2009 Şubat Anneleri

dersu cum sen metpamidi kullanıyormusun banada yazdı ama kasıyorum içmiyorum içinde yazanı okuyunca vaz geçtim sadece 2 gün içtim.bende de inanılmaz bulantı var iştahsızım ve halsiz ruh gibi geziyorum. 7+2 oldum ilk kontrolde keseyi gördük sadece biraz erken gitmiştim ultrosona .bakalım önümüzdeki haftada inşallah kontrole gideceğim.allah hayırlısıyla sağlıklı bir şekilde bebişlerimizi kucağımıza almayı nasip etsin.kimse üzülmesin. bu arada tatoşcum doğum tarihimiz aynı senle sanırım....

anldım esencen benimkide üzüntüden küstü herhalde bana :KK43: doktorum tanınmış bir doktor ama hiç iç açıcı değil ne olacak diye sorduğumda cvp veremiyor p.tesi başka bir doktora gidicem içimin rahat etmesi için umarım herşey yoluna girer..

bebisim bu haberi alinca uzuldum. Allah yardimcin olsun, baska bir doktora gitmen iyi oldu insallah bu doktor sana guzel haberler verir.
Allahtan umit kesilmez. Iyi ve guzel haberlerini bekliyoruz.

Bende bu aksam saat 18h00 doktorum var insallah hersey yolundadir.

arkadaslar savunmalarınız için tesekkür ederim.asla haksızlıga gelememmmmmmm:mymeka::mymeka::mymeka:

Yarınki güzel haberleri(işallah) sizinle paylaşmak için sabırsızlanıyorum

inşallah birtanem..hayırlı haberlerini dört gözle bekliyorum ..bebeğinin inşallah bu sefer kalp atışlarını duyarsın tatlım.:nazar:.ikinizde allaha emanet olun..:nazar::nazar::1hug:

dersu cum sen metpamidi kullanıyormusun banada yazdı ama kasıyorum içmiyorum içinde yazanı okuyunca vaz geçtim sadece 2 gün içtim.bende de inanılmaz bulantı var iştahsızım ve halsiz ruh gibi geziyorum. 7+2 oldum ilk kontrolde keseyi gördük sadece biraz erken gitmiştim ultrosona .bakalım önümüzdeki haftada inşallah kontrole gideceğim.allah hayırlısıyla sağlıklı bir şekilde bebişlerimizi kucağımıza almayı nasip etsin.kimse üzülmesin. bu arada tatoşcum doğum tarihimiz aynı senle sanırım....

canım banada vermişdi bende içindeki yazıyı okuyunca açıkcası vazcaydım..
birdahaki sefere başka bir ilaç isteyeceğim..içime sinmeyen hiçbir ilalı içemem ..
canım kesin bu kontrolde allah zin verirse bebeğinide görürsün..gerçi benimkini doktorum tam 5 haftalıkken hem kalp atışını duydu hemde gördü..
amin canım rabbim inşallah kollarımızada almayı nasip etsin..:nazar::nazar:
öylemi tarihlerimiz aynı demek harika ozaman ama bakalım öyle aynı günde doğum yapacakmıyız...inşallah yaparız tatlım...:1hug::1hug:

bebisim bu haberi alinca uzuldum. Allah yardimcin olsun, baska bir doktora gitmen iyi oldu insallah bu doktor sana guzel haberler verir.
Allahtan umit kesilmez. Iyi ve guzel haberlerini bekliyoruz.

Bende bu aksam saat 18h00 doktorum var insallah hersey yolundadir.

ayyy canımyaaa ne güzel güzel haberlerini ver bize teyzesi yesin onu:)))
allah nazarlardan saklasın canım...:nazar::nazar:

Canım anladığım kadarıyla doktorlar bulantı ilacını genelde veriyorlar.Bence verdiklerine göre zararı dokunmuyor bebeğe.Bende içtim ne yapayım bazen bulantılar dayanılmaz oluyor.Seninde dediğin gibi halsiz ve ruh gibi oluyorsun.Bulantıların çoksa doktoruna danıs tekrar.

bende geldim şubat annesi olucam bende allah kısmet ederse

hoşgeldin canım aramızaa...:1hug:
rabbim tamamına erdirsin sağlıkla kucağına almayı nasip etsin...:nazar::nazar:
buarada benim doğumum şubat 25 deniliyor oğlumda 26 sında doğmuştu..:nazar:
inşallah eğer sezeryan olursa ayın 26 sına getirmek istiyorum..a.s
iki yavrumun doğum gününü aynı zamanda kutlamak istiyorum...:nazar:
buarada benim yavrularımda balık burcu oluyorlarr :teytey::teytey:
inşallah herkesin kalbine göre verir rabbim...

ayyy canımyaaa ne güzel güzel haberlerini ver bize teyzesi yesin onu:)))
allah nazarlardan saklasın canım...:nazar::nazar:

Sevgili tatoş,
Yazılarından öğrendiğim kadarıyla 2.cocuğun olcak işallah sağlıcakla.Benimde ilk cocuğum olcak hayırlısıyla.Doğumdan korkuyorum ben.Bu korkumu nasıl gidereceğim bilmiyorum.Sezeryan ise daha korktuğum doğum yöntemi.Bu konu ile ilgili neler söylersin cevabını merakla bekliyorum.Sevgiler.

Merhaba arkadaşım
Ben siteye daha bugün üye oldum
(gerçi sürekli girip okuyordum forumları)
bende 15 şubatta kısmetse anne olucam :)
ilk hamileliğim, çok mutluyum, geçen hafta kalp atışını gördük ultrasondan :)
ben jimer jale gürlüler'e gidiyorum
sen?

Merhaba arkadaşım
sen?

Aaramıza hosgeldin bahar,
Umarım yeni dokstluklar arkadaslıklar paylasımlar yaşarsın burda.
Bende 24 şubatta anne olacak işallah.Allah hayırlısı ile kucağımıza almak nasip etsin bizlere canımm.

Merhaba arkadaşım
sen?

Umarım yeni dostluklar arkadaslıklar paylasımlar yaşarsın burda.
Bende 24 şubatta anne olacam işallah.Allah hayırlısı ile kucağımıza almak nasip etsin bizlere canımm.

Merhaba arkadaşım
sen?

Umarım yeni dostluklar arkadaslıklar paylasımlar yaşarsın burda.
Bende 24 şubatta anne olacam işallah.Allah hayırlısı ile kucağımıza almak nasip etsin bizlere canımm.:nazar:

kızlarrrrr bende 7+2 haftalık hmişim dün dr gittim kalp atışlarını dinledm ve dr bana ne gösterdi biliyomusunz bebeğim minik minik hareket ediyodu :emir_bebek: ama ben hissedemezmişim :lepi: olsun ama sağlıklı olsunda doğmum 22 şubat yaniii 2.evlilik yıldönümüm sırnaşık şey hayırlısı hakkımızda

İyi akşamlar annişler :) bebişlerimiz nasılmış...vallaha ben gelgitler yaşayarak geçiriyorum bugün 10.haftama girdim Allah nasip ederse şubat 9 da doğumum,hayırlısı artık,arada yine lekelerim oluyo ama artık büyütmiyicem ne kadar endişelenirsem o kadar artıyo,ama psikolojimi sarsmamaya çalışıyor,moralimi yüksek tutuyorum...Allahım 9.ay ve günümüze kadar sağlıklı bir gebelik geçirmemizi ve sağlıklı bir doğumla sağlıklı bebişler dünyaya getirmemizi nasip etsin..

iyi akşamlar arkadaşlar ...
nerelerdesiniz :)) bende kısmetse şubat ayında anne olcam :))

Sevgili tatoş,
Yazılarından öğrendiğim kadarıyla 2.cocuğun olcak işallah sağlıcakla.Benimde ilk cocuğum olcak hayırlısıyla.Doğumdan korkuyorum ben.Bu korkumu nasıl gidereceğim bilmiyorum.Sezeryan ise daha korktuğum doğum yöntemi.Bu konu ile ilgili neler söylersin cevabını merakla bekliyorum.Sevgiler.

canım benim normalde bu bebek 4 .cü olacak ilk iki bebeklerimi kaybettim..
şuan 8 yaşında bir erkek evladım var..inşallah bu meleğimde doğar ve yaşar:))
canım benim ben bile bukadar doğum yaptıktan sonra hala tırsıyorum ister istemez telaş yapıyorumö aklıma geldiğinde..bu korkuyu yenmenin tek yolu sakin olmak ve kendini motive etmek..şıunu unutmaki her sancı yaşayacağın her acı bebeğini sana yaklaştıracak bir adımdır bunu unutma canım..hep bebeğini kollarına alacağın o anı düşün sancı çektiğin zaman..
canım bende en son doğumumu sezeryanla yaptım..inanki sezeryan gerçekten çok zor..
resmen ameliyat..bu yüzden doktorun demediği sürece normal doğum yapmanı tavsiye ederim..
ben doğumu yaptıktan sonra çok zor ayıldım..bebeğim resmen aç kalmış..şekerli sular verip uyutmuşlar daha sonrada ne sütüm geldi nede emdi benim oğlum...dikişde çok zor iğleşti..şimdi bende diyorumki inşallah sezeryan falan olmamda normal çatır çatır doğururum..

inşallah DERSU cuğum sende normal doğum yaparsın..
rabbim oanda hepimize güç kuvvet ve kolaylıklar versin..

X