2009 Şubat Anneleri

dev051pr___.png
[/url][/IMG]

DERSU canım sanırım linki yanlış yere yapıştırıyorsun,msja yapıştırdığın link adresini profil sayfandaki ayarlarda kilo/doğum takibi diye bir kısım var oraya yapıştırıp kaydet diyeceksin canım

kızlar yaaaa sizin de mideniz çok bulanıyormu?
allahım yaaa yeminle söylüyorum herşeye bulanıyor ve herşeyden tiksiniyorum ...bu konuda ki önerilerinizi bekliyorum...

""

bu link i direkt olarak yapıştırınca oluyor ama kilo takibine yapıştırınca olmuyor

aslında bu 4 cü hamileliğim ama hala alışamadım bu bulantılara...
ne kadar daha sürecek bu bulantılar bilen varmı?
ilk bebeğimde 8 ay boyunca hep bulantım oldu...
diğer bebeklerimde 4.aya kadar devam etti...
ama bu hiç geçecek gibi değil :senağlama:

Kızlar peki hazırladığınız çizelgenin linkini herhangi yeni bi sayfanın adres çubuğuna yazdığınızda açılıyormu sayfa,yoksa sadece KKdamı problem yaşıyorsunuz?

""

bu link i direkt olarak yapıştırınca oluyor ama kilo takibine yapıştırınca olmuyor

bendede öyle oluyor canım ama nedenini bilmiyorum...:sm_confused:
seninde 9 haftalık ?
doğum tahmini tarihin nedir canım?

aslında bu 4 cü hamileliğim ama hala alışamadım bu bulantılara...
ne kadar daha sürecek bu bulantılar bilen varmı?
ilk bebeğimde 8 ay boyunca hep bulantım oldu...
diğer bebeklerimde 4.aya kadar devam etti...
ama bu hiç geçecek gibi değil :senağlama:

canım walla Allah sabır versin,benim ilk hamileliğim ama bulantım sadece 2 hafta falan oldu ve şimdi yok:nazar:
yani o bikaç güde bile çok zorlanmıştım,dewam etse napardım bilmiyorum

amannnn ben boşverdim vallahiii ..
yapamadım yaaa ondan :eek:klava:

kızlar yaaaa sizin de mideniz çok bulanıyormu?
allahım yaaa yeminle söylüyorum herşeye bulanıyor ve herşeyden tiksiniyorum ...bu konuda ki önerilerinizi bekliyorum...

Tatoşcuğum bende öyle idim. hatta halen az az gün boyu bulantılarım devam etmekte. Yesen bir türlü yemesen bir türlü, doktor 3 şişe serum verdi. Çok halsiz isen ve hiç birşey yiyemiyorsan serum iyi geliyor. Sıcak havalarda bulantılar daha fazla oluyor, serin ortamlar iyi geliyor. sabır diliyorum.a.s.

canım walla Allah sabır versin,benim ilk hamileliğim ama bulantım sadece 2 hafta falan oldu ve şimdi yok:nazar:
yani o bikaç güde bile çok zorlanmıştım,dewam etse napardım bilmiyorum

maşallah canım...:nazar:
nazarlardan saklasın rabbim...:nazar:
allahım bana herşey kokuyor yaaaa...senağlama
herşey midemi bulandırıyorrr...senağlama
yesen olmuıyor yemesen olmuyor...şaşırdım valla...kafamçokkarıştı

Tatoşcuğum bende öyle idim. hatta halen az az gün boyu bulantılarım devam etmekte. Yesen bir türlü yemesen bir türlü, doktor 3 şişe serum verdi. Çok halsiz isen ve hiç birşey yiyemiyorsan serum iyi geliyor. Sıcak havalarda bulantılar daha fazla oluyor, serin ortamlar iyi geliyor. sabır diliyorum.a.s.

allah razı olsun canım...
azda olsa zorlayarak yiyorum ama hep açım çünki tam anlamıyla doymuyorum...
sık sık acıkıyorum...ama yemek yemek hiç istemiyorum...
bu arada su bile içsem midem bulanıyor...:çok üzgünüm:

vidim senin şubat başı galiba bebeğin allahın izniyle doğacak değilmi?
şubatın ilk bebişi kimin olacak bakalım:))
hayırlısyla kucaklarımıza alalım minik meleklerimizi...

Kızlar peki hazırladığınız çizelgenin linkini herhangi yeni bi sayfanın adres çubuğuna yazdığınızda açılıyormu sayfa,yoksa sadece KKdamı problem yaşıyorsunuz?

yeni sayfada da açılmıyor... bu arada kk ne?

X