2009 Şubat Anneleri

esimle dün tuani banyo yaptiriyorduk
esim egilmis tuani yikiyordu bende arkasinda onlara bakiyordum
esimin tam kalkcagi anda bende egildim ,o kalkarken onun sirti benim göbegime carpti :KK43:(
sonra bebegim hareket etti rahatladik ama dün aksamdan beri hic oynamiyor doktorumu arayip sorucam simdi ins. gel bakalim derde gider bi nst ye girerim yada doktor bakar
ins. bisey yoktur

doktorumu aradim
iyi degil dedi asistan hemen doktora sordu doktorumda olabildigince cabuk gel nst de bakalim dedi senağlama ben hemen giyinip cikiyorum kizlar
dua edin ins. bisey yoktur senağlama

asiyecim gözün aydın canım
allah sağlıkla büyütmeyi nasip etsin
oğluşunun resmini ve doğum hikayeni bekliyoruz canım

kızlar doğum yaptım salı günü....eve bu sabah saat 10 da geldik.oğluşum erken geldi...

ne güzel haberler bunlar... yakında şubat bebeği kalmayacak..hadi kızlar hadi kızlar aceleeeeeeeee..delikafaduldendelikafadulden
Allah analı babalı büyütsün..:emir_bebek::emir_bebek::nazar:a.s.

elifcim ve asiyecim gözünüzaydın
allah sağlıkla büyütmeyi nasip etsin
sütünüz bol olsun- meme ucunuz acımasın :))
yeni annelere edilecek en iyi dua bu sanırım ha bi de bebişleriniz gazsız olsun- mışıl mışıl uyusun

resimlerininzle renklendirin sayfalarımız taze annişler
çok öptük sizi oğluşumla

Elifcim ve asiyecim gozlerınız aydın olsun darısı basımıza şubatta sayılı anne olucaz heralde..cimcimeciim ıyı haberlerını beklıyoruz kotu bıse yoktur .keyıf yapıyordur bebeişin.

elif ve asiye hayırlı uğurlu olsun...allah analı babalı büyümek nasip etsin..darısı da başımıza tabi...

cimcime iyi haberlerini bekliyoruz...birşey olduğunu sanmıyorum...keyif yapıyordur içerde velet...habersiz bırakma bizi...

Cimcime canım korkam. Çok geçmiş olsun iyi haberlerini bekliyorum canım.
Elifciğim ve Asiyeciğim ne güzel olmalı bebeklerinizi kucağınıza almak. Onları koklamak. Allah Analı babalı büyütmek nasip etsin.
Kızlar nasıl bir kardeşlik olmuş burada. Cimcimenin haberinde hemen heyecanlandım. Hemen birşey olmaz inşallah diye dua ederken bebek haberleri ile çok seviniyorum.
Hepimiz inşallah bebeklerimize sağlıklı bir şekilde kucağımıza alırız. Yarın doktora gideceğim bende bakalım oğlum yüzünü gösterecek mi.Tosba göstermiyor ya.

dilekçim seninki en azından avatarındaki kadar göstermiş
benimkisi tam sürprizdi
hiç göremedik plasenta önde olduğundan ve arada yeterli sıvı bulunmadığından
doğumda tam anlamıyla sürpriz oluyo işte ne güzel

kızlar eyşan da doğum yapmış :)
gözünaydın eyşancım
allah bağışlasın yavruna allah sağlıklı, mutlu uzuuun ömür versin
senin de sütün bol yavrun gazsız olsun :)

vidi nerdeee yoksa bebiş geldi mi

yok anacım daha gelemedi benim tembel:KK43:(

Asiye ve eyşancım gözünüz aydın,Allah analı babalı sağlıklı büyütsün.

Cimcime canım haberini bekliyoruz,umarım bişiy yoktur,merak ettim.

Nestlecim yazdıkların için teşekkürler canım,emeğine sağlık.

Merhaba kıslarrr
EYŞAN, ELİF, ASİYE bebekleriniz hayırlı olsun canlarım Allah analı babalı büyütsün :nazar::nazar:
Ben de doğurmak istiom artık yaaaa delikafaduldendelikafaduldensenağlama
BAkalım yarın dr a gidicem sezeryan mı normal mi belli olur inş. acaip sabırsızlıkla bekliorum belli olmazsa büyük hayal kırıklığı olcak yaaa
Canancım noldu acaba en son karnın ağrıou benimde karnım belim acaip derecede ağrımaya başladı bugün daha gelmedin ewe heralde canım habersiz bırakma kötü bişiler yoktur inş.

X