2009 Şubat Anneleri

sibel yaaa sziden korkulur vallahi, demek çiğdemi ziyarete gittin haaaa, süpersiniz ayolll bu siteden böyle güzel arkadaşlıklar kurulacağı hiç aklıma gelmezdi, sonuçta sanal bir ortam ama şubat anneleri olarak bizler sanal değişmişizzzzzz, bizler süperizzzz be yaaaaawww, ne güzel herşeyişmizi paylaşıyoruz ve samimiyiz, unutulan dostluklar ve arkadaşlıkları yeniden hatırlıyoruz sanki benim çok hoşuma gitti sizlerle birlikte olmak ve tanışmak iyi ki varsınız

Ay sibel ilahi süpersin valla biraz kızcaksın bana ama sey diyecektim fotosunu çekseydin keşke görmüş olurduk bizde :)))
Aybüke tatlı cadı yaza yaza tickerına en sonunda valla inatçı cadı yaptın meme uçları satılıyormuş onlardan denedinmi ki ay ne kadar zor bir durum yaa allah yardımcın olsun ve sabır versin arkadaşım yaa
ayyy ya birsürü işim var ama canım hiç kalkmak istemiyor ütülerim birikmeye başladı bir makinada yıkanıyor onlar çıkmadan diğerlerini bitirsem bari ara sıra gelir bakarım

Ay sibel ilahi süpersin valla biraz kızcaksın bana ama sey diyecektim fotosunu çekseydin keşke görmüş olurduk bizde :)))
Aybüke tatlı cadı yaza yaza tickerına en sonunda valla inatçı cadı yaptın meme uçları satılıyormuş onlardan denedinmi ki ay ne kadar zor bir durum yaa allah yardımcın olsun ve sabır versin arkadaşım yaa
ayyy ya birsürü işim var ama canım hiç kalkmak istemiyor ütülerim birikmeye başladı bir makinada yıkanıyor onlar çıkmadan diğerlerini bitirsem bari ara sıra gelir bakarım

ayyy çok haklsın derinciim resmen inatçı cadı oldu çıktı yaaaaa, zaten cinsiyetini 17. haftasında göstermesinden belliydi inatçı olacağı

o bahsedilen meme uçlarından aldım ama bebek bir türlü çekemedi, yarım saatte 2 milim anca çekti bugün doktora da sordum onu çekemz verme dedi, gerçekten de çekemiyor çok sert çünkü bebeği yoruyor, bebeğime o kadar işkence yapmak istemiyorummm,

ne yaplaım kısmetinde ne kadar süt içmek varsa o kadarını içeçecek artıık

bugün okulun açıldığı ilk gün b,iliyorsunuz eşimin öğrencilerinden bir tanesi bugün kızıma ayakkabı hediye etmiş, çok sevindim yaaaa, bu çocujların saf duyguları yok muuuu, hepsini ısırasım geliyoooooo

Anammmmmmm Aybüke denemeeeeeeeeeeee denemeeeeeeeeee tamam artık deneme olmuş çünkü ayyyyy yerim valla onu ben ne güzel yaaaa 41 kere maşallah arkadaşım ama birşey söyleyeyim mi ( babası duymasın )çok canlar yakacak büyüyünce bakışlara bakarmısın .

kızlar slm.bugün kontrol vardı gitsemmi gitmesemmi bilemedik.ve gitmeye karar verdik.dr nst ye gönderdi sonra acılmaya baktı 1 cm dedi.yatırıcam seni dedi.bende şaşırdım.kocam yok yarın yatsak olurmu dedim.olur dedi.8:30 da gel dedi.cok heycanlıyım korkuyorum.merak ediyorum.karmakarışık duygulardayım.

hayırlısı olsun demircool .Hepimizin dualarının seninle olduğunu bil peki normal doğum mu olacak inşallah eşin yanına gelene kadar bekler güzel kızın bizi merakta bırakma haber ver olur mu

keşke herkes aynı yerde olsa da hepimiz görüşebilsek aybükecim ya

derincim valla eşim kilosunu sorduğunda kafama dank etti dedim ya işte o anda tüh keşke fotoğraf da çekseydim siteye koyardım da dedim ama
o zevki yine de kendilerinin yaşaması ayrı bir heyecan ve duygu
mani olmak da istemem :)

Ay ben senin resimlerini koymuştum ilk subat bebekleri diye topik açmıştım ama resmi önce siz koymuştunuz ne zaömndır sorucam sana ben image shacten yüklemeyi bilmediğim için albüme koyup oradan eklemiştim.İstersen kaldıarayım albümden

hayır güzelim aşkolsun
ne demek
aksine çok hoşumuza gitmişti
eşimle yazdıklarını ve arkadaşların yorumlarını ağlayarak okumuştuk

hayır güzelim aşkolsun
ne demek
aksine çok hoşumuza gitmişti
eşimle yazdıklarını ve arkadaşların yorumlarını ağlayarak okumuştuk
OOOO tanrım bende ağlıyıcam şimdi beğenmenize çok sevindim .Bu aralar duygular çoşuyor benim herşeye ağlıyasım geliyor zaten ama oraya yazdıklarım.Gerçekten yaa şimdi gene aklıma geldi de sen eşin çok zor birşeyi başardınız takdir edilecek bir şeyi gerçekleştirdiniz senağlama

ay canım yaa
hep söylüyorum sizler olmasaydınız benim için çok daha zor olurdu
herşeyimi sizlerle paylaştım sizler bana destek olmasaydınız o kadar pozitif olamazdım

hem sen de kolay bir hamilelik geçirmedin
bizler her konuda eşlerimizden destek alırken sen yalnızbaşına birçok şeye göğüs gerdin
neyseki bebişin de eşini bekledi de bu mutluluğu hep beraber yaşayacaksınız

iyiki varsınız

Ya kızlar eşim sordu şimdi de aklıma geldi kaç kişi kaldınız diye gerçekten kaç kişi kaldık ben açıyorum sayfa görenler hatırlamadıklarımı eklermisiniz

demircool canım hayırlı haberlerini bekliyoruz
prensesini sağlıkla kucağına alırsı inşallah

Kızlar ne güzel doğumlar başalamış herkes peş peşe doğuruyor vallahikaydirigubbakcemile3, yaa bende bir an önce doğurmak istiyorum artık daha fazla dayanamıyorum ama bizim paşa çok rahat beklemedeyiz. En son kontrolümde çatı darlığıma bakılmıştı ve normal doğum yapabileceğimi söyledi doktor fakat ben kendimi fazlasıyla kastığım için, doktor birazda çekimser kaldı ve sancı anında da bu kadar kasarsam kendimi doğumu zorlaştırabileceğimi söyledi açıkçası korktum biraz ama hayırlısı olsun hakkımızda artık inşallah hepimiz kolay bir doğum geçiririz.a.s.

X