2009 Şubat Anneleri

ay çok sevindim ikinizinki de olmuş. kendinize ii bakın ben işten çıkıyorum yarın görüşmek üzere

kızlar cok uzgunum ya 8+3 gunluk hamıleyım ama bebegımın ultrasondakı buyuklugu 6+1 cıktı ayrıca henuz kalp atısları da duyulmadı bır hafta boyunca kan sulandırıcı ıgne ve progesteron ıgnesı olup haftaya tekrar kontrole gıdecegım.
yıne kalp atıslarını duyamazsalar:KK43:((
ne olur dua edın benım ıcın boyle bır durum yasayan var mı bana fıkır versın..

Canım moralini yüksek tut lütfen.benimkinin kalp atışları 7.haftada duyulmuştu benim zaten adetlerim düzensiz olduğundan haftasıda tutmuyordu tarihe göre bakılınca 3 hafta küçük çıkıyor,Herşeyin hakkımızda hayırlısı olsun güzelim,hepimiz her şekilde desteğiz sana merak etme..

bu arada yeni takvimleriniz hayırlı olsun kızlar sonunda bşardınız:) walla ben bile içime dert etmiştim yardımcı olamadım diye:)
NİSANcım iyidir sen nasılsın bakalım?

sağol vidi ne olsun şimdi açtım iyi olmaya çalışıyorum öncekine göre iyiyimde afedersiniz yine kusmalarım devam ediyor.

demircool adres şu http://ticker.7910.org/ buraya gir. all yazan yerden pregnancy i seç. çıkan resimlerden birini beğen. onun altında da ikon beğen. beğendiklerine tıklayıp time kısmına son adet tarihini yaz enter a bas.altta çıkan adrese tıkla. o sayfaya gidince adres çubuğundaki linki kopyala, profilinde kilo kısmının yanındaki kaleme tıkla . oradaki boşluğa yapıştır. bu kadar
kızlar slm.herkes iyidir
canım mrb. bende denedim umarım olmuştur.
:uhm:

ya tatoş yada vidi kızlar bana da takvim lütfeeeennn :) ben yapamıyorum siz yapıp linki banada verseniz olur mu? son adat trh: 5 mayıs yaparsanız sevinirim...

kızlar cok uzgunum ya 8+3 gunluk hamıleyım ama bebegımın ultrasondakı buyuklugu 6+1 cıktı ayrıca henuz kalp atısları da duyulmadı bır hafta boyunca kan sulandırıcı ıgne ve progesteron ıgnesı olup haftaya tekrar kontrole gıdecegım.
yıne kalp atıslarını duyamazsalar:KK43:((
ne olur dua edın benım ıcın boyle bır durum yasayan var mı bana fıkır versın..

slm şule, doktor sana net bir açıklama yapmadı mı? Yani nedeni ne olabilirmiş? Bende de seninkine benzer bir sıkıntı oldu ama net değil.. Şöyle, 8 haftalık hamileyken doktora gittim, ban adet tarihine göre 6 + 3 günlük hamilesin dedi, 8 haftalık hamile olman gerekirdi dedi, 10 gün sonra yine gel kontrol edelim dedi,

sonra ben başka doktora daha gittim aynı gün,

bu kez o doktorda 8 haftalık hamile olduğumu herşeyin yolunda olduğunu söyledi, o gün içim çok rahat etti fakat şimdi içimde çok büyük sıkıntı var, ya ilk doktorun dediği doğruuysa diye,, bir sonraki kontrolüm 4 ağustosta, ve nedense bu 4 ağustos bir türlü gelmiyor, yeni bir doktora gidip aklımı iyice bulandırmak ta istemiyorum, yani anlayacağın ne yapacağımı şaşırmış durumdayım,

Senin kalp atışlarının duyulmaması da ilginç, ama 8. haftasında kalp atışını duyan arkadaşlar da var, korkma , yaşanabilen bişey, umarım bebeklerimiz sağlıklıdır, senin yaşadığın korkunun aynısını ben de yaşıyorum,
ama ben de şimdilik çok şükür leke, kan , ağrı gibi şeyler yok, bir ed onlar olsa Allah korusun nasıl dayanırım bilmem...CADIARZUCADIARZUCADIARZU

esecen vidim yapmış tatlım sana şimdiden hayırlı uğurlu olsun....
vidimmmmmm ellerine sağlık canım....
sende olmasan öğrenemeyecektik şu işi a.s.

vidim avatarındaki senin miniğinmi?
ayyy maşallahhhh...rabbim sana bağışlasın..hepimizin miniğinide bizlere...:nazar: :nazar: :nazar:

vidim avatarındaki senin miniğinmi?
ayyy maşallahhhh...rabbim sana bağışlasın..hepimizin miniğinide bizlere...:nazar: :nazar: :nazar:

teşekkür ederim canım,ewet bizim bebişin geçen haftaki fotosu:) Allahım sağlıkla kavuştursun hepimizinkini :nazar:

vidim sen ikili test yaptırdınmı canım..
yaptırdıysan bu konuda bilği alabilirmiyim...

çarşamba günü tekrar gidicem doktora 2li taraması falan yapılacak.umarım bi problem çıkmaz ve benimde ev istiraatım biter,sıkıldım sürekli evde olmaktan ama bu minicik melekler için insan katlanıyormuş herşeye dimii arkadaşlar?

bide aynı gün ense kalınlığı ölçülüyormuş sanırım.çarşambaya yaptırınca detaylıca anlatırım canım.ama bildiğim kadarıyla güvenilirliği yüksek bi tarama oluyormuş

sen yaptırdığın zaman buraya ayrıntılı olarak yazarsın tamammı canım..inşallah herşey çok güzel çıkar...

slm arkadaşlar. görüşmeyeli nasılsınız. bende ağustos 1-2 gibi gidicem doktora. ikili test ve ense kalınlığını ölçmek için. çok heyecanlıyım bebeğimi görmek için sabırsızlanıyorum. vidi ikili test maceranı bende bekliyorum. yazmayı unutma..herşey gönlünce olsun

X