2009 Şubat Anneleri

hoşgeldin canım aramıza..:1hug:
rabbim sağlıkla yavrunu kucağına almayı nasip etsin..
sağlıkla kal canım..

ayyy maşallah canım...
allahım bağışlasın yavrunu sana..
hareketler başlamış demek..
ayyy yaradana kurban olduğum sen nelere kadirsin ,o kadar büyüksünki bir meni sıvısından insan yaratıyorsun...
rabbim sağlıkla bebeğini kucağına almayı nasip etsin canım...:1hug:
hadi bakalım eşine yıldönümü hediyesi verirsin o gün inşallah...

iyi akşamlar arkadaşlar ...
nerelerdesiniz :)) bende kısmetse şubat ayında anne olcam :))

valla ben gezmeden anca gelebildim..:dance:
ne kadarlık hamilesin canım...:uhm:
rabbim tamamına erdirsin..sağlıkla kucağına almayı nasip etsin...

amin canım çok teşekkür ederim
8 haftalık hamileyim çok ağır geçiriyorum ama 8 gün hastanede kaldım hiç bişi yiyemiyorum çünkü 4 gündürde annemlerde kalıyorum serumlarım evde takılıyo şimdide böyle deniyoruz bakalım ne zamana kadar sürcek
tatoş seninde çok mide bulantın oluyomu

selam arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım yazdıklarınızı hep takip ettim. bende kısmetse şubatın 18 inde anne olucam. allah hepimize kolaylıklar versin.

herkese iyi akşamlar birkaç gün aradan sonra aranızdayım sürekli uyuyorum çünki işten geliyorum yemek yedikten haman sonra uyku bastırıyo bu akşam zor zar uyanık kaldım bu arada cumartesi miniğimin kalp atışlarınıda duydym allahın izniyle şimdilik iştahsızlık ve uyku probleminden başka sorunum yok çok şükür sizler nasılınız bakalım

iyi akşamlar beyazbuluta.s. bendede sürekli uyku hali var bide çok şiddetli mide bulantısı bir hafta hastanede kaldım şimdi evdeyim ama serumlara evde devam ediyorum yoksa bişey yiyemiyorum işallah geçer artık

merhaba ben de 7 haftalık hamileyim 23 - 27 şubat arası doğumum bende jale hanıma gidiyorum bana çok sıcak geldi jale hanım sen nasıl memnunmusun
testlerini nerde yaptırıyorsun
hepimizin 40 ' ı karışcak kızlar inşallah hepimiz sağlıcakla kucağımıza alırız bebeklerimizi .

iyi akşamlar beyazbuluta.s. bendede sürekli uyku hali var bide çok şiddetli mide bulantısı bir hafta hastanede kaldım şimdi evdeyim ama serumlara evde devam ediyorum yoksa bişey yiyemiyorum işallah geçer artık

öncelikle çok geçmiş olsun umarım bulantıların en kısa zamanda geçer .
benim şimdilik sersemlikten başka şikayetim yok . sizlerin bulantıları ne zaman başladı .
bu arada şu mesajların altına koyduğunuz bebeğimiz 10 hafta sonra geliyor vb . seyler yazan panoları nasıl koyuyorsunuz .

kizlar sizde insallah subat 2008 anneleri gibi hayirlisiyla bebislerinizi kucaginiza alirsiniz. allah kolaylik versin.

arkadaşlar merhaba, aranıza katılmaktan mutluluk duyuyorum. önce ocak annelerine katılmıştım. ama netteki hesap ile dr.un hesabı uymadı birbirine. ocak ın son günü değil şubat ın ilk haftası olacak kısmet olursa. oradaki en küçük bebişti. buradaki en büyük bebişlerden biri herhalde benimki. ben 1-2 hafta önden gideceğim inşallah yapılan testler v.s.hakkında sizleri bilgileri ulaştırırım. herkesin bebeği varsa eğer ikiz bekleyen aramızda bebişleri sağlıkla, mutlulukla gelir inşallah.

kızlar dün hastaneye gittim ssk da problem çıktı hizmetdökümümüz görünmüyomuş eşim bugün onları halledecek. Haftaya da özel gidip muayene olucam. Devlet hastanelerinden hiç memnun değilim daha bebişim kaç haftalık onu bile söylemediler.Yeni gelen arkadaşlarada hoşgeldiniz diyorum. İşallah hepimiz sağlıklı bebişlere sahip oluruz

Bide bişey sorucam bebişini hisseden varmı onun varlığını gerçekten hisseden. Psikoloji olarak hep aklımda bebişim ama onu artık hissetmekistiyorum

slm 2009 şubat anneleri bende aranıza yeni katıldım allah nasip ederse bende 8 şubat gözüküyo int. hesaplayıcılara göre ama doktor ultrasonda 1 hafta geriden geliyo bakalım hayırlısı ile kucağımıza alırız bebişleri :sm_cool:

selime_sensoz canım mrb.hissediyorum bende bebişi vede çokta korkuyorum ben 2008 şubatın 13 de ilk bebişimi kaybettim ultrason günümdü o gün ve kalp atışlarını görmeyi beklerken atmadığını gördüler 4 ultrason dan sonra farklı hastanelerde girdim tabi. kürtaj oldum yani hayatımın en kötü anıydı hast. yattım 1 gece işte bu yüzden çok tedirginim allah nasip ederse 2009 şubattada bu bebişi alıcamkucağıma

bende şubat 2009 annesiyim kısmetse 14/15 şubat arası diyor dokturumuz

canım benim kötü biş olay geçmiş başından ama herşeyde bi hayır vardır.bu seni teselli etmez ama şu an karnındaki bebişi düşün ona odaklan kötü şeylşeri aklımıza getirmeyelim. iyi düşünelim iyi olsun. nasıl gididyo bu hamişlik bulantılar çokmu canım

geçmiş olsun efeecem. yaşadığın bu olayı hiç düşünme. hepimiz sağlıkla kucaklarımıza alacağız şubatta inşallah.
selime henüz hareketlerini hissetmemiz mümkün değil. çok küçücükler. biraz daha sabret.

anne adayları sizden ricam lütfen doktor kontrollerinizi ihmal etmeyin ben şubat ayında ultrason günümde bebeğimin öldüğünü öğrendim ve işyerim biraz problemli eğer gidememiş olsaydım yada 2 3 gün erteleseydim belki banada çok çok zararı olcaktı allaha binlerce kez şükür verilmiş sadakamız varmış lütfen anneler dikkat edin heleki bu aylarda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…