2009 Şubat Anneleri

kızlar doktora gittim bugün içim rahat etmedi dünden beri hareket etmedi diye kalp atışları falan normal dedi ayakları hala aşağıdaymış ama hareketsiz deyince nst ye bağladı yarın tekrar çağırdı devam ederse gece yarısı da olsa ara beni dedi 2800 olmuş kızlar grip bana çok pahalıya mal oldu bebeğimin de benim de dengesini bozdu eğer yarın da bir sorun olmazsa şubatın 10 u gb alacak ama nst sorunlu çıkarsa hemen alacak ne olur benim için dua edin kızlar çok korkuyorum.bir de bana süt çayı verdi milupa veya humana diye eşim milupanınkini almış doğumdan bir kaç gün önce kullanınca sütün gelmesi kolaylaşıyormuş dualarınıza bebeğimle talibiz ne olur Allahım bütün bebekleri ve annelerini koru

iyi akşamlar kızlar hava süper burada yaz gibi nasıl açık nasıl güzel yaz geldi sanki .
Nestle bekliyoruz en kısa zamanda resimleri bizede referans olsun ne kadar ödeyeceksin fotoğrafçıya müzik sadece entrümantal bişey olabilir bence klasik güzel bişeyler olabilir
SYMSLOW canım umarım herşey yolunda gider bu gece duarımız seninle

symslow gecmis olsun, insallah bebisinde sende iyisindir, insallah biraz daha karninda durmak ister bebisin ve hersey yolunda gider.dualarimiz seninle.kendine iyi bak

teşekkür butonunun olmaması çok kötü ya Allah hepinizden razı olsun sabahtan beri tatlı yiyorum ama bir kaç kez çok cılız hareketlendi inşallah bir sorun olmaz da biraz daha durur benimle bebeğim Allah hepimizin bebeişini bizlere bağışlasın iyi geceler kızlar

symslow canım dualarımız seninle.Sen merak etme herşey yoluna girecek meleğine birşey olmayacak ve yarın güzel haberler vereceksin.

kızlar bende hastaneden az önce geldim bugün benimde bebiş hareketsizdi içim rahat etmedi nts ye bağladılar herşey normal dediler pazartesi zaten kontrolüm var inş o zamana kadar birşey olmaz kendi doktorumun ilgilenmesini istiyorum.çektiğim sancıda yalancı doğum sancısıymış.bu arada bebğim hala ters:)1 haftaya kalmayacak kızlar bebeğin gelmesi...

kızlar iyi aakşamlar hepinize nerelerdesiniz herkes yorulmuş yatıyor galiba bende eşime koltukları ve mutfak halısını yıkattım makinayla:jeyyar: bugün sınavı vardı işe gitmedi duygu sömürsüyle hallettik :eek:zaten fazla uğraşmadı halı küçüktü koltuklarında sedece teklilerini yıkadı büyüklerin bitanesi pcnin odasında oraya girilmiyor zaten diğeride temizdi yıkamıştım önceden örtülüydü üzeri doğum için temiz olsunlar dedim

oh mis gibi olmuştur şimdi evin benimde hafta içi annem hep yanımda bugün koca gün eşime bir banyoyu yıkatamadım.bakalım yarın yıkar herhalde.çok üşengeç benimki ya.
:eek:klava:

kızlar doktora gittim bugün yine..nst filan herşey yolunda dedi...ama doğum tarihimi 4 şubat a aldı..ben yandım allah dedikçe ileri atıyor...neyse 4 de karar kıldık şükür...bir pazarlık bir pazarlık sormayın...kordon kanı işini hallettim..sonra fotoğrafçının stüdyosuna gittik..ilk parti resimler çekildi..çok keyifliydi..fotoğrafçıma referans olabilirim yani..arzu eden olursa...sonra bebiş odasına perde ve halı baktık beğendik..yarın alıcaz inşallah..kızlar şimdi sizden öneri istiyorum...fotoğrafçı çekmiş olduğu resimlerden müzikli bir slayt gösterisi hazırlayacak...müziğe bir türlü karar veremedim..yerli-yabancı bir sürü şarkı dinliyorum sabahtan beri...önerilerinizi yazarsanız çok sevinirim...

nestlecim medical de nts ne kadar burda 50 lira diyenler olduda merak ettim

oh mis gibi olmuştur şimdi evin benimde hafta içi annem hep yanımda bugün koca gün eşime bir banyoyu yıkatamadım.bakalım yarın yıkar herhalde.çok üşengeç benimki ya.
:eek:klava:

benimkide genelde yaparız der öle kalır yine ben yaparım ama bugün azcık duygu sömürüsü yaptım dayanamadı ama şimdi çay istiyor bendenbenneyaptımki

kızlar doktora gittim bugün içim rahat etmedi dünden beri hareket etmedi diye kalp atışları falan normal dedi ayakları hala aşağıdaymış ama hareketsiz deyince nst ye bağladı yarın tekrar çağırdı devam ederse gece yarısı da olsa ara beni dedi 2800 olmuş kızlar grip bana çok pahalıya mal oldu bebeğimin de benim de dengesini bozdu eğer yarın da bir sorun olmazsa şubatın 10 u gb alacak ama nst sorunlu çıkarsa hemen alacak ne olur benim için dua edin kızlar çok korkuyorum.bir de bana süt çayı verdi milupa veya humana diye eşim milupanınkini almış doğumdan bir kaç gün önce kullanınca sütün gelmesi kolaylaşıyormuş dualarınıza bebeğimle talibiz ne olur Allahım bütün bebekleri ve annelerini koru

canım üzülme genelde benim bebeğimin haraketleride az doktor sürekli takip et diyor haraketlerini ama ben edemiyorum bir türlü bugün nts ye bağladı mesela birtürlü haraket etmedi tatlı bişeyler ye dedi karnını sev filan dedi anca öle zar zor haraket ettirdik cimcimeyi etrafımda hamileler var hepsi benimki hiç durmuyor kıpır diyolar bende anlamıyorum

suyun az olabilir mi belki ondan rahat hareket edemiyordur.benimkide sınırda o ben ona bağlıyorum durgunluğunu.ama kontrol etmek gerekli sürekli.

herkes uyudu galiba.eee bende uyuyayım bari.iyi geceler herkese umarım bu gece herkesin bebeği rahat durur :)...

suyun az olabilir mi belki ondan rahat hareket edemiyordur.benimkide sınırda o ben ona bağlıyorum durgunluğunu.ama kontrol etmek gerekli sürekli.

yok canım suyu filan herşey normal azcık tembel olucak kzımız galiba babannesini çok kınadım kesin ona çekti kaydirigubbakcemile3 elim ayağım balon gibi bir görsen geçen hafta 82 dim bugün 84 düm iki hastanede de tahlil yaptırdım hepsi iyi çok şükür hadi yorgumluktan oluyor dedim bugün aşam altıdan beri yatıyorum hala şiş geridikçe canım yanıyor vücdum su topladı heralde ödem oluştu

netten araştırıp duruyorum gebelikte ödem diye ama genelde her sitede dinlenince geçer diyor benim geçmiyor işte off çok şiştim balon gibi oldu hamilelik pantolanlarım bile sıkmaya başladı son ay gerçekten zormuş yaa

günaydın kızlar bugün erkenciyim su içmeye kalktım uyku tutmadı boşuna yatmadım
akşam üzeri doktordaydım bebiş çok büyümüş maşallah 3 kilo 100 gram olmuş daha doğuma 25 günüm var normal biraz zor gözüküyo galiba çatı muayenesi yapmadı şuan zaten dardır doğumda açılır dedi sancılarla geldiğinde açılmana bakarız normal olup olmıycağına dedi.bebekte iri falan olursa biraz tereddütlü konuştu sanki normal olmıycak gibi neyse hayırlısı olsun her çarşamba nst için çağırdı:sm_cool:bebeğim çok değişmiş çok tatlıııı:emir_bebek::roflol:

kızlar bide göbeğimin etrafında kırmızı kırmızı kabarcıklar oluştu sağ tarafımda çok kaşınıyo doktorda sormayı unuttum heycandan bi dahaki randevu ayın 4nüde telde söylesem anlamaz burdaki cildiyeye göstersemmi acaba bişey varsa yönlendirir

canım benimde göbek deliğim dışarı fırlayacak gibi doktor gördü dün akşam öenmli birşey olsa söylerdi benimde kırmızı.gerildiği için oluyor sanırım.için rahat etsin ama istersen bir doktora göster sen yinede.

netten araştırıp duruyorum gebelikte ödem diye ama genelde her sitede dinlenince geçer diyor benim geçmiyor işte off çok şiştim balon gibi oldu hamilelik pantolanlarım bile sıkmaya başladı son ay gerçekten zormuş yaa

canım tuzlu mu yiyorsun acaba ?ben ödem olmasın diye hiç tuzlu yemiyorum turşu falanda sakın tüketme.otururkende ayaklarını uzatıp otur aşağıya salma.ben pufu alıyorum yanıma.allah yardımcın olsun canım doğumdan sonra balon gibi söneceksin üzülme:)

X