2009 Şubat Anneleri

merhaba kızlar,herkes iyidir umarım

iyi olmaya çalışıyoruz güzelim..aç olmadığım zaman dahada iyiyim:)))
kızlar acayip kola çekiyor canım..anlatamam ..kola reklamı veya kola görmüyeyim çok fena oluyor..alıp içim doyasıya kadar içmek istiyorum ne olacak benim bu halim yaaaakafamçokkarıştı

ben arasıra aşırıya kaçmadan içiyorum canım az da zararı olucanı zannetmiyorum

aslında öyle en azından nefsimi köreltmem gerek..herhalde yarım bardakdan birşey olmaz değilmi?yok yok olmazyaaaa:içelim: ..
zaten şuan dayanamadım içiyorum ..resmen içimin yağı eridi...:1rolleyes:

kızlar iyi geceler.. bugün hiç giremedim nete bayaa muhabbet etmişiniz:)
ben bugün doktora gittim 2li testleri yaptırdım ve sonuçlar iyi çıktı çok rahatladım,hadi darısı başınıza
ve bebişim dahada büyümüş çok ilginçti ya durmadan elini kolunu oynatıyor,gövdesini hoplatıyor..telefona videoya çektim öğlenden beri durup durup izliom,sizede tavsiye ederim eğer gittiğiniz yerde cd ye kayıt yapılmıyorsa en azından telefona falan çekin bebişlerinizi

demek hemen sonucu alabildin..çok sevindim canım bebeğinin de sağlıklı olmasına..
ne kadara yaptırdın canım..kandan bakıldı değilmi?
fikrine bayıldım hiç aklıma gelmezdi valla...önerin dikkate alınacaktır:))
demek başlamış oynamaya...ayyy tatoş teyzesi yesin onu :1hug:
a.s.

kızlar valla göbek benim fora çıktı herkez hamilemisin diyo görenler bu 2li test şu an 11+3 günlüğüm ne zaman gitsem acaba 12 haftam dolunca geç kalmış olurmuyum

benim de çıktı. sorma:CüvCüv: 2 li testin tam zamanı gidebilirsin.11 haftadan sonra sanırım 2 hafta içinde yapılıyor. ben yaptırmadım bu arada. dr. ultrason ile baktı ense kalınlığı normal görünüyor bence yapılmasına gerek yok dedi. nasıl olsa 3 lü yapılacak 16. haftada, onda daha kesin detaylı sonuçlar alıyoruz. dedi.

öylemiii ozaman 2 liyi yaptırmayıp 3 lüyümü yaptıralım..kafam karıştı yahu...kafamçokkarıştı
neyse sağlıklı olsunlarda miniklerimizzz yaptırırrız...:1hug:

öylemiii ozaman 2 liyi yaptırmayıp 3 lüyümü yaptıralım..kafam karıştı yahu...kafamçokkarıştı
neyse sağlıklı olsunlarda miniklerimizzz yaptırırrız...:1hug:
ya evet benim de kafam karılşıyo hatta bazıları ikili daha net sonuç veriri ikliyi yaptırdıktan sonra üçlüye gerek yok dio?? benim gittiğim hastanede ikili için 100 ytl istediler daha iki haftamız var başka bi yer arıyoruz biz de

selam arkadaşlar bende bugün iş başı yaptım 1 aydır raporluydum sanki ilk defa işe başlamışım gibi hissdiyorum kendimi bende 10 haftalık hamileyim ama dr muayneye gidene kadar 12 haftalık olcam acaba geç kalmış olurmuyum 2 li test için ne dersiniz

kızlarrrrrr benim işteki son günüm . . . :lepi: işim çok yorucu bide istanbul trfaiği malum eşimle karar aldık , bugün patronlada konuştum gayet anlayışlı davrandı sağolsun.evde pc yok malesef çok nadir girebileceğim artık nete :çok üzgünüm:

üzgünüm paylaşımlardan uzak kalacağım için hepinize sağlıklı günler , kolay doğumlar :CüvCüv: cici bebekler diliyorum .kendinize iyi bakın hoşçakalınnnnn :teytey: :teytey:

ayy canım benim hakında hayırlısı olsun herşey bebeklerimiz içinyerimseniben

nisancım 14. haftaya kadar yaptırılıyo merak etme sen.
Ayfoş gideceğine üzüldüm, hayırlısıyla çocuğunu kucağına alırsın inşallah öpüyorum hoşçakal

arkadaşlar dün doktor kontrolüne gittim...10 haftalık bizimki...içerde bir hareketler yapıyor sormayın...doktor şaşırdı kaldı...bu kadar küçük ve bu kadar hareketli bir bebek hiç görmemiştim dedi...taklalar filan atıyor içerde...kadıncağız görüntüyü sabitleyip de ultrason çekemedi o derece hoppa bişi bizimki....2 li test yaptıracaksan 2 hafta sonra gel dedi..biliyorsunuz ikili test sadece down sendromu ihtimalini belirlemek için yapılıyor....ama arzu edersen 16. haftada 4 lü test yapılıyor ona da gelebilirsin dedi...4 lü test de down sendromu, nöral tüp defekti, kromozom anomolisi, ve karın duvarı incelemesi yapılıyormuş...ben biraz pimpirikli olduğum için ikisini de yaptırıcam sanırım...bu arada bana önümüzdeki hafta itibariyle kendinizi yan yatmaya alıştırın dedi...bu benim için büyük sorun..nasıl uyuycam bakalım....

kızlar slm hepinize.ben 2li testi 12+1 de yaptırdım dün,sonucu hemen aldım ama şuanda amasyadayım ve burdaki kadın doğum hastanesi yoğun olmadığı için hemen aldım sanırım.memur olduğum içinde hiç bir ücret ödemedim.test yapılırken önce ultrasonda ense ölçümü yapılıyor,o sonuca göre labratuara yollanan formu dolduruyor doktor ardından kan veriyorsunuz kandaki değerler ve ultrason bilgilerini bilgisayara girdiklerinde bir risk haritası çıkıyor.benimkiler iyi çıktı bende sordum doktora 3lüyüde yaptıracakmıyım diye oda tabiki yapılacak dedi.16-19.haftalar arası yaptırırsın dedi.
sanırım onuda devlet hastanesinde yaptırrım ücret ödememek hoşuma gitti doğrusu:)

4lü testi ilk kez duydum 3 lü testten farklı mıymış. ya ben de hep yüzüstü yatarım nasıl yatcam hep sırt üstü ( annelik de zormuş ya

yok güzelim tam vakti olmuş olur bana doktorum 12de gel demişti iki haftanın tam ortasında ne erken nede geç..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…