2009 Şubat Anneleri

bendede öyle oluyor canım ama nedenini bilmiyorum...:sm_confused:
seninde 9 haftalık ?
doğum tahmini tarihin nedir canım?

dogum tahmını 24 subat.
Bulantıların 3.ayın sonunda geececek dıye umıt edıyorum ılk bebegım ınşallah öyle olur.

mrb arkadaslar ben geldımm vıdı cım bu hafta olayını nasıl olucak ay olarak gösterıyor bnmkısı:KK43:

vidim senin şubat başı galiba bebeğin allahın izniyle doğacak değilmi?
şubatın ilk bebişi kimin olacak bakalım:))
hayırlısyla kucaklarımıza alalım minik meleklerimizi...

ewet canım şubat 4 veya 5 erken gelmezse tabi.bakalım artık sağlıklı gelsinlerde geç gelselerde olur:)

yeni sayfada da açılmıyor... bu arada kk ne?

canım yeni bi sayfada linki adres çubuğuna girdiğinde hazırladığın çizelgenin gelmesi lazımdı.sayfada açılmıosa tam yapılamamış demekki.KK kadınlar klubu:))

mrb arkadaslar ben geldımm vıdı cım bu hafta olayını nasıl olucak ay olarak gösterıyor bnmkısı:KK43:

canım çizelgeyi hazırlarken tarih yazdığın kısımın yanında week diye bi kutucuk var,onu işaretle.tabi bunu yapabilmen için şimdi daha önce yaptıklarını tekrar etmen lazım

DERSUcum çok güzel olmuş bu,ama haftasıdamı bi problem var?yoksa kalan süreyimi gösteriyor

9 hafta 2 gnlük olduğunu, 215 gün olduğunu gösteriyor. yani tam 40 hafta :)

9 hafta 2 gnlük olduğunu, 215 gün olduğunu gösteriyor. yani tam 40 hafta :)

ben bundan önce koyduğun çizelgeyi gördüm ilk canım şu mavili gökyüzü olan,onda 30 hafta 4gün yazıodu,o yüzden sordum.bu tam bebişe göre olmuş zaten:)) hayırlı olsun sağlıkla geçsin kalan 215:)):nazar:

Arkadaşlar herkese merhabalar...ben 12 haftalık hamileyim...burda kayseride gitiğim doktor şubatın 2 si dedi...ama izmir e ailmin yanına gittiğim doktorda 29 ocak dedi..yani şubat annesimi yoksa ocak annesimi olucam bilmiyorum...:)) aslında kova burcu çocukları biraz huysuz oluyormuş..o yüzden ocaktada olsa fena olmas diyorum:) ama tabiki en önemlisi sağlıklı bir şekilde doğsun..ne yapalım huysuzluklarına katlanıcaz...

hayırlı olsun canım:nazar:

kızlar 9 haftalık hamileyim dünden beri tuvalate gittiğimde iççamaşırımda kahverengi lekeler gördüm dünden bu yana ara ara devam ediyor doktorumu arayıp sorduğumda normal diyor ama hiç içime sinmedi bu durum devir teslim kanaması olduğunu söyledi bana normaldir bazı gebelerde bu haftalarında yaşanıyor dedi.sizce ne yapmalıyım onu dinlemeyip hemen bir randevu alıp hastaneye mi gideyim yoksa dediği gibi normalmidir .yada ben dokturumu yol yakınken değiştireyim mi 1 ağustosta randevum var ama önceden gitmek doğrumu olur kafamda dünya kadar soru işareti oluştu.en kötüsü burda 2 tane özel hastane var kadın doğumcu sayısıda çok az ya doktorumla birlikte hastanemi değiştiricem yada başka bir yol bulucam doktorum çok iyi ama çok ilgisiz 10 dk bile sürmüyor kontrollerim hastane çok temiz çok güzel ama bişiler içime sinmedi

benim de olmuştu. ama dr. mutlaka dinlenmem gerektiğini söylemişti.

allahın izniyle bişi olmaz moralini yüksek tut :))
bende merak ediyorum ya bu ikili testi yaptırmak gerekiyomu mutlaka yoksa 3lü test 4lü test falanda var nasıl olcak bu testler

dr.önce ultrasonla baktı. ense kalınlığı normal görünüyor. bence 2 li test yapmaya gerek yok yine de sen bilirsin dedi. ben yaptırmadım. 3 lü testte herşey daha net oluyormuş. nasıl olsa 1 ay sonra onu yaptıracağız.

iyi akşamlar kızlar ben bugün biraz kötü bir gün geçirdim işyerinde parmağımı kestim metalle ozaman anlayamadım ama derinmiş eşim eve gelince kızdı hemen acile gittik allahtan dikişlik bişey yokmuş pansuman yapıp gönderdi ama hamile olduğum için ağrı kesici antibiyotik filan veremedi doktor ağrısına katlanıcam artık bebişim için

tatlım tetanoz aşısı falan yaptılar mı, bu konuyu dr. a bir sor gerekir mi diye.

X