2009 Şubat Anneleri

kızlar ben de şubat annesi olucam rabbim nasip ederse. en son 5 gün önce gitmiştim, ayaklarını oynattığını gördüm. çok güzel bişey hareketlerini izlemek. sizinkiler de hareketlendi mi kızlar.

bi sonraki randevum ağustos başında ikili test ense kalınlığı falan var.

bende mide ağrıları var biraz bu ara. bi de sizin de karnınız çıkmaya başladı mı. sabah dümdüz ama yemek yedikten sonra çıkıyo akşama doğru iyice göbüşlü oluyorum.

demircool masamda değildim şimdi gördüm kusura bakma. Arkadaşların daha önce verdikleri siteye girdim. resim beğendim time a sat tarihimi yazdım. altta bi adres çıktı ona tıkladım açılan sayfadan adresi kopyalayıp profilimde kilo kısmına yapıştırdım oldu.

demircool adres şu http://ticker.7910.org/ buraya gir. all yazan yerden pregnancy i seç. çıkan resimlerden birini beğen. onun altında da ikon beğen. beğendiklerine tıklayıp time kısmına son adet tarihini yaz enter a bas.altta çıkan adrese tıkla. o sayfaya gidince adres çubuğundaki linki kopyala, profilinde kilo kısmının yanındaki kaleme tıkla . oradaki boşluğa yapıştır. bu kadar

entere bastıktan sonra başta linkler cıkıyo ona mı tıklicam yoksa alttaki adresleremi tıklicam onu anlamadım

ilk linke tıkla yeni sayfa açılacak. o sayfanın adres çubuğunu kopyala profiline yapıştır

küçük kedicik ben de 5 gün önce gittim 1.7 cm idi hiç kımıldamadı :KK43: kendine baktığımızı anlayıp kızdı mı acaba :)

alla alla niye olmadı ki canım sen direk üstteki linki mi kopyalıyosun yoksa. üstte çıkan linke tıklıcaksın önce link açılacak açılan sayfada sadece senin seçtiğin grafik çıkacak. bu sayfanın adres çubuğunu kopyalayacaksın profiline

demircoolum yapabildin mi canım?

Son düzenleme:
demircool ekranın sağ üst köşesinde ismine tıkla senin ile ilgili bilgiler çıkacak. en alttaki kilo doğum takibi yazan kısımda kalem resmi üzerine tıkla gelen boşluğa linki yapıştır

demircool ekranın sağ üst köşesinde ismine tıkla senin ile ilgili bilgiler çıkacak. en alttaki kilo doğum takibi yazan kısımda kalem resmi üzerine tıkla gelen boşluğa linki yapıştır

teşekkürler canım...
sonunda yapabildim :1hug:

X