2009 Şubat Anneleri

bende merak ediyorum ilk gerçek şubat bebişi kimden pırtlıcak bakalım.pazar günü şubatın 1'i bakalım artık :)))

Kızlar bende bugün kontroldeydim,doktorum normal doğum önermiyorum diretme bence bebek 4 kilodan fazla dedi doğumun zor olacak,gel sezeryanla alalım dedi..:KK43: hayırlısı ama ben normal istiyorum dedim normalde 9 şubat d.tarihi ama 2 şubat pazartesi alalım dedi, çarşamba istanbulda kursu varmış burda yokum ben varken gel alalım dedi..hayır deyince ozaman seni iyi bir doktor arkadaşıma yönlendiriyorum dedi.normalde medical park benim hastanem ama önerdiği doktor başka bir hastanedendi,neyse tamam dedim onda normal doğum olucam dedim,not yazdı ve selamlarımı söyle seninle ilgilenicek dedi,ordan çıkınca hemen o dk.gittik.doktor baktığı gibi bu bebek iri bence hemen git doktorunda sezeryanını ol dedi.....ya kızlar çok konuştum ama napiyim kötü oldum ama hayırlısı bebeğimide kendimide riske atamam,VİDİCİM,CİMCİMEM napalım sıra banada geldi,doktoruma geri gittim pazartesi sabah aç karına gel dedi..doğuma gidiyom kızlar.....02.02.2009 :)çok heyanlıyız..

Kızlar merhaba ilk şubat annesi ben olacam galibe 2 gün içinde gelmezse tabi. Sancılarım arttı. Doktor heran olabilir dedi. Çok panik oldum. Korkuyorum. 36+5 haftalık hamileyim ama doktora göre 1 hafta önce. 3170 gr 49 cm olmuş teyzeleri.
Sancılar nasıl oluyor .Sanki regli olacak gibi ağrım var. Bir de vajinamda sancı var. Belimden de ağrı giriyor. Annem de gelmedi daha ay ne yapacam ben çok korkuyorum. Bana dua edin ne olur.
Bugün doğum yapacak olanlardan haber var mı?

Kızlar bende bugün kontroldeydim,doktorum normal doğum önermiyorum diretme bence bebek 4 kilodan fazla dedi doğumun zor olacak,gel sezeryanla alalım dedi..:KK43: hayırlısı ama ben normal istiyorum dedim normalde 9 şubat d.tarihi ama 2 şubat pazartesi alalım dedi, çarşamba istanbulda kursu varmış burda yokum ben varken gel alalım dedi..hayır deyince ozaman seni iyi bir doktor arkadaşıma yönlendiriyorum dedi.normalde medical park benim hastanem ama önerdiği doktor başka bir hastanedendi,neyse tamam dedim onda normal doğum olucam dedim,not yazdı ve selamlarımı söyle seninle ilgilenicek dedi,ordan çıkınca hemen o dk.gittik.doktor baktığı gibi bu bebek iri bence hemen git doktorunda sezeryanını ol dedi.....ya kızlar çok konuştum ama napiyim kötü oldum ama hayırlısı bebeğimide kendimide riske atamam,VİDİCİM,CİMCİMEM napalım sıra banada geldi,doktoruma geri gittim pazartesi sabah aç karına gel dedi..doğuma gidiyom kızlar.....02.02.2009 :)çok heyanlıyız..

canım benim tabiki riske atma,doktorun ne diyosa ona güven hayatım.ayy hadi bakalım heycan doruktadır sendede şimdi:) napalım artık alın bakalım sıralarımızı abiler,ablalar çoğalıyo bizimkilerin:))delikafadulden

dilekçim sakin ol hayatım,valla sancı nasıl oluyor bende bilmiyorum,bende henüz öyle adet sancısı veya bel ağrısı yok.bende olsa diye dua edenlerdenim.nst de sancı fazla çıkınca benim doktorda heran olabilir deyip heycanlandırmıştı bizi ama 2 hafta olcak pztesi günü.
annen ne zaman gelecek peki canım? başka hiç kimse yokmu acil bi durumda ilgilenecek,hani arkadaşlar eş dost birileri?

esencen canım çok heycanlısındır şimdi ne güzel yaayerimseniben maşallah bebişine kız ne o kadar 4 kilo gerçi benimkide yaklaşıcak o kadar ama biz bunları iyice tosuncuk yaptık valla hakkımızda hayırlısı olsun normal olamıycaksa sezeryanı tercih etmeniz iyi olmuş önemli olan doğum anında böyle bi terslik çıkmaması normal diye gidip doğuramayıp sezeryana alınması daha kötü şimdiden hayırlı olsun canım

bizde bugün doktordaydık benim oğluş gayet rahat kızlar gelmeye niyeti yok:1no2:
nst ye girdim herşey normal çıktı
ben geçen sefer gittiğimde çatı muayenesi yapmıştı

delikafadulden coook az kalmissssss doguma cnm ben bile heyecanlandim
massallah bebisine :nazar:
hem kendin icin hem bebek icin sezeryan daha iyi cnm
normal dogum riskli olabilirdi en iyi secimi yapmissin hayatim
darisi basimiza artik
dualarimiz seninle saglicakla al bebisini kucagina cnm :CüvCüv: :1hug:

Kızlar merhaba ilk şubat annesi ben olacam galibe 2 gün içinde gelmezse tabi. Sancılarım arttı. Doktor heran olabilir dedi. Çok panik oldum. Korkuyorum. 36+5 haftalık hamileyim ama doktora göre 1 hafta önce. 3170 gr 49 cm olmuş teyzeleri.
Sancılar nasıl oluyor .Sanki regli olacak gibi ağrım var. Bir de vajinamda sancı var. Belimden de ağrı giriyor. Annem de gelmedi daha ay ne yapacam ben çok korkuyorum. Bana dua edin ne olur.
Bugün doğum yapacak olanlardan haber var mı?[/QUOTE ]

canim massallah seninde bebisine :nazar:
korkma canim doktorlar hep heran gelebilir diyorlar ama bizim tembeller rahat yerlerinde :nazar:
benimde öyle agrilarim var sanki reglim gelicekmis gibi bir haftadir özellikle
nst de sancilarin nekadar cikti cnm ?? annenin daha önce gelme imkani yokmu canim yada vidinin dedigi gibi bi arkadasin falan yokmu yaninda

ins. anneannesini bekler bebisin cnm
dualarimiz sizinlee :1hug:

bizde bugün doktordaydık benim oğluş gayet rahat kızlar gelmeye niyeti yok:1no2:
nst ye girdim herşey normal çıktı
ben geçen sefer gittiğimde çatı muayenesi yapmıştı

herseyin iyi olmasina sevindim cnm :nazar: kacinci haftadasin ?
takvimin gitmis göremiyorum ,agri falan cikmadimi hic nst de
a.s.

selam kizlar bugun gittik doktorumuza suyum daha iyiymis çok sükür.. yine girdim nst ye ama bu kez sancim cikmadi. 37+0 olduk bugun ama cok nadiren adet agrilari giriyo belime gunde 3 kez falan..

Kızlar inşalah daha bir hafta olmaz daha inşallah annem şubat 9 da geliyor. Görümcem pazar geliyor ama daha genç kız ne anlar bilmeme ki. Komşularım var zaten onlardan birilerini götürürüm yanımda. Sancılar 6 ya kadar çıktı. 10 tane bölüm vardı. Yani %60 oluyor değil mi. Sağolun destekleriniz için.

sabah saat 11 den beri temizlik yapiyorum kizlar
öldüm bittimmm yorgunluktan yaaa
büyük temizlige basliyim dedim
dus odasinin tüm fayanslarini sildim yatak odasindaki tüm dolaplar yataklar cekildi
camasirlar yikandi bide yatak odasinin camini silebildim
simdide mutfagi yapiyorum offfff nasil sabahtan beri bel agrim var egilmek bile iskence oldu
mutfak kapisinin orda korumalik var bide onun üstünden gecerken cok zorlaniyorum ^
simdi gidip islerime devam ediyim yaaaa bi bitseler varya nasil göbüs aticam tabii ayla ayakta durmak icin gücüm kalirsa :Saruboceq:

Son düzenleyen: Moderatör:
Kızlar inşalah daha bir hafta olmaz daha inşallah annem şubat 9 da geliyor. Görümcem pazar geliyor ama daha genç kız ne anlar bilmeme ki. Komşularım var zaten onlardan birilerini götürürüm yanımda. Sancılar 6 ya kadar çıktı. 10 tane bölüm vardı. Yani %60 oluyor değil mi. Sağolun destekleriniz için.

ya benim simdi kafam karisti cnm
benim sancilarimda dün 20-35 arasi gidip geldii fisfisfis
ama benimkini sordum sanci sayilmiyor dedi ordaki doktor kacdan itibaren sanci sayiliyor kizlar nst de ????

Son düzenleyen: Moderatör:
Cimcime yorma kendini eşine yaptırsana sen . Bende çok yordum kendimi sabahtan beri eşim sen yordun kendini bebek onun için erken geliyor diye kızıyor valla. Hemen suçlarlar bizi zaten

Senin 100 üzerinden bakıldığı için öyle canım benimde 100 üzerinden bakınca 50- 60 arası oynamiş oluyor.

Cimcime yorma kendini eşine yaptırsana sen . Bende çok yordum kendimi sabahtan beri eşim sen yordun kendini bebek onun için erken geliyor diye kızıyor valla. Hemen suçlarlar bizi zaten

hayatim walla kocis becerebilse ona yaptiricam ama walla bastan sagma yapiyor
sonrada bak ne güzel temizledim diyor -tatlicadiarzu-
bugün baktim zaten yerleri silmek icin paspasi almis bide cam sili almis yerlere SIKIP üstündende bezle geciyor :roflol:
erkeklerin temizligi bukadar olur zaten :roflol:

bide bir kere sildikten sonra yikamiyor bezi ayni bezle devam ediyor :roflol:

saol cimcimesim.. ama sen niye kendini o kadar yoruyosun.. doktorum bana ev isini de yasakladi. zaten artik ise de gitmiyorum.. bak yorma kendini erken doguma sebep olursun yoksaaaa. ben sadece yemek yapiyorum..baska bisi yapmiyorum..
benim gecen carsamba gunku nstemde 80 e cikti sancim ama bu dogumun yaklastigini gostermiyomus. o kadar cikti ama hic agri hissetmedim kasilma oldu sadece

X