2009 Şubat Anneleri

sibelcim canım.inan kendim dogum yapmış gibi sevindim.anlatamam duygumu.oglusunla misler gibi uyuyorsun dimi ohh allah bozmasın fıstık

iyigceler kimseler yok gerçektem bugün benim için çok yoğun bir gündü sabah işyerinden aradılar oraya gittim sonra ağda yaptırdım :bbo: ondan sonra arkadaşlar geldi sohbetti kahveydi derken zaman geçti bu saat oldu yarın doktora gideceğim inşşallah hayırlı haberlerle dönerim kızımı görücem :CüvCüv:

Son düzenleme:
arkadaşlar akşam saat 8,30 dan beri manyak kaşınıyorum özellikle el ve ayaklarım 36 hafta bitmek üzere acaba doğummu yaklaştı kaşıntı yaşayan varmı uyuyamadım bile senağlama:KK43:(( sizce neden olabilir ??

canım bende o kaşıntı olayı kurban bayramının son gününden beri full var ve heryerim kaşınıyor dooktorum anca doğumda geçer dedi bak bu saat hala ayaktayım:KK43:

Off, benimde bogaz yanmasi oldu gene gece gece.Hep benim yuzumden, ayiptir sölemesi dun yemekte kurufasulye ve pilav vardi ve bende yanina sogan dogradim tabi yemeden de duramadim(seviyorum sogani).Kocisim bile yemedi aksam diye, ve benide uyardi ama dinleyen kim.Bugun sadece 2 saatlik uyku ile ayaktayim su anda ve sinirlerim bozuldu, kiziyorum kendime neden gece rahatsizlik duyacagimi bile bile yedim o sogani?:eek:klava:

slm kızlar öncelikle herkese hayırlı dogumlar nasip etsin rabbim saglıkla bebeğinize kavusmanız dileğiyle
sayfama beklerim kızlar
227429-tirtilkurabiyeden-bebeklere-ciciler-annelere-klozet-tkm.html

http://www.kadinlarkulubu.com/el-em...en-bebeklere-ciciler-annelere-klozet-tkm.html

Son düzenleme:
Güaydın güsel anneler hamişler....
Yorucu bir günün ardından yine bir doğum yapan olmuştur heyecanıyla forma girdim...aman sağlıkla gelsinlerde...benim oğlum acele ediyor ama sanırım bekleyeceğiz...zaten eğer gelmezse bebiş 28 ocak a gün verdi doktor....
şu sınavları bir halletsem..24 ocakta bitiyor....dualarınıza ihtiyacım var...hergün iki tane sınav var...sınavdan korkmuyorum da...okula giderken çok korkuyorum...size dün yaşadıklarımı anlatayımda insanlığın ne kadar insanlardan ne kadar uzaklaştına karar verin...dün 6 saat boyunca okulda bir aşağı bir yukarı koşturdum..hamile olduğumu unutarak...ki gerekmedikçe zaten hatırlatmanında anlamı yok...neyse hocalarım bile aman koşturma dikkat et derken inanın hiç bir arkadaşımda bana sen hamilesin önce sen işinş hallet demedi....ve ben orada işimii önce halletmeme rağmen son imza atılıyor bu işlemde...neyse işte o imza işinde kendileri kapışır giibi imzaladılar ve ben sona kalarak dona kaldım...hoca o kağıtta 20 kişinn harıcindekiler alınamayabilir derse dei.ve ben inanın çok üzüldüm...normalde olacakki ne çıngarlık yapardım ama inanın ben hamile halimden utanıp bir şey demedim allaha havale eetim...ya düşünün ya....
Neyse gelirken mertere gidicem arkadaşıma arkadaşımla...hadi metrobüle gidecedğiz ya otıbüse binelim dedik...neyse bindik dolu otobüs....kimse yer vermiyor....ve benim sınıf arkadaşlarımdan bir kız oturuyor....gamzeciğime (yanımdaki arkadaşım) aşkına söyle çantasını versin ...oda yok o kendini taşıyorsa çantasınıda taşır demiş...ya düşünün bana yer vereceğine iyiliği benim çantamı taşımakta buluyor ki ki çantamda sadece telefon ve cüzdan var...neyse yolda ilerlerken...beni görmesine rağmen yer vermeyen ama sonra heralde vicdan yapıp yer veren bir çocukla oturdum...ha oturmasam da yine giderdim....allaha şükrediyorum...şükrediyorum ve yine elhamdülilllah diyorum ki beni onlara muhtaç etmiyor ve ben bu halimle kendi işelrimi halledebiliyorum...umarım bundan sonrada olur...
Ve şuda var ben hamile halimle hiç şikayet etmedim o koşturmacadan...onlar her saat başı şikayet ettiler...ve beni üzen tamamen insanlığın nerede olduğunu unutmamız....ama hiç önemli değil....ayyyy çokkonuştum ama paylaşmak istedim
n

Üzülme cnm insanın inanası gelmiyo ama var böyle insanlar
Kızlar 35 haftalık oldum ama bebişim 2 gündür çok hareketli ve aşağı baskı yapıyor doğuracak mıyım neyim

sen kendini bebisini üzme cnm malesef öyle insanlardan okadar cok varki
banada hic kimse yer vermiyor ,simidiye kadar hic bir defa yer vermediler herkez kendisini düsünür olmus anlamadigim bu kisi bide senin tanidigin arkadasin cok düsüncesizlik yapmis
her an dogurabilirsin gel dinlen demeliydi
cok sükür kimseye muhtac degiliz dedigin gibi
ins. cnm dualarimiz seninle bir hafta boyunca günde iki tane sinav baya yorucu. ins. kolayca gecirirsin su haftayi ,bu havada bu yollar inan cekilmez
esinin arabasi falan yokmu seni biraksa ? vakit buldukca dinlen cnm doguma ve sonrasina baya enerji lazim olucak :KK66:) iyi haberlerini bekliyoruz

sasslancim cnm dikislerinin kolay iyilesiyor olmasina sevindim verdigin bilgiler cok faydali oldu tesekkür ederim
bebisini gördük allah bagislasin tekrardan cok harika tam bi muzice :))) tam yanaklarindan öpülmelik nasilda mis gibi kokuyordur annesi :)) 41 kere massallahhh

güleda cnm
en son nezaman gittin cnm kontrole bebisin kendini artik doguma hazirlamistir delikafadulden

kizlar benimde sali günü doktor randevum var delikafadulden cooook heyecanliyim yaaaa
bu ay sonu artik dogum cantami hazirlicam ( suan maddi yönden sorun var ay sonu yaklasiyor malüm ) bebisin yataginin nevresimlerini herseyini yikadim ütüledim sonrada bi yorgan kilifini tamamen üstüne gecirdim tozlanmasin diye :emir_bebek:
ay basida kalan eksikleri tamamlariz cogu seyi tamam derken okadar cok eksik cikiyorki
bebek küveti ,alt alma dolabi ,kislik sapka ve eldiveni ......

agrilariniz gelince hastaneye nasil gidiceksiniz kizlar?
biz ilk önce ambulans cagirirz dedik ama tuani ambulansa almazlar ,belki ambulans ortami tuani etkiler diye taksiyle gitmeye karar verdik ins. taksilerde dogurmamm kaydirigubbakcemile3

Kızlar günaydın nasılsınız. Ben gelene kadar yine kimse kalmamış.
Valla yazılanı okudukça sinirlerim bozuluyor.
bir eğitimci olarak eğitim şart diyorum ama okuyan insanlar daha duyarsız mı oluyor ne. Diyarbakırda yaşıyorum. Burada hemen yer veriyorlar arabaya binince. Onlar yer verince ben çok utanıyorum bizim kimseye ihtiyacımız yok ama hamilelik zor. Aman boşverin bizler birbirimize yeteriz.

[QUOTE=DilekYazar;4937262]Kızlar günaydın nasılsınız. Ben gelene kadar yine kimse kalmamış.
Valla yazılanı okudukça sinirlerim bozuluyor.
bir eğitimci olarak eğitim şart diyorum ama okuyan insanlar daha duyarsız mı oluyor ne. Diyarbakırda yaşıyorum. Burada hemen yer veriyorlar arabaya binince. Onlar yer verince ben çok utanıyorum bizim kimseye ihtiyacımız yok ama hamilelik zor. Aman boşverin bizler birbirimize yeteriz.[/QUOTE]

haklisin cnm walla bazen okumamis insanlar daha bi vicdanli daha düsünceli oluyor
dün cocuk doktoruna gittim görüyorlar hastayim ayakta duramiyorum migde bulantisi bas dönmesi bogazimin agrisi ...... tuanla bile konusamadim bekleme sirasinda bide sesim kisildi .....
cocugu getirmisim doktora bekleme odasinda kimse yer vermediii
görceksin bide cocuklar anne babalariyla oturuyorlar hepsi büyük degil
bi tane kadinda cantasini koymus yanindaki sandalyeye gidip hic sormadim oturabilirmiyim diye
hani kücük cocuklar icin sandalyeler varya onlara oturdum
oturmasaydim bir bucuk saat nasil beklicektim ayakta esimin koluna girerek yürüdüm zaten yollarda
Allaha havale ediyorum ben bu insanlari
hic biri cocuguna kalk cocum abla otursun demediii

Son düzenleyen: Moderatör:
Üzülme cnm insanın inanası gelmiyo ama var böyle insanlar
Kızlar 35 haftalık oldum ama bebişim 2 gündür çok hareketli ve aşağı baskı yapıyor doğuracak mıyım neyim

canım bende 35+4 üm ve benim kızımda maşallah çok hareketli bazen yeter diyesim geliyor yoruluyorum ama diyemiyorum kıyamıyorum.bide kızım ters oldugu için ve aşağıda oldugu için baya can yakıyo bol bol dinlen canım ben kızım biraz daha kalsın diye sık sık dinleniyorum içerde bir gün bir gündür.

bu 2009 kızları bıze cok cektırcek sanırım ayarsız hepsı galıba benımkıde ole hec durmuo gecelerı bıle sabaha kadar tepınıyo bıde masallah ayak numarası daha sımdıden 42 galıba nsl tekmeler atıyo cnımı cok yakıo ve bız sımdıden kavga etmeye basladık bakalım doğunca nsl suprızler beklıyo bızı onu bıze veren yuce rabbımede sukretmeyı unutmuyorum ama

bizde 34+6 hftalığız. kızım dün çok hareketliydi bütün gün durmadı. acıktım tepindi. yemek yedim tepindi canım benim çok güsel bi his ama bu. bugün yalnız biraz daha seyrekleşti hareketleri acaba böle zaman zaman yoğun zaman zaman az mı hareket ediyo. aman Allah korusun hiç hareket etmemezlik yapmasında az da olsa hırpalasın annesini.

iyi akşamlar kıslar nasılsınız bakalım
ben yine annemlere geldim dr dönüşü herzaman olduğu gibi :)) çok şükür bebeğim normal dr keyfi yerinde dedi aşağıda durduğu için biraz beni zorluyor bide kıpırdarken bazen canım acıyor hele bazen afedersiniz ama çişimi yapacakmışlım gibi oluyor neyse haftaya cuma hastaneye çağırdı nst ye alcak ondan sonra doğum şekline karar vericez hayırlısı bakalım

sizlerde durum neler ben herzaman giremediğim için takip edemiyorum sanırım aybükenin kızı olmuş başka haberim yok bişiden aybükecim sağlıkla büyüt bebeğini işallah
hepinizi öpüyorum :)

X