2009 Şubat Anneleri

derincim ayrıntılı ultrason içinmi gideceksin 15 gün sonra? haftaya aşı vurulcam :KK43:(((((

Yok arkadaşım yazdım ya eşim gidiyor ona gitmeden bebeği bir kez daha göstermek istedi dr.umuz .Cd falan da yapılacak o gün en gözde bebeğim biz yanında yokken bol bol seyretsin diye .senağlamasenağlama ayrıntılıyı sonra bakar herhalde bayram günü gidicez çünkü dr.a uğraştırmak istemem çok fazla .

canım anladım kocişin daha çok kıymetini anlicak döndükten sonra bebişle senin..
özlicek orda hem kızını hem eşini..
merak etme günler çabuk geçiyo üzme kendini..
sonuçta gezmeye değil iş için gidicek.. ve döndüğünde bebişi kocaman olacak..

canım anladım kocişin daha çok kıymetini anlicak döndükten sonra bebişle senin..
özlicek orda hem kızını hem eşini..
merak etme günler çabuk geçiyo üzme kendini..
sonuçta gezmeye değil iş için gidicek.. ve döndüğünde bebişi kocaman olacak..
Ay böyle yazınca bi garibime gitti bugün söz verdik zaten ağlamak sızlanmak yok diye havaalanına da gitmicem bu sefer burda evden geçiririm belki terminale bile gitmem dışarı çıkıyomuş gibi hissederim o zaman belki hemen gelcek gibi :nazar:
bebişi bilmem de ben kocaman olurum orası kesin :roflol:

Ay böyle yazınca bi garibime gitti bugün söz verdik zaten ağlamak sızlanmak yok diye havaalanına da gitmicem bu sefer burda evden geçiririm belki terminale bile gitmem dışarı çıkıyomuş gibi hissederim o zaman belki hemen gelcek gibi :nazar:
bebişi bilmem de ben kocaman olurum orası kesin :roflol:

:roflol::roflol: sen kocaman olucan tabi kızım ya ne sandın:icecream::icecream:

Kizlarrrrrrr ne dicemmmmm bebisimim bir haftadir pit pitlarini hissediyordum ama yarim saattir daha cok hissediyorum
cok mutluyum :)) :))) yarim saattir devamli hareket ediyor

herkese merhaba
ben de aranıza yeni katıldım. bugün itibariyle 18+6'yım ve inşallah yakışıklı bi oğlum olacak. şimdiden hepinize mutlu ve sorunsuz hamilelikler

Kizlarrrrrrr ne dicemmmmm bebisimim bir haftadir pit pitlarini hissediyordum ama yarim saattir daha cok hissediyorum

ya ne kadar güzel ne şanslısın ben bugün dr.uma sordum hissedemezsin daha dedi :mymeka: o çok hareketli şuan ama senin anlayabilmen zaman alır dedi .

herkese merhaba
ben de aranıza yeni katıldım. bugün itibariyle 18+6'yım ve inşallah yakışıklı bi oğlum olacak. şimdiden hepinize mutlu ve sorunsuz hamilelikler
Hoşgeldin canım allah hayırlısı ile oğlunu kucağına almak nasip etsin . kaydirigubbakcemile5

iyi geceler kızlar, bu da bende yeni başladı yemekten sonra uyuyorum dayanamıyorum, 12 de de uyanıyorum sabah olmuyor böylede

kızlaaar günaydııınnn:lepi:, yok mu benden başka uyanannaniknanik, nasılsınız bakalım, bize iyi habrerlerinizi verin, bugün burası yağmurlu, gece o kadar güzeldi kii, pencereyi de açtım, sabaha kadar yağmurun sesi ve miss gibi temiz havasıyla uyudum, sabah uyandığımda da yağmur yağıyordu, çok güzel yaaa, kızımla ilk yağmuru da yaşadık:Saruboceq: çok mutlu uyandım, dinç uyamdım çok enerjiğimm:dance::dance:

cimcime beni çok şaşırttın, senin ilk anneliğin değil ama neden geç hissettin, ben çok şükür 14. haftamdan beri yaşıyorum o mutluluğu, hatta dün hiç kıpırdamadı, eşim panik oldu, hadi sevk al doktora gidelim dedi:roflol: zor sakinleştirdim, o seviyedeyiz yaniisırnaşık şey

iyi akşamlar derin bizim dr da aynı öyle bakıyor bende merak ettim bu şimdi renklimi oluyo 4 boyutlumu :) geçen gittiğimizde bizim kızda hiç poz vermedi 15 dk bekledik belki şekildeğiştiri diye ama pek kıpırdamadı (dr telefonla konuşmuştu biraz bizde bebeğimizi izlemiştik) onda uzun sürdü yani

kızlar sizin bahsettiğiniz 3 boyutlu USG olabilir, benim dokotorda da ondan var, bebeği net ve re:asigim:nkli görebiliyorum, 4 boyutlu USG de bebeğin herşeyini net görebiliyormuşsun, ten rengini bile, o daha güzel, ben 6. ayımda gidecem benim dokoturmda yok başka doktora gidip bakacağım kızımaa

ya ne kadar güzel ne şanslısın ben bugün dr.uma sordum hissedemezsin daha dedi :mymeka: o çok hareketli şuan ama senin anlayabilmen zaman alır dedi .

bende en son gittigimde doktorum artik yavas yavas hissedersiin demisti ,arada sirada biseyler hissediyordum ama dün durmadan hissettim :dance:
sende hissedersin cnm önümüzdeki günlerde :eek: mükemmel bisey bebisi hissetcem diye zor uyudum :sm_cool:

cimcime beni çok şaşırttın, senin ilk anneliğin değil ama neden geç hissettin, ben çok şükür 14. haftamdan beri yaşıyorum o mutluluğu, hatta dün hiç kıpırdamadı, eşim panik oldu, hadi sevk al doktora gidelim dedi:roflol: zor sakinleştirdim, o seviyedeyiz yaniisırnaşık şey

:roflol: doktoumda cogu anneler ikinci hamileliginde daha erken hissederler demisti bilmiyorum bende niye böyle oldu şutarafagitti
cok hosmus ya gittinizmi doktora sonra :roflol:

sol tarafimdan geliyor tekmeler ,sendede mi sol tarafan geliyor tekmeler ? :içelim:

günadın arkadaşlar :))
benim tomurcuğumda hep sol tarafta kıpırdıyor sol taraftan büyümüştü ondan mı acaba

yok canım, biz zaten kendi doktorumuza cinsiyet baktırmak için pazartesi günü doktora gidecektik, eğer pazartesine randevum olmasaydı, ikna edemeyecektim, illaa gidelim sağlık ocağında kalp atışını dinleyelim diye tutturdu, pazartesi randevumuz var diyorum, hadi hafatsonu bişey olursa diyor,,,:roflol: bir paniğiz ki sormayınkaydirigubbakcemile3

benim bebişin hareketlerinin yeri değişiyor yaaa, sanırım kayıyor, ben kaydığını hissetmiyorum ama pıt pıtların yeri farklılaşıyor, mesela şu anda göbeğime göbeğime atıyor, bazen sağda bazen solda oluyorsırnaşık şey 3 gün önce o kadar yordu k, beni bu pıt pıtlar, kızdım:eek:klava: dedim ki, o hoooo senle işimiz var bizim 5 ay boyunca sen hiç dinlenmdedn vuracak mısın:mymeka: dedimmm, alınmış meğerse bizim küçük hanım,şakkıdı onun üstüne 2 gün hiiç ses seda çıkmadı, Allahın gücüne mi gitti acaba diye ben de çok korktum amaaaa, neyse ki,, bugeceden başladı bizimki oynamayakaydirigubbakcemile2 şebelek yaaaawww:CüvCüv:

X