2009 Şubat Anneleri

kızlar herkese iyi geceler..
öncelikle hepinize iyi dilekleriniz ve dualarınız için çok teşekkür ederim. hastaneye yattığımda aklıma hep geldiniz inanın. çarşambadan beri çok zor günler geçirdim ama Allah'ıma şükürler olsun oğlum ve ben nihayet evimize sağlıkla evimize geldik.
anlatmak istediğim o kadar çok şey var ki aslında özellikle de uyarmak istediğim. zamanla hepsini paylaşırız inşallah.
öncelikle şu rahim kasılmasını önemseyin. ben hastaneye gitemeden önce 1 haftadır yaşıyordum ama yalancı doğum ağrısı diye önemsememiştim. bu kasılmalar sabaha karşı kesenin patlamasına neden olmuş. doktorum eğer zamanında gelseydin ilaçla kasılmaları önlerdik dedi. sabaha karşı uyurken birden sanki adet olacakmışım gibi karnıma ağrı girdi saniyesinde içimde pıt diye bi ses duydum ve bacaklarımdan sıcak bişey aktığını hissettim. çok korkunçtu bi de bende plesenta önde olduğu için kanla su birlikte aktı ve eşim çok panik oldu. ondan sonrada cumaya kadar haftası dolsun diye dr ilaç verdi kasılmaları azaltmak için ve sürekli nstye bağlandım. doğum sancısı da nasılmış çok olmasada anladım bu arada. normal doğum yapmayı düşünen arkadaşlar korkmasın çektiğimiz adet ağrısının daha güçlüsü sadece ve sancı aralarında hiçbişey hissetmiyosun. daha çook yazacağım şey var ama şimdi oğluşla ilgileneyim geliyorum ve deneyimlerimi yazıyorum
gozun aydındın olsun allah analı babalı buyutsun..

Eee artık büyüdüler canım hergeçen gün onları tasımamızda zorlaşıyoo.
Bundan sonra artık bol bol dinleneceğiz...

Annişler bi sıkıntım var!!!gerçi geçer diye düşünüyorum ama yinede tedirginim :KK43: kızlar 38.haftamdayım aslında doğuma az kaldıkça solunumumuzda rahatlama olurmuş ama ben hala nefes alıp verirken ve özellikle uykuda sorun yaşıyorum..daldığım gibi nefesimden fısıltı çıkıyor ve hatta horluyomuşum...:KK43: :KK43: napcam ben ya eşimden utanır oldum ...sizlerdede bu şikayet varmı ki! inşallah doğumdan sonra geçer..netten baktım aslında Hamilelik horlamaya neden oluyor

Yapılan araştırmalar hamilelik öncesinde horlama şikayeti olmayan kadınların yüzde 11.7'sinin hamilelik döneminde horlamaya başladıklarını göstermiş...
çok üzülüyorum ben böyle değildiiiiiimmmm....hamilelik ne değişiklikler yapıyomuş ya....

Kızlar ben geldim... BU GÜN SEZARYEN TARİHİMİZİ ALDIK 16 ŞUBAT tabi kızım acele etmezse... tahminimden daha geç bir tarih son hafta içinde olacak yani...

Annişler bi sıkıntım var!!!gerçi geçer diye düşünüyorum ama yinede tedirginim :KK43: kızlar 38.haftamdayım aslında doğuma az kaldıkça solunumumuzda rahatlama olurmuş ama ben hala nefes alıp verirken ve özellikle uykuda sorun yaşıyorum..daldığım gibi nefesimden fısıltı çıkıyor ve hatta horluyomuşum...:KK43: :KK43: napcam ben ya eşimden utanır oldum ...sizlerdede bu şikayet varmı ki! inşallah doğumdan sonra geçer..netten baktım aslında Hamilelik horlamaya neden oluyor

Yapılan araştırmalar hamilelik öncesinde horlama şikayeti olmayan kadınların yüzde 11.7'sinin hamilelik döneminde horlamaya başladıklarını göstermiş...
çok üzülüyorum ben böyle değildiiiiiimmmm....hamilelik ne değişiklikler yapıyomuş ya....

ben de çok derin derin nefes alıp veriyorum ama horluyor muyum bilmiyorum eşime soruyorum horlamıyorsun diyor ama bilmiyorum işte tuvalete gidip gelsem veya eşime sarılsam hemen daralıyor nefesim esencencim ya sen de neyi takıyorsun kafana bir de eşimden utanıyorum diyorsun eşinden utanır mı insan hem şurda ne kadar zamanın kaldı ki geçecek bu günler canım sabret hep beraber sabredelim yani :1hug:

symslowcum dönmene sevindim canım inşallah bir aksilik çıkarmaz senin yaramaz kız da zamınında gelir dünyaya yani sağlık problemlerin de tekrarlamaz tez zamanda düzelirsin inşallah

gözün aydın şirinçek 1 aydan az zamanın kaldı desene

vidicim eh senin zamanın geldi artık olacak o kadar maşallah ağrı,sızı eşiğin de baya yüksek sanırım baksana sancıları fazla hissetmiyormuşsun bile fazla ağrı çekmeden de doğurursun inşallah canım

Kızlar ben geldim... BU GÜN SEZARYEN TARİHİMİZİ ALDIK 16 ŞUBAT tabi kızım acele etmezse... tahminimden daha geç bir tarih son hafta içinde olacak yani...

slm şirincek seninle haftamız hatta gunumuz bıle aynı benım dr henuz gun vermedı 2 subatta gıdıcem bakalım aynı gune mı denk gelıyor

Şirincek gözünaydın
40.hafta içinde olacaksın yanii.Ne güzel bu demek oluyoki herşey yolunda gidiyor sağlıklı bir şekilde.
Sezeryanı sen istedin sanırım..

Şirincek gözünaydın
40.hafta içinde olacaksın yanii.Ne güzel bu demek oluyoki herşey yolunda gidiyor sağlıklı bir şekilde.
Sezeryanı sen istedin sanırım..

dersucum kızımın boynuna kordon dolanmış durumda bu da normal doğumda sorun yaratıyormuş o yüzden zaten anne karnında bir sakıncası yokmuş sadece doğum sorun oluyormuş o yüzden bebeğim karnımda ne kadar kalsa kar mantığıyla hareket etti doktorum....

selam kızlar herkese.doktora gittim bugün ve moralim müthiş bozuk.bebişim 12 günde sadece 100 gram almış. 38.haftamdayım ama bebiş sadece 2800 gram.haftayada doğum var.ve benim okadar canım sıkıldıki.2 hafta geride bebeğim çok zayıf yaa.çok canım sıkkın çoook.senağlamasenağlama

şirincek hadi gözün aydın tarih belli olunca heycan bi başka oluyordur

selam kızlar herkese.doktora gittim bugün ve moralim müthiş bozuk.bebişim 12 günde sadece 100 gram almış. 38.haftamdayım ama bebiş sadece 2800 gram.haftayada doğum var.ve benim okadar canım sıkıldıki.2 hafta geride bebeğim çok zayıf yaa.çok canım sıkkın çoook.senağlamasenağlama

canım niye o kadar üzülüyosun öyle çok az değilki doktorun ne dedi peki? geçen gittiğim kontrolde benimkide 2 hafat geri görünüodu bu sefer gittiğimde düzelmişti.son haftalarda çok değişiyor hayatım üzme kendini

sibellas canım allah analı babalı büyümesini nasip etsin inşallah...valla doğum haberlerini duydukça geçmez bu 12 gün diyorum....

bebisim09 sıra sende galiba hayatım...ayrıca vidi den bir macera bekliyorum...sizden sonra da ben mi acaba??? 2 şubatttttttttt gelllllllll

benim tıcker da önden önden gitmeye başladı daha 36+1 arada bi kaç gün olmasına rağmen görünce heycanlandımsositososito

sibellas Allah analı babalı sağlıklı sıhhatli büyütmeyi nasip etsin çok sevindim yakışıklı prensini kollarına almana darısı başımıza

canım niye o kadar üzülüyosun öyle çok az değilki doktorun ne dedi peki? geçen gittiğim kontrolde benimkide 2 hafat geri görünüodu bu sefer gittiğimde düzelmişti.son haftalarda çok değişiyor hayatım üzme kendini[/QUOTE]

vidicim üzülüyorum napim elimde değil :çok üzgünüm: doktorumda 2 hafta geriden takip ediyor dedi.okadar dikkat ediyorum,neden böyle olduki? doğuma kadar 3 kg ulaşması bile çok zor dedi doktor.:çok üzgünüm: 27 ocakta yani haftaya bugünde doğum olucak allah izin verirse.

canım niye o kadar üzülüyosun öyle çok az değilki doktorun ne dedi peki? geçen gittiğim kontrolde benimkide 2 hafat geri görünüodu bu sefer gittiğimde düzelmişti.son haftalarda çok değişiyor hayatım üzme kendini

vidicim üzülüyorum napim elimde değil :çok üzgünüm: doktorumda 2 hafta geriden takip ediyor dedi.okadar dikkat ediyorum,neden böyle olduki? doğuma kadar 3 kg ulaşması bile çok zor dedi doktor.:çok üzgünüm: 27 ocakta yani haftaya bugünde doğum olucak allah izin verirse.[/QUOTE]

cnm sağlık sorunu yoksa bebeğinin alır kılosunu beslersın sen onu sağ salım doğsunda kılo konusunu takma hıc benım kız kardesım annemın sorunlarından dolayı 9,5 aylı doğmasına ragmen 2 kılo bıle dııldı ama sımdı masaallah zeka kupu sağlık versın rabbım bı sekılde buyur

Kızlar merhaba 2 gündür giremiyorum. Başımıza öyle şeyler geldi ki . Apartmanın girişinde tüm dairelerin sigortaları vardı. Sigortalar patladı ve apartmanda yangın çıktı. Ben tam sigortaların üstünde oturuyorum. Patladıkça ben çığlık attım çok korktum. Valla doğuracam zannettim bir ara.Allah kimseya böyle birşey yaşatmasın. İnanın hala korkum geçmedi yeni elektriklerimiz yapıldı.Herkes kendine dikkat etsin oğlumla sizleri öpüyoruz.

X