2009 Şubat Anneleri

nestlecim bu arada sen de mi doğurdun Allah analı babalı büyütsün insan kendisi doğum yapınca bebekle uğraşmaktan kim doğurdu kim kaldı bilemiyor canım

kızlar kızımın fotosunu koydu babası doğum yapanlar bölümüne minik kuzum zeynep reyyan ın fotosu başlığıyla bakın ordan kızıma teyzeleri.3 gün kakasını yapamadı gaz sorunu vardı fitil koyduk bu sefer de daha beter çırt çırt oldu sancısı oldu çok şükür emiyor bugün doktora götürücez kızlar doğduktan sonra 3-13 günler arasında doktora muayene ettirmek gerekiyormuş aklınızda bulunsun

symslow cnm 41 bin kere massallah kizina cok tatli annesii :nazar: boncuk boncuk nasilda bakiyor öyle massallahhhhh :asigim:

aybukecim cnm bebisinin emdigine cok sevindim ins. bundan sonrada sorunsuz emer :Saruboceq:

cigdemcim simdiden gözün aydin cnm güzel haberlerini bekliyoruz öyle bi yazmissinki okurken agladim wallaaaaaaa ... bizi merakta birakmayin saglicakla al bebisini kucagina ,dualarimiz seninle ve bebisinle ...

Günaydın kızlar sabah sabah bir sürü sey yaşadım çiğdem için çooookkkk heyecanladım saat kaçtaydı doğumu bilen varmı aramak istiyorum ama gelmişmidir ki kendine .
Nestlenin hikayesini okuyunca nefesim kesildi nasıl karmakarışık oldum anlatamam ...
Symslow un güzel kızını görünce bütün heyecanım arttı ve bir ana önce doğurmak istedim ...
Ay kızlar yaaa ben çok acaibim valla anlatamıyorum duygularımı

Günaydın kızlar sabah sabah bir sürü sey yaşadım çiğdem için çooookkkk heyecanladım saat kaçtaydı doğumu bilen varmı aramak istiyorum ama gelmişmidir ki kendine .
Nestlenin hikayesini okuyunca nefesim kesildi nasıl karmakarışık oldum anlatamam ...
Symslow un güzel kızını görünce bütün heyecanım arttı ve bir ana önce doğurmak istedim ...
Ay kızlar yaaa ben çok acaibim valla anlatamıyorum duygularımı

ay ben de heyecanland1m persembe gunu dogurcam carsambadan itibaren uyuyamam artik..
bu arada symslowun k1z1n1n resmini bulamad1m link atabilirmisiniz buraya

kızlar ıkıncı veya 3. hafta bel agrınız oldumu?

canim ilk haftalarda benimde bel agrim olmustu bide simdi sona yaklastigimiz icin cok asiri bel agrisi cekiyorum
bu arada tebrik ederim yeni hamilesin sanirim saglicakla al bebisini kollarina cnm :1hug:

derincim bende kendimi cok acayip hissediyorum yaa bi yandan icime bu hafta sonuna gelicekmis gibi geliyor bi yandada cikcagi icin üzülüyorum karmakarisik .......

kizlarrr k.peder ve cicikayinvalidem gecen bizi aradilar uzun zamandir aramadik diye biraz üzülmüsler
bizi habersiz birakmayin falan dediler hatta k.peder agrin oldugunda beni arayin ben gelip tuana bakarim dedi
ama düsünmedi o gelene kadar ben evde sanciyla bekliyemem dogururum oraciktaaaa
ikinciside suana kadar oglumu hic kimseye birakmadim bakmasi icin adam günde 27 ye yaklasik antibiyotik aliyor Allah korusun dikkat edemez bisey olur , esimin bakmasi istedigim icin bende dedimki esim bakicak tuana hastanede .. zaten bu defa esimin doguma girmesini istemiyorum dedim ( aslinda okadar cok istiyorum ki ) ama onun tuanin yaninda kalmasi gerekiyor
bilmiyorum hastaneye gelsin k.peder cafeteryada falan otururlar tuanla esimde arada sirada hem bana hemde tuana bakar ..... böyle düsündüm
aksam biraz üzüldü k.pederim bende aradim börek falan yapicam yemege gelin dedim
sabaha kadar uyuyamadim döndüm durdum üzülmesinide istemiyorum onlarin ama benide anlasinlar oglumu ona birakinca benim aklim burda evde kalir doguramam ki o zamanda......
aksam cici kayinvalideye sorucam benimle doguma girmek istermi diye :-) en azindan yanimda o olmus olur ,cok tatli kadin en son konustugumuzda siz yanliz degilsiniz biz variz yaninizda demisti her bakimdan cok destek oluyorlar ki düsünün esimle bizimle hic bir bagi yok bu kadinin
helal olsun ona melek gibi bi kadin .... ins. aksam gönüllerini alirim ins. yanlis anlamazlar

selam kızlar
şimdi çiğdemin yanından geldik biz oğluşla
dide gazel annesinin yanında güzel güzel uyuyodu
çiğdem genel anestezi ile sezeryan olduğundan yeni ayılıyordu
yanında fazla kalamadım ama 2si de sağlıkla yatıyolardı
başka haber var mı ancak bakacağım

sibelcim nasilda sevinmistir gittiginize
iyi olmalarina cok sevindim sonunda görücez nazli kizimizi :-)
massallah gazel bebege :nazar:

Ne hızlısın kız sibel :) bizde msjlaştık şimdi yazdım çiğdem doğum yaptı diye :))
merak etmiştim..

canım aslında ben daha sonra hatırlayacağından bile şüpheliyim :))
çok yeni ayılıyordu rüya gördüm bile sanabilir
neyseki şahitlerim var ailesi yanındaydı :))
şaka bir yana o anda insan yanındakileri bile istemiyo- ağrı sancı olunca
bu yüzden ben de fazla kalmadım

ya kızlar bu arada bende ki ne saflık
insan bi sorar di mi kaç kg doğdu diye
ı-ıh yok
yolda dönerken eşim sordu kaç kg diye
hay dedim kafama ediyim :)) sormadım ki
neyse artık diğer bilgiler sizlerden olsun

bebişim bozma moralini sen yaa
bak bebişcimkayra da hala bekliyordu
sağlıklı olsunlar da
ben ilk sarılık geçirdiği zamanlarda keşke içimde olsaydı daha çabuk iyileşirdi daha hızlı kilo alırdı dedim hep

hatırlar kız hatırlamazmı :))
geziyon demi bebişle seni gidi seni :roflol:
doğru oda doğurmuştur belkide okudum yazısını gelmiş nişanı senağlama en azından nişan falan gelse umutlancam biraz:KK43:(

Son düzenleme:
:1hug:
canim ilk haftalarda benimde bel agrim olmustu bide simdi sona yaklastigimiz icin cok asiri bel agrisi cekiyorum
bu arada tebrik ederim yeni hamilesin sanirim saglicakla al bebisini kollarina cnm :1hug:
çok tesekkurle riçimi rahtallattın arkadasım

[hihoyyyt

yok güzelim ya sadece c.tesi gecesi evlilik yıldönümü kutlaması için yemekteydik
bugün de oğluş 1. ayını doldurdu hepatit aşımız vardı onu vurdurmaya çıktıydık hastaneye
bu arada hemşire ablasına tarttırdık 4200 olmuş oğluş
hergün tipi değişiyor sanki bızdığımın

herkese merhaba bebişim beni güldürdün ayol, takvim bile doğurdu ben doğuramadım demişsiin, anam sen vazgeç bu sevdadan git aldırıver sezeryanla, bak biz sezeryan olduk ölmedik, bişey olmaz

ben de bugün doktorla görüşmeye gittim, bebeğim hala emmiyor, normalde cuma günü 1. ayını doldurduğumuz için o güneydi genel kontrolümüz ama doktor gecikme , çarşamba günü bebeği getir beraber deneyelim emzirmeyi dedi, tabi çarşambaya kadar da evde iyice uğraş dedi, zaten hergün uğaşmaktan bittiim, kolumda kanadımda derman kalmadı, çarşamba günü doktorla uğraşacağız 1 saat beklersin emzirme odasında deneriz dedi,inşallah emer ama hiç umudum yok, emmiyor işteeeee

bu gece saat 2,30 dan sabah 8 e kadar bebeğim uyumadı, huysuzluk yaptı,sebebini anlayamadık, sabaha kadar bizi perişan etti annemle, yatağına yatırdık mı başlıyor mızıranmaya, illla kucak istiyor, hafif ateşi de vardı, çok korktum ama şimdi mşıl mışıl uyuyor maşalllah

vallahi annelik zor sanat kızlar, heran başında nöbetçiyiz

X