2009 Şubat Anneleri

Cimcime geldin mi canım nasıl oldun. Diş etin iyidir inşallah. Gargara yapsan olmuyor mu. Doktor ne diyor.

saol cnm tek care antibiyotik yada doguma kadar böyle beklicez sonra röntgen cekip antibiyotik vericem dedi
haftada bir defa temizliyor ama iltihap gitmiyor :1no2: iltihapin cikmasi icin dsimden kücük bi delik acmisti oyüzden agri yapiyor cnm

geçmiş olsun arkadaşlar benim gripte geçmedi burnum yanıyo sürekli ama akmıyo bide hapşıra hapşıra ölüyom..
ama ilaç falan kullanamıyoz tabi..
şunuda söylim eşim kullanıyoda ne oluyo o benden beter ilaçla tedavi edilmiyo grip, doğal yollarla ancak..

saol cnm tek care antibiyotik yada doguma kadar böyle beklicez sonra röntgen cekip antibiyotik vericem dedi
haftada bir defa temizliyor ama iltihap gitmiyor :1no2: iltihapin cikmasi icin dsimden kücük bi delik acmisti oyüzden agri yapiyor cnm

cimcime tatlım benim iltihaptan ağzım açılmıyordu bile dr epey uğraştı bakabilmek için bi antibiyotik bide minoseti yazdı allah razı olsun kadından 1 günde ağrı mağrı kalmadı..sizin drlar ağrıdan ölmenimi bekliyolar?

Günaydın arkadaşlar;
Umarım hepiniz iyisinizdir demircool kendine dikkat et.
Kızlar ben grip oldum boğazım çok acıyor. Burnum yanıyor. Ne yapacağımı bilemiyorum. Sıcak birşeyler içiyorum ama kötüyüm .
Sizlerde dikkat edin kendinize.

gecmis olsun cnm ins. cabucak atlatirsin
havalardanmi yoksa salginmi var bilmiyorum tuanda hasta dün ateslenip kusmustu iki defa aksam atesi düstü simdi gene atesli ne yedi ne icti uyansin doktoru aricaz

aman cnm sende dikkat et bol sivi tüket , iyi giyinip pencecreyi ac
ayaklarina sicak su torbasi falan yapsan ise yararmi acaba :uhm:

selam kızlar...ya da günaydın ben yeni uyandığım için bana sabah daha:eek:

herkes doğuruyo ben daha korkar oldum...aslında korku mu heyecanmı yoksa sevinçmi o nu da anlayamadım..

ben de bu hafta ctesi kontrole gittim dr suyumun en az sewiyede olduğunu söledi.ben de sanki bebişimin hareketlerini azalmış hissediyodum..ewet artık yeri dar biliyorum ama 3-4 saat sessiz olduu zamanlarda oluyodu..o yüzden korktum.. bol bol armut ye suyun artar dedi...neyse ben yedim günde 2-3 armut ..sonra kontrole gittim biraz artmıştı suyum...ama ben de sanırım her an ocak annesi olcakmışım diye hissediyorum...karnım da kasık tarafımda regl ağrıları oluyo..

bi de bu doğum haberlerini duyunca çok heycanlandım..hihoyyythihoyyyt

Allah sağlıkla kucağımıza almayı nasip eder inşaallah...:CüvCüv:

cimcime tatlım benim iltihaptan ağzım açılmıyordu bile dr epey uğraştı bakabilmek için bi antibiyotik bide minoseti yazdı allah razı olsun kadından 1 günde ağrı mağrı kalmadı..sizin drlar ağrıdan ölmenimi bekliyolar?

discim kadin doktoruna sor ona göre antibiyotik vericem dedi
dün aksamdan beri dis agrim yok ama disari ciktigim an sizlamaya basliyor
doktoruma gittigimde konuscam discimde ona göre vericek cnm

doktor alabilirsin dese bile ben almak istemiyorum aslindaaa
sunun surasinda bir ay kalmis doguma belki daha dayanirim

kızlar merhaba canım sıkkın albumin midir nedir işte ondan dolayı şişmişim ben biraz sonra doktora tahlilimi göstereceğim hemşire serum verir herhalde sana dedi onun için de hastaneye yatırıyorlarmış bilmiyom ya parmaklarımı resmen açıp kapatamıyorum o kadar şiştilerki tansiyonum da 15 e dayandı almam lazımmış bakalım ne diyecek dua edin kızlar inşallah yatırmaz.

slm kızlar hasta olanlara geçmiş olsun bu saat oldu hiçbiiş yapmadım anneme gittim ordada uyuya kalmışım sersem gibiyim yitip içip yatıyorum kaç kilo aldım acaba son ayıda allahın izniyle atlatsaydık

sanırım hepımızde bıcak kemığe dayandı rahatsızlıklar arttı doğum stresı korkusu had safada allah kurtarsın hepımızı sağ salım alalım su bebişlerı kucağımıza ne kadar zor bır surec beklemekte ayrı bır ıskence sabır sabır yaaaa sabır

canlarım hepinize merhabalar..
ya aybukeyi duyunca şok oldum resmen,Allah bağışlasın.sibellasta yrn yapıcakmış,hadi hayırlısı.
valla haftam ilerde ama bu gidişle en sonlarda doğurcam galiba:)) hiçbişey hissetmiom çünkü
bu arada hasta olanlara çooooooooookkk geçmiş olsun,dikkat edin kızlar,valla bende pek iyi sayılmam böyle hafiften grip olacak gibiyim.
neyse ben bugünde çok giremeyeceğim,pc bozuk arkadaştan yazıom şimdi.öpüyorum hepiniziii kocaman

kızlar merhaba canım sıkkın albumin midir nedir işte ondan dolayı şişmişim ben biraz sonra doktora tahlilimi göstereceğim hemşire serum verir herhalde sana dedi onun için de hastaneye yatırıyorlarmış bilmiyom ya parmaklarımı resmen açıp kapatamıyorum o kadar şiştilerki tansiyonum da 15 e dayandı almam lazımmış bakalım ne diyecek dua edin kızlar inşallah yatırmaz.

canım sıkma canını herşeye bebişlerimiz için katlanıyoruz.
bizleri sonuçtan haberdar et

merhaba kızlar geniz akıntısı bendede var o yüzdenmi bilmiyorum çok midem bulanıyor.

dün gece çok kötüydüm uyuyamadım bulantıdan fenalık geldi kalktım oturdum baya ay dedim noluyo bana doğurcam falanmı yoksa korktum hiç sormayın.birde gaz vardı galiba karnımın içi bir garipti...

aybükecimde doğum yapmış nasıl sevindim doğum hikayesini bekliyoruz bakalım anacım bunlarda doğuruyo kayboluyo vallaasırnaşık şey

Kızlar yavaş yavaş doğumlar başlamış ne güzel allah analı babalı büyütsün hepsini, hayırlı bir şekilde darısı bizlerin başına.

Hasta olan bütün annelere geçmiş olsun diliyorum, kızlar son aydayız dikkat edelim kendimize nane limon için rahatlatır biraza.s.

Bende dün doktora gittim ve ilk defa nst'ye bağlandım (ssk lı fiyatı 8 tl, normal özel ücreti 13 tl idi) her şey normanl çıktı, bebekte henüz dönmemiş aynı şekilde duruyordu:) 3 kilo olmuş oğlum bu arada:nazar: iki hafta sonra tekrar gidicez umarım herkes hayırlı haberlerle döner.

Kızlar yavaş yavaş doğumlar başlamış ne güzel allah analı babalı büyütsün hepsini, hayırlı bir şekilde darısı bizlerin başına.

Hasta olan bütün annelere geçmiş olsun diliyorum, kızlar son aydayız dikkat edelim kendimize nane limon için rahatlatır biraza.s.

Bende dün doktora gittim ve ilk defa nst'ye bağlandım (ssk lı fiyatı 8 tl, normal özel ücreti 13 tl idi) her şey normanl çıktı, bebekte henüz dönmemiş aynı şekilde duruyordu:) 3 kilo olmuş oğlum bu arada:nazar: iki hafta sonra tekrar gidicez umarım herkes hayırlı haberlerle döner.

maşşallah canım oğluna ay onadamı para alcaklar valla nasıl işdir bu anlamadım adımızı atsak hastanelere para valla

Mrb kızlar hasta olan arkadaşlar geçmiş olsun çok zor ben de öksürükle başladım gripim şuanda ama yatmıyorum ayakta geçirmeye çalışıyorum dr da bol c vitamini ıhlamur iç dedi hergün bikaç bardak portakal suyu içiyorum taze taze ii geldi valla:)))
Aslım senin gene iii hastane uygunmuş en azından ssk lı fiyat vermişler benim gittiğim hastane SSk Nst yi karşılamıyo dedi 20 lira veriyorum ben her seferinde artık haftada bağlıyo eee heralde burdan çıkarıyolar parayı ne bilimmm bi şekilde soyacaklar işte

mrb kızlar bebegımın harekeetlerınde azalma hıssetmıstım dun ve bu sabah...dr umu aradım hastaneye cagırdı NST cektırdım normal cıktı kordonuna bakıldı kan gıdısatıda normaldı ama bır sorun var kordon bebegımın boynuna atkı gıbı dolanmıs :KK43: ve oglusum 10 gun onde gözukuyor ultrasona göre ve suan 3 kılo 600 gr hem boynunda kordon hemde kılolu oldugundan sezeryana karar verdı dr um
bebgımın hareketlerıde yerı dar oldugundan mışşşş
salı gunu NST cekılecek ve sezeryanın gunune karar verılecek
oglum ocak ayında tesrıf edecek inş.sızlerle paylasmak ıstedım
kordonun boynundan cıkma ıhtımalı hıç mı olmuyor yaaaaa
işte boylee arkadaslarrrr

offf kızlar çok halsizim vücudumda bir kırgınlık var hastamı olucam ne bende.noluyor bizlere kızlar anlamadım yaa son günlerde hepimiz hastalanır olduk.ama uyuyamama problemi direncimi baya düşürdü benim.gözlerim yanıyor resmen uykusuzluktan.dökülüyorum valla.:bbo:

mrb kızlar bebegımın harekeetlerınde azalma hıssetmıstım dun ve bu sabah...dr umu aradım hastaneye cagırdı NST cektırdım normal cıktı kordonuna bakıldı kan gıdısatıda normaldı ama bır sorun var kordon bebegımın boynuna atkı gıbı dolanmıs :KK43: ve oglusum 10 gun onde gözukuyor ultrasona göre ve suan 3 kılo 600 gr hem boynunda kordon hemde kılolu oldugundan sezeryana karar verdı dr um
bebgımın hareketlerıde yerı dar oldugundan mışşşş
salı gunu NST cekılecek ve sezeryanın gunune karar verılecek
oglum ocak ayında tesrıf edecek inş.sızlerle paylasmak ıstedım
kordonun boynundan cıkma ıhtımalı hıç mı olmuyor yaaaaa
işte boylee arkadaslarrrr

ceydacım aynı durum bendede var kordon atkı gibi boynunda ve baş geliş durumunda ben son haftalarda çıkmıyor diye biliyorum. sezaryen istiyorum çünkü kordon dolanmasından dolayı oksijensiz kalma durumu oluyormuş allah korusun... senin de bebeğine maaşallah tosuncuk olmuş:)

X