CüvCüv:cimcime nerdesin senin bebektemi sana süpriz yaptı konturolo diye yolla çıkarıp dünyayamı geldi benim bebek öyle yaptıhihoyyythihoyyyt

demircoolummm Allah analı babalı büyütsün Gözünüz aydın en kısa zamanda doğum hikayeni bekliyoruz sanada çok geçmiş olsun

selam kizlar ben yarin sezeryana giriyorum saat 8 bucuk gibi dua edin kizim ve benim icin cok opuyorum sizi.. yarin babasi size bilgi verir

iyiakşamlar kızlar doktordan geldik bizde 3130gr olmuş kızım çatı muaynesi yaptı doktor açılma filan yokmuş son bir hafta 17sinde günüm doluyor kanama sancı olursa hemen ara dedi olmazsada ayın 17sinde sabah erkenden gel dedi açıklığın varsa doğumu başlatırız dedi hakkımızda hayırlısı artk

X