2009 Şubat Anneleri

kızlar az önce hapşurdum ve ıslaklık hissettim, çok da korktum acaba suyum mu geldi bide tuvaletimde vardı hapşurduğumda yoksa kaçırdım mı

nilocan hapşırmakla su gelmez heralde. Zaten suyun gelirse 1 kaç litre birden gelirmiş. Bişey olmamıştır merak etme.

canım o bendede oluyor korkma sakın bu dönemde normal bu.ben hapşurmaya korkar oldum.bebek baskı yaptığı için idrar torbasına ondan oluyor...

Sağolun kızlar biraran çok korktum gün boyuncada çok yoruldum erken doğuruyorum sandım içimi rahatlattınız

Herkese merhabalar ben sibelin eşi göksel doğumu şubat ilk hafta bekliyorduk.Ama oğlumuz erken davrandı. 14 ocak sabahı eşimin ciddi ağrıları başladı doktorla görüşmemizin sonucunda hastahaneye yatırmaya karar verdik.doktor 16 ocak cuma sabahı doğuma karar verdi.Bebeğinde anneninde durumu çok iyi tüm anne adaylarını şimdiden kutlarız.

sibelcim sag saglim bebisine kavusursun ins.
dualarim seninle
iyi dogumlar bizi habersiz birakmayin

sibel şimdiden hayırlı olsun canım sağ salim bebişine kavuşursun inşallah güzel haberlerini bekliyoruz

Kızlar merhaba umarım herkes ve prens
-prenseslerimiz iyidir.nasıl gidiyo ssaslan allahım bebeğini sağlıkla büyütmeni nasip etsin bub arada sibellas şimdiden hayırlı doğumlar...bizlere de hayırlı doğumlar inşallah...oğluşum baya hareketliydi bugün,ev temizliğinede başladık
ve artık her hafta kontrolüm var son haftalarımız tabi...neyse iyi geceler herkese...

Herkese merhabalar ben sibelin eşi göksel doğumu şubat ilk hafta bekliyorduk.Ama oğlumuz erken davrandı. 14 ocak sabahı eşimin ciddi ağrıları başladı doktorla görüşmemizin sonucunda hastahaneye yatırmaya karar verdik.doktor 16 ocak cuma sabahı doğuma karar verdi.Bebeğinde anneninde durumu çok iyi tüm anne adaylarını şimdiden kutlarız.

sevgili sibellas ve eşi allah sorunsuz olarak bebeğinizi sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah anneye de bebeğe de kolay gelsin hayırlı uğurlu olsun inşallah a.s.

Ay kızlar neler oluyor. Böylr. Sibelle sat tarihimiz aynı acaba hangimiz erken doğuracak derken sibel de bebeğine kavuşacak inşallah. Çok sevindim. Sağlıklı bir şekilde kucağına alırsın inşallah sibelciğim. Çok güzel bir haber. Dualarım seninle. Hayırlı doğumlar.

iyi geceler herkese kızlar herkes iyidir inşallah yazılanları pek okuyamadım ama sibelin doğumunu öğrendim şimdi.inşallah Allah bir avazda kurtarır sibelcim sağ salim kucağına almayı nasip eder Rabbim.benim de gözüm korktu vallahi kızlar bizimkiler de acele ederlerse bak sen artık ben eksiklerimi de tamamlamdım daha çantam bile hazır değil ya cimcime sen nerdeydin girmedin merak ettirdin benim belim belim çok ağrıyor kızlar bir göğüs kafesim şu an eşim içeri gitti de ondan gizli yazıyom kızıyor bana c başında oturma diye.

cimcime nerlerdeydin bütün gün umarım bir sağlık sorunun yoktur herkes bütün gün seni sordu durdu???

gecmis sayfalari daha okuyamadim cnm :1hug:
dis etimle sorunlarim vardiya hayla devam ediyor doktorum antiboyotik vermem gerek dedi yada doguma kadar böyle haftada bir iki defa gidicem doktora ,bir aydir gecmedi hayla dis eti iltihapim sizlama agri yapiyor ,bikac gündür asiri halzisim migde bulantilarim vardi cikartip durdum devamli
bde bunlarin yaninda oglumda hastalaninca iyice hayalet gibi oldum girip internete giricek gücüm bile yoktu :1no2: bi kac saattir daha iyim cnm :1hug:

kızlar noluyo yahuuu herkes doğuruyo aybükede doğurmuş
sibellas seninde güzel haberlerini bekliyoruz ay bana heycan bastı bizim miniklerde süpriz yapmasınlar

sasslancim cnm hosgeldin
iyi olmaniza cok sevindik , 4 kilo hic bisey degilmis onuda verirsin sen
bebisin nasil ? agrilarin varmi umarim en yakin zamanda iyilesir dikislerin cnm
Allah bagislasin cok tatli bi bebek ..bakmaya doyamadim :nazar: :nazar::nazar: a.s.

akvaryum cnm yazilarini okurken heyecanin nasil belli oluyorrr hihoyyyt cok az kaldi
ins. sende bebisini sag saglim alirsin kucagina :1hug: bizi habersiz birakmayin Şeniz

tatosum ablammmmm seni cok merak ediyoruz devamli aklimiz sende dualarimizla hep yanindayiz rabbim yavrunu sana ve esine bagislasin ,hepimiz seni cok seviyoruz
dualarimizla senin ve kücük meleginin yanindayiz :teselli:

rabbim o melekleri bizlere bagislasin
rabbim onlara uzun ömür saglik versin :Saruboceq:

kizlar cidden derin görünmüyor ortaliktaa
derinden haberi olan varmi aranizda
ins. iyilerdir

hepinize tatli rüyalar koca göbüslü güzel anneler
ben bi kac gündür hic uyuyamadim desem yeri vardir devamli cikarttim dis eti agrisi.......
hepinizi öptük oglusumla teyzoslari Şeniz

X