2009 Şubat Anneleri

valla canım benim sadece lökositim fazla cıktı diye istedi. ama ben gidip daha yaptırmadım. ağustosta yaptırıp gidicem. demekki ikimizin doktoru da aynı yerde. jimer de yani . demekki orda okumuşum ismini ordan hatırlıyorum bakarsın bi gün karşılaşırız orda:):):)

neden olmasın :) ya benim çok mide bulantım var hiç bişi yiyemiyorum hastanede yattım baya sora eve geldim serumlarıma evde devam ediyorum serum olmadımı iş kötü bende yarın son serumu takıcaz ondan sonra ne olcak bilmiyorum senin kullandığın mide bulantısı ilacı varmı dr bana emedur vardi ama hiç bi işe yaramadı

canım lebisin tavsiye ettiği doktoru bende biliyorum,ablam ebe ve oda cenk beye gidiyordu,hatta ben istanbuldayım ama ısrarla bursaya bi ara uğrayıp bide ona muayne olmamı istiyor.gönül rahatlığı ile gidebilirsin canım

selamlar kızlar, ben ekim annesiyim, eğer oğluşum yerini beğenir de ben biraz daha burda kalıcam derse kasım annesi de olabilirim :) topiğinizi biraz karıştırdımda bende aynı şeyleri hissetmiştim, yeniden yaşamış gibi oldum yani, şu andaki duygularınız bile size çok heyecan veriyor eminim, bir de tekmelemeye başladığı anı hissetseniz, öyle mükemmel bir duygu ki, karşılıklı iletişim kurabiliyorsunuz artık bebeğinizle, inşallah allah bebeklerinizi sağlıkla kucaklarınıza almayı kısmet etsin, hamileliğin tadını çıkarın, ileride en zor anlarını bile güzel anıcaksınız çünkü, görüşmek üzere

saol ibolya. inşallah o tekmeleri bizlerde hissederiz ilerde canım:dance:

canım benim mide bulantım oluyor ama okadar fazla değil. yani bi sabahları kahvaltı sonrası birde eğer ağır bir koku falan duyarsam midem bulanıyor. yoksa cok şükür iyiyim. o yüzden doktor ilaç falan yazmadı. senin işin zor anlaşılan canım.Allah yardımcın olsun valla

valla benim eşim şimdidenne zaman beni giyinirken görse yanıma gelip kafasını dayıyor göbeğime. sanki duyacakmış gibi. demekki tekmeler başlasa ben hep göbek açık gezicem evde. biraz meraklıyız daa.s

valla benim eşim şimdidenne zaman beni giyinirken görse yanıma gelip kafasını dayıyor göbeğime. sanki duyacakmış gibi. demekki tekmeler başlasa ben hep göbek açık gezicem evde. biraz meraklıyız daa.s

:roflol: geçenlerde eşim ilk defa bebeğimiz karnıma tekme atarken gördü, ben daha önce görmüştüm ama eşime bir türlü kısmet olmamıştı, görünce şoka uğradı, daha minicik nasıl oluor da tekmeleri dışarıdan görünüyor dedi, şimdi ikide bi karnımı açıp bakıyo, çok eğlenceli oluyo valla :roflol::roflol::roflol:

yok, ben kilolu hamile kaldığım için biraz geç hissettim, normalde 18. haftadan sonra hissediliyor, benim 20.haftalarda oldu, öncesinde sanki kıpırkıpır bişeyler var gibiydi ama ne olduğunu anlayamıordum, şimdikiler daha net,

ayy az kalmış desene. yaşasın yuppiiiiiiiii:sm_cool:

evet çok fazla zaman yok önünde, aslnda bebişin şu anda da hareket ediyor ama tekmeleri çok zayıf olduğu için sen hissedemiyorsun, biz artık öyle iyi anlaşıyorz ki kabız olduğum zaman bağırsaklarıma bi tekme atıyor ben rahatlıyorum :roflol::roflol::roflol: bazen öyle sert oluyor ki elektrik çarptı sanıyorum :1shok:

ay ne güzel ya.benim ilk bebişim çok heyecanlıyım.genç bir anne olacağım için de çok mutluyum.Allah hepimize iyi doğumlar versin

ay ne güzel ya.benim ilk bebişim çok heyecanlıyım.genç bir anne olacağım için de çok mutluyum.Allah hepimize iyi doğumlar versin

amin canım, allah hiçkimseye aratmadan versin ben biraz aradım, iğneler ilaçlar aşılama vs vs hiç eğlenceli olmuyo valla :) bu benim 2. hamileliğim. ilki 6 haftalıkken düşmüştü, yani benimde ilk hamileliğim diyebiliriz, acemiyim ben de :))

iyi geceler kızlar, ya bulantı, tiksinme derken bende bu sefer de başağrısı başladı 2-3 gündür. Resmen migren gibi. Akşamları iyice azıyor. Sizde de varmı? İlaç da alamıyorum korkudan. Ne yapsam acaba ya???

Günaydın güzel şubat anniş adayları... İnşallah mide bulantısız bir gün geçiririz. Ben bugün biraz iyiyim sanki coksekeriremsu
Sizlerin durumları nasıl kızlar bakiim?

Son düzenleme:

canım bende aynı ögleyim akşam bir başlıyor uyumasam geçmiyor ilaç falan da yok hergün bir değişiklik oluyor baş agrıları ne zaman geçer bilmiyorum bende.kaç haftalıksın sen ben 10 haftanın içindeyim.

Günaydın güzel şubat anniş adayları... İnşallah mide bulantısız bir gün geçiririz. Ben bugün biraz iyiyim sanki coksekeriremsu
Sizlerin durumları nasıl kızlar bakiim?

:teytey: canım mide bulantm geçermi bilmiyorum ama zamanlaması çok kötüü tam bişeyi cnm istiyo bölee iştahla oturuyorm o anda kokusu bana sanki ölü balık gibi geliyooo :tomato: :tomato: hadi gel de yemek yee şimdi ama bi çözüm buldum 10saatten fazla uyuyup iyice dinlenidğim gün hiç bulantım olmuyoo neden acabaa çalıştğm için pek bunu yapamıyrm maalesef , benm bide dün çok kasık ağrım oldu ama bugün iyim çok şükür.
tek sağlıklı bi bebiş olsunda kuzum razıyım bunları çekmeye :teytey:

Merhaba çektiğiniz baş ağrısı vücutta kan ve dokular arası sıvı miktarının artmasından kaynaklanıyor ve telaşlanılacak birşey yok. İlça almanıza gerek yok, biraz yürüyüş yapmanızı tavsiye ederim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…