2009 Şubat Anneleri

ssaslan canım ya desene biz daha ilk yarı bitiminde 1000 ytl dr vermiş olcaz (( yazık kocişim kazandığı parayı doktora veriyo yaa..

seni cok iyi anliyorum cnm , benimde burda hic bir yakinim yok annem kardeslerim hepsi türkiyedeler ,bir tek halam var oda uzakta yarin gelcek iki günlügüne ...esim ondan hoslanmiyor offf cok zor gecicek o iki gün senağlama cocuk gibi alttan almasini bilmiyor
gercekten cok zor yanliz olmak heleki birde duygusallastiysan :1hug:

ssaslan canım ya desene biz daha ilk yarı bitiminde 1000 ytl dr vermiş olcaz (( yazık kocişim kazandığı parayı doktora veriyo yaa..

evet bebiş deyip geçmemek lazım gerçekten ciddi masraflar çıkıyor ilk bakışta sadece doğum ve dr masrafı gibi görünse de
ben zaten drum işi bıraktırttı diye kendimi bir tuhaf hissediyorum
neyseki sorumlu müdürlük olayına devam ediyorum hatta bugün gittim kontrole burada migros ve tansaşın fırın bölümünü işleten firmanın sorumlu müdürüyüm ama ağustos başında hastaneye yatmadan önce gitmiştim en son tam 1 ay olmuş gideli utandım artık gideyim dedim
normalde haftada 1 kontrol etmem gerek halbuki tam bir bezginlik çöktü üzerime

böyle uzun süre gitmeyince de imzalanacak belgeler birikiyor 3 saat boyunca ayakta imza atacam diye canım çıktı
bir daha her hafta gideceğim diye kendime kızdım
geldiğimden beri sırtım belim felaket :1no2:

kocişim yok ve bugün hiç iştahım yok öğlen yaptım kahvaltıyı onuda zorla gün akşam yemeği dışarda yedik bugünde tek başıma çıkayım bari hiç bişey yapasım yok bulaşık yıkamaktan anam ağladı nefret ediyorum artık bulaşık makinem var daha kutusunu bile açamadık, mutfağım çok küçük ocağı bile set üstü aldık yer yok koymaya diye mini fırınıda ayrı aldık yani ..evim kocaman 4 odalı ama mutfak bit gibiklava:klava:
bebişe 1 ay daha geç hamile kalsaydım taşıncaktık artık bebişin doğmasını bekliyoz galiba %90 bursa yolcusu olcaz :))

erkekler ve alttan almak yanyana bile gelmeyen terimler
bu hassaslık konusu çok sinir bozucu ya değişik bir süt tatlısı denemiştim dün süt içmek yerine bari ondan yerim diye akşam bir güzel yedi ne yorum ne bişey içim içimi yedi
en sonunda dayanamayıp gecenin bir saatinde niye yorum yapmıyosun ben o kadar uğraştım diye sulandım :uhm::roflol::roflol:

bencede canım kocişim ağzını açıpta tek kelime etmiyo sağolsun çok para gidiyo diye..:1hug:
sende biriktirme işlerini bence o kadar fazla bende bitiyom bu bel ağrısından bulaşığı bile 1 saatte yıkıyom yavaş yavaş dinlene dinlene..
çok dikkatli olmamız lazım..

AAAAAAAA kızarım bende sana cimcime gibi konunun başını okumadım gerçi . Ben neler yazdım dün . dr.um hasatneden ayrıldı gittiği hastanenin bizde kötü hatıraları var , Ve eşim bayrama birkaç gün kala yurtdışına gidiyor ben 8. aylık olduğumda dönecek Türkiye'ye sen ankara'ya gitti diye ağlıyorsun . AAAAAAA aşkolsun bizler varız K.K. dan destek alıcaz napalım . Bu arada İnci Tunçelin bizim burda ki mağaza kapanmış yalvar yakar adama 8 .ayındayım çok ağırlaştımmağazaya gelemicem falan dedim -tatlicadiarzu-diğer mağazadan fiyat alabildim sen hiç durma izmitten al şekerim. 600 nakit diyor canlı para , Kredi kartı 710 ytl .

ayyy maşallahhh senin kız hiperaktif olacak galiba benim oğluş tembel tembel yatıyorrr.mirmirmirmirmirmirmirmir.anneside onu çok merak ediyor ama yok anam tık mık yok benim oğluşdaaaa...

bebişim, ben de çatlamamak için nivea'nın bebek yağını kullandım, 1 ay kadar, onun da içinde buğday ve doğal badem yağı varmış.. hormonların dengesizliğinden zannettiğim tüylenme sanırım içindeki badem yağından kaynaklanıyormuş. dalinin içeriği ne bilmiyorum ama bir bak istersen. ben şimdi lierac diye bir krem kullaniyorum, göğüslerime serum, karnıma krem.. şimdilik çatlamadım ama kalıtsal ise hiç kaçarım yok, annemin karnı da bacakları da çatlak çatlak çünkü. bu arada mutlu ol ki bebiş de mutlu olsun. gözyaşların bebeğine iner sonra:ecrin_bebek:

hadi bea yuhhhhh 600 müü... acaba sadece kuru sepet parasımı 450 demişler bize içinde yatağı yorganı yok demekki :1shok: onlarıda içine koydukları zaman 600 tutacak demekki ama 500 den kuruş fazla veremem valla.. haftaya gidicez izmitte şubesi yok bildiğim kadarıyla biz ist. dan alcaz oraya haber verdik hazırlasınlar diye..inşallah 500 den fazla tutmaz hayallerim suya düşer..

canım okudum şimdi badem yağı yazmıyo e vitaminli aloe veralı etkin nemlendirici yazıyo bizde kullanabilirmişiz öyle yazıyo..umarım faydası olur benim annemin göbeğinde var çatlak ama çok değil ben sezeyan doğmuşum kardeşimde 5,5 kilo ondan olmuş kadın gerçi 6 tane doğurmuş

Yok canım takım fiyatıdır öyle olsa derdi bana içindeki yatağı falan almazsanız şu kadara olur diye hatta 600 deyince ben dedim aynı şeyden bahsediyoruz değil mi diye birtek o var zaten dışı kumaş olmayan .Aynı beşik yani ben de şaşırdım yerimseniben

su gibi değil bu yağ baya katı mis gibi kokuyo ay ben bunu bebişime sürünce yerim yaww heryerini..

ama bu kadar fiyat farkı olmazki arada 150 milyon fark var yani.. bize verdikleri fiyat 450 demek içi boş..
aradım firmayı kimse çıkmıyo yarın aricam sorayım bi..CADIARZU

ama bu kadar fiyat farkı olmazki arada 150 milyon fark var yani.. bize verdikleri fiyat 450 demek içi boş..
aradım firmayı kimse çıkmıyo yarın aricam sorayım bi..CADIARZU
:1no2:Ara bakalım bana orası çok ters yakın olsa oraya da giderdim ama olabilirde burda biraz farklı oluyo istanbula göre fiyatlar ama dediğin gibi biraz fazla fark var

ay bütün gün gezdim gene bugün geçen linens de banyo sisleri görmüştüm gittim onun malzemelerini aldım şimdi onları yapıyorum hedefim el işi becerilerimi geliştirip ki bu zaten anca 5 ay sürer bebek şekerlerimi yapmak . Hatta fazla yapıp sizlere satmak hahahahahahaha

bizim fethıyede moda sanırım bu horoz meselesı ben 3 kez sıkayet ettım zabıtalar goturdu ama kocakarı gene getırmıs uyuz bısey sabaha kadar otuyo aksama kadar tavukları gıdaklıyo az kaldı hepsını zehırlıcemde bebeğimden korkuyorum gunah olmasa kocakarıyıda zahırlıcem hee o noktaya geldım ama ımza kampanyasımı baslatsak acaba kötükedihüso

bebek şekerkleri için bende alıcam malzeme neler gerekli bilmiyorum? araştırmam lazım.. sonrada diyorum ki kim gelecekte verecem 10 kişi ya varız ya yokuz..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…