2009 Şubat Anneleri

günaydın hepinize...ben de yazmıştım dün 17 haftalık hamileyim diye ben de daha cinsiyeti öğrenemedim :KK43:bu arada 3'lü test için kaygılanmanıza gerek yok 2'li normal çıktıysa 2. de muhtemelen normal olucaktır.Kaygılanmayın derim ben...

hoşgeldin canım :)
benim dr um 2li test yaptırmadığı için hiç fikrim yok o yüzden çok merak ediyorum sonuçların nasıl çıkacağını

kızlar dün bizim buradan şehit vermişiz,şimdi de selası okunuyor, içim bir tuhaf oldu, ağlamak geldi, tanımıyooruz ama çok kötü birşey bu yaa, eşim de gidecek bugün cenazesine... Allah rahmet eylesin , sela sonrası ilanda şehit olmuştur dedi imam tüylerim diken diken oldu, Allah sabır versin ailesine..senağlamasenağlamasenağlama

• amin cnm allah ailesine peygamber sabri versin
  • hic bir sey evlat acisina benzemiyor
  • allah kimseye evlat acisi yasatmasin ,düsmanima bile.......

kızzzlaaar oğluşum olcakmış. doktorumuz %90 erkek dediiii..

ayy çok mutluyum. farketmez ne olduğu. ama bilmek güzel. artık oğluşum diye sevebiliyorum.:emir_bebek:

ya kızlar az önce dolabı açarken kapağın ucu karnıma geldi. biraz acıdı ama geçti fazla değmedi bişey olmamıştır dimi. insanın içine kurt düşüyo işte. gerçi bebiş kıpır kıpır yerinde durmuyo yine ama. korktum birazcık.

hayırlı olsun canım öğrenmişsin :)) işallah sağlıklı sıhatlı hayırlı evlat olur :) sanmıyorum canım bişi olmamıştır onu koruyan kesesi var:) okadar ufak bişiden bişi olmaz için rahat olsun

ayy çok mutluyum. farketmez ne olduğu. ama bilmek güzel. artık oğluşum diye sevebiliyorum.:emir_bebek:

ya kızlar az önce dolabı açarken kapağın ucu karnıma geldi. biraz acıdı ama geçti fazla değmedi bişey olmamıştır dimi. insanın içine kurt düşüyo işte. gerçi bebiş kıpır kıpır yerinde durmuyo yine ama. korktum birazcık.

hayırlı olsun tatlım allah sağsalim kucağına almak nasip eder inşallah.. :emir_bebek:

hayırlı olsun canım öğrenmişsin :)) işallah sağlıklı sıhatlı hayırlı evlat olur :) sanmıyorum canım bişi olmamıştır onu koruyan kesesi var:) okadar ufak bişiden bişi olmaz için rahat olsun

sağol bitanem aminnn. inşallah hepimizin evlatları sağlıklı hayırlı olur.

dün doğum katına çıktım biraz fena oldum. rabbim bi avazda kurtulmayı nasip etsin hepimize inşallahhhh.

günaydın canım bizde iyiyiz çok şükür senin pıtırcık kıpırdamaya başladımıhihoyyyt

evet hayatım kıpırdamaz olurmu.kaydirigubbakcemile2 artık yatarken degil otururkende hissediyorum kızımı.kayıkayıveriyo valla anasının karnında :emir_bebek:bazen cok dikkatli oldugumda elimi koydugumda bile hissediyorum.babamızda kıskanıyo biran önce oda hissetmek istiyo ama denk gelmedi daha babamıza lülülülülülü

sağol bitanem aminnn. inşallah hepimizin evlatları sağlıklı hayırlı olur.

dün doğum katına çıktım biraz fena oldum. rabbim bi avazda kurtulmayı nasip etsin hepimize inşallahhhh.

amin canım doğum hanede ben bir saat kadar kaldım bütün psikolojim bozulmuştu ağlayarak çıkmıştım :) hamileliğimin ilk ayları çok bulantım olduğu için beni drum hastaneye yatırmıştı yatış işlemlerini doğumhanede yaptırıyosun o yüzden gördüm yani nasıl oduğunu çok zor allah yardımcımız olsun

bende olmadım dr umda bişi demedi pazartesi kısmetse kontrole gitcem bi sorayım barifisfisfis

kızlar bildiğim kadarıyla drumda ole demıstı tetonos asısı .haftada yapılıyo ve sanırım hastaneler yapmıyomus burda ole en azından bağlı olduğunuz gebelık takıbınızı yapan sağlık ocakları yapıyo genede sız bı sorun burda ole ben sağlık ocağında yaptırıcam bu ve dığer anne asılarının hepsı s.ocağında yapılıyomus.

evet hayatım kıpırdamaz olurmu.kaydirigubbakcemile2 artık yatarken degil otururkende hissediyorum kızımı.kayıkayıveriyo valla anasının karnında :emir_bebek:bazen cok dikkatli oldugumda elimi koydugumda bile hissediyorum.babamızda kıskanıyo biran önce oda hissetmek istiyo ama denk gelmedi daha babamıza lülülülülülü

ya benım bu kız ultrasonda masallah kıpır kıpırdı ama ben bısey hıssetmıyorum acaba karnımdakı bu anı kasılmalar bı tuhaf tarıfte edemıyomkı haraketler bebekmı ya :uhm:
dra dedım ben daha erken 5 aylıkken net hıssedersın dedı bana ama ben adını koymadığım tuhaf seyler yasıyorum karnımın ıcınde demırcool acep bu benım kızım olabılırmı nasıl bısı bu hıssettıklerın cnm ya

ya benım bu kız ultrasonda masallah kıpır kıpırdı ama ben bısey hıssetmıyorum acaba karnımdakı bu anı kasılmalar bı tuhaf tarıfte edemıyomkı haraketler bebekmı ya :uhm:
dra dedım ben daha erken 5 aylıkken net hıssedersın dedı bana ama ben adını koymadığım tuhaf seyler yasıyorum karnımın ıcınde demırcool acep bu benım kızım olabılırmı nasıl bısı bu hıssettıklerın cnm ya

canım galiba çalışıyorsun.ve ayaktayken asla bu haftalarda hissedemessin.bende yarın 18 hafta olcam.ve perş. günü doktora gittim ve 2 saat bekledim hiç kalkmadan oturdugum yerde veeeeee gerçekten o kadar hissettim ki anlatamam pıt pıtpıtpıtpıtpıt diyee defalarca hissettim elimi koyunca bile hissettim.ama bastırma elini o zaman oynamıyo.ve muhakkakyatarken hissedebiliyorum bu haftada.ilerde inşallah daha cok hissederiz inş.

bende 2 gündür hissetmeye başladım hatta bugün daha net hissediyorum sırt üstü yattığım zaman tekmesini elimle bile hissediyorum:sm_cool: çok heycanlı bişi yaa

Günaydın hamişler :))) bende daha hissetmiyorum kızımı çok akıllı bir çocuk herhalde . :)))) bugün birsürü işim var kayınvalidemler ve görümcemler yemeğe geliyorlar :KK43:(( . Şimdiden başladım yemekleri yapmaya dinlene dinlene ancak yetiştiririm . :KK43:((( TOTOŞ VE NESTLE kendinize çok dikkat edin lütfen sıkın biraz daha dişinizi hepimiz yanınızdayız . :))))

Günaydın hamişler :))) bende daha hissetmiyorum kızımı çok akıllı bir çocuk herhalde . :)))) bugün birsürü işim var kayınvalidemler ve görümcemler yemeğe geliyorlar :KK43:(( . Şimdiden başladım yemekleri yapmaya dinlene dinlene ancak yetiştiririm . :KK43:((( TOTOŞ VE NESTLE kendinize çok dikkat edin lütfen sıkın biraz daha dişinizi hepimiz yanınızdayız . :))))

kolay gelsin canımcokacimcoook
ya bişi sorcam şu kipadaki hamile mağzasının adı neydi bu akşam gidicezde unuttum kaçıncı kattı bide çok gezemicemde hemen oraya gideyim diyorum

kolay gelsin canımcokacimcoook
ya bişi sorcam şu kipadaki hamile mağzasının adı neydi bu akşam gidicezde unuttum kaçıncı kattı bide çok gezemicemde hemen oraya gideyim diyorum
Sağol canım . Mağazanın adı BELLAMOM . En üst katta güzelim mağaza benettonda da bulabilirsin orasının da yanlız en üst kattaki mağazasında yani çocuk mağazasında hamile kıyafetleri . Onlar hepsi yan yana umarım istediğin gibi bişey ler bulursun . İyi alışverişler . :teytey:

Sağol canım . Mağazanın adı BELLAMOM . En üst katta güzelim mağaza benettonda da bulabilirsin orasının da yanlız en üst kattaki mağazasında yani çocuk mağazasında hamile kıyafetleri . Onlar hepsi yan yana umarım istediğin gibi bişey ler bulursun . İyi alışverişler . :teytey:

çok sağol canım teşekkürler:1hug: gidelim bakalım pazartesi okullar açılıyo ilk işgünü güzel giyinmek lazımyerimseniben

hayırlı olsun canım öğrenmişsin pipiyi :teytey:, darısı benim gibi öğrenemeyenlerin başına.. allahım sağ salim kucağımızada almayı nasip eder inşallah..:nazar:

X