2009 Şubat Anneleri

ay benimde şeyim çok ağrıyo dünden beri ama hani kemiklerimiz ağrıyodu ya bazılarımızın öyle deil tam vajina girişim ağrıyo seninkide öyle mi doğurcazmı kız yoksa delikafadulden

oo dilek de miniğini almış kucağına hayırlısıyla

Emir bebek hoşgelmiş aramıza
bahtı açık, ömrü uzun, sağlıklı ve mutlu olsun.
dilekçim sana da geçmiş olsun, gözünaydın

bebişim09 canım kasma kendini sanki daha çok varmış gibi düşün bi bakarsın suyun gelmiş yada nışan doğuru vermişsin stres olma...benimde alt tarafaa doğru ağrı var yürürken bir yere kadar yürüyorum sonra takılıp kalıyorum ağrıdan iki dk oturup dinleniyorum bu iki dk beni 30 adım daha götürür deyip kalkıyorum eşim gülüyor :roflol: benimde son 7 gün ama geçmez bu günleeeerrrr...

canım aynen gelmedi bir türlü berru hanım. taklalar atıyo hala içeride hiçbişey yokmuş gibi.kocişte diyo aşadan lamba yak diyo belki görür yolu diyo

merak etmeyin kızlar onlar ne zaman geliceklerini biliyolar sabredin ben korkuyorum aniden doğum başlarsa naparım korkuyoruuuuuuuuuuuuuuuuum(

korkma canım yaa.agrı gelip gitmek kadar güzel bişey yok canım.hele evde cekip agrını orda gider gitmez dogurmak.allahım dogru yollar nasip etsin.en kısa zamanda dogurmak nasip etsin

slm güzel anneler..
sizlerden ayrı kalmak çok zor oluyor,bi türlü fırsat bulamadım girmek için.
bu arada neler yaptık teyzeleri,evde ilk gecemiz inanılmaz zor geçti,malesef sütüm yok denecek kadar azdı ve bizim tosbaya yetmediği için sabaha kadar emmek için cebelleşti,memeden ayrınca kendini parçalıyordu,ayırmayıncada benim memem parçalandı.kuzumun ağlamaktan sesi değişti kısıldı.dün sütümün gelmesi için yapmadığımız şey kalmadı,ama işe yaradı sanırım bugün göğüslerim acayip şişti ve sütüm yettiği için şuan kuzucuk uyuyor ve bende rahatça size yazabildim teyzeleri.şimdi biraz okuyabilirsem sizler neler yapmışınız ona bakayım.

kızlar. benim kız nasıl olduysa bugün yarım saat emdi, hayret ettim, ama sonra bütün gün uğraştım kollarım ve belim koptu ama emmediiii, resmen hasret kalmışım emişine yaaa, o 30 dakika hayatımın en güzel anlarından biriydi, ama bittiiiii

umarım yarın yine alır, gerçi ben bütümn gece yine uğraşacam amaaaa

yarın doktora gidip soracağım, bakalım bana ne tavsiye edecek, bu bebek daha 40 ı çıkmadan memeden kesilirse işimiz var yaaaaa

inşallah sütüm kesilmez, çok korkuyorum

selam kızlar dışardaydık bugün arkadaşlarla ayyyyy yorulmuşum valla .Vidinin hikayesi ne adar gü<el değil mi insanı doğurmaya teşvik ediyor :)))) Aybüke senin cadı emmiyor ama sütlerin ne durumda bol bol sağmaya çalış bari yazık valla kesilirse
ay valla doğurduktan sonra başlıyor dertler demekki gerçekten bu günlerin kıymetimini bilsek

vidinin hıkayesı nerde yaw bende okım bare moral olur belkım banada

derincim sağıyorum sağmasına da çok korkuyorum ben de kesilecek diye, şimdilik çok iyi geliyor maşallah, ama bu sağma beni nereye kadar iadere edecek bilemiyorum, sağma bebeğin emmesini taklit ettiğine göre belki de sütüm kesilmez belli mi olurrrr

Kızlar doğum hikayemi doğum öyküleri bölmüne yazdım...merak edenler ordan okuyabilir...benim oğlumda emmiyor..hem de hiç..ama çok şükür şimdilik sağarak yeterli sütü elde ediyoruz...endişe etmeyin..sağdıkça süt gelir...tabi emme gibi değil ama olsun buna da şükür...bu arada kızlar sezeryan olanlara birşey soracağım...göbek deliğimin etrafımda hafif bir şişlik ve hafif bir morarma var sizlerde de oldu mu? Bir de hamileyken ayaklarım filan şişmedi..ama doğurduğumun ikinci gününden itibaren ayaklarım fil ayağı oldu...ne kadar yatarsam yatayım inmiyo...bir de yarın oğlumun sarılık değerlerine tekrar bakılacakdua edin de iyice düşmüş olsun teyzeleri...zaten tsh değeri de normalin biraz üzerinde çıktı..ona da moralim bozuluyor...inanın doğduktan sonra her gün dokuz doğuruyor insan...başka bir dünya..başka bir alem...allah acılarını göztermesin...

gunaydın arkıdıslerdelikafadulden ben didiyom doğurmaya anacım kımseler yok benı gazlıcakkı bu saatte normal kendı kendımı barı gazlım yuksam gıdemıcemkaydirigubbakcemilehepınıze cok tesekkur edıyorum arkadaslar hakkınızı helal edın kocaman bır 9 ayı sızın sayenızde nese ıcınde gecırdım esıme tarıf ettım eger ellerı heycandan tıtremesse sıze yazıcak yada arkadaslardan telefonla gorustuklerımden bırı sıze detayları yazar genede sız benı merak edın accuk küserim fallasenağlama anam bu nsl bır psıkolojidir saat 5 ten berı uyuyamıyorum offff ama olsun ınsallah kızım sağlıklı br sekılde kucağıma gelır uyudugum o kısa aralarda hep ruya gordum ama hıc bırınde bebeğim yoktu cokta ıyı ruyalar dııldı bunu takmak ıstemıyorum ama o yuzden uykularım kactı mirmirmirmir dua edın kızlar bana nolur kendınıze ıyı bakın gelınce yazarım sıze optum kocamanŞenizŞeniz hepınızı doğuran olursa bu arada haberım olsun heeee:a015:

canım günaydın bende uyuyamadım tesadüfen bakayım dedim hayırlısı olsun inşşalah sağlıklı bir şekilde alırsın kucağına bebişini bizi habersiz bırakma sakın doğum hikayeni ve bebişin fotosunu bekliyoz unutma

çiğdemcim bol bol dua et seni rahatlatıcaktır aklına kötü şeyler getirme güzel düşün güzel olsun çok farklı bir duygudur eminim ben bukadar heyecanlandığıma göre sen nasılsın kimbilir

canım Allah bir avazda kurtarsın inşallah sağlıklı bir şekilde bebeğini kucağına almayı nasip eylesin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…