2009 Şubat Anneleri

evet ben pazartesi gittiğimde sorayım, siz de sorun paylaşalım.. yaa karnım neden patlayacak gibi sertt offffff

Odak tıp merkezine gidiyorsun yani ben Nuray Aydın'a gittim bugüne kadar da bu hafta bir de tavsiye üzerine Ayşe Ulutürk'e gitmeyi düşünüyorum. Bu doktorlar hakkında bilgin var mı duyumların nasıl? Murat Karayel'i de tavsiye etmişlerdi ama doğumu tıp merkezinde yapmak bize mantıklı gelmedi.

Tatlımm, isimlerini duydumda bilgim yok.Tıp merkezi oldugu ıcın baslarda bende tereddut ettım ama gıdınce pek tereddut kalmadı doktor hakkındada öyle.Hastane gıbı olmus orasıda.

herkese merhaba bende 17 haftalık hamileyim inşallah 16 şubatta bebeğim doğucak şimdiden sizler gibi bende çok heyecanlıyım...

slm kızlar yine kimse yok yaww acayip başım ağrıyo bugün zonk zonk beğnim çıkacak offf

bir de internette gezerken aklıma bişey takıldı, ben de günde mutlaka su gibi akıntı olur, bildiğiniz su şeklinde yani, bu gebeliğimin başından beri var, araştırdım, ve hiç bişey anlamadım, siz de böyle bir şey yaşıyormusunuz?

canım bendede oluyordu gece uyurken falan hissetmiyordum.doktoruma sordum normal demişti.

herkese merhaba bende 17 haftalık hamileyim inşallah 16 şubatta bebeğim doğucak şimdiden sizler gibi bende çok heyecanlıyım...

hoşgeldin şekerim. inş.bebeğini sağlıkla kucağına alırsın ve heyecanlarını sık sık bizimle paylaşırsın. burada cok güzel dostluklar kuruyoruz. aramıza tekrar hoşgeldin.:sm_cool:

herkese günaydııınn gerçi sizler daha uyuyorsunuzdur, biz minik yaramazla erkenden kalktık 7 de.. ya kızlar, 12 haftalık hamile bir tanıdık vardı, dün akşam eşim aradı , bebeğin cinsiyetini öğrenmişler, ya ben 17. haftamdayım daha öğrenemedim yaaa:mymeka: inanın sabaha kadar yatakta döndüm durdum, rüyamda sürekli doktor bebeğin cinsiyetine bakmaya çalışıyor ama göremiyordusenağlama pazartesi de göremezseeee, ben çatlarım yaaÇok üzgünüm çoook

yediğin bişeyden ötürü gaz sorunu yaşıyor olabilirsin biraz yürümeni tavsiye ederim bana iyi geliyor :icecream:

yok canım yaa, bende düşündüm onu ama gaz değil, gaz yapacak bişey yememiştim, zaten saat 5 ten sonra olmaya başladı, saat 8 den 5 e kadar da birşey yemedim, çalışınca bişey yeme fırsatım olmuyor, şimdi iyiyim ama dün o sorun neydi bilmiyorum, inşallah bugün tekrarlamaz..

günaydın arkadaşlar dün akşam sekizde uyudum şimdi uyku filan yok cin gibiyim buarada ben sağlık ocağına kayıt olmamız gerektiğini blmiyordum ben çalışıyorum normak kontroller için izin alırken bile zolanıyorum sağlık ocağınada her ay gidilmesimi gerekiyormuş

her ay mı bilemiyorum ama bana doğuma kadar, hatta doğumdan sonra da sık sık görüşeceğiz dedi, 5. ayda tetanoz iğnesi yapılacak, 8 ekim e gün verdi bana, doktorun yönlendirecektir seni, bence doktoruna bir sor, evet ben sağlık ocağından gün aldım ama doktoruma muhakkak soracağım, git derse, doktora gittiğin gün sağlık ocağına da uğrayıverirsin..

evet doğumdan sonra gideceğimizi biliyorum bebişlerin aşıları olucak çünki ama hamileyken gidilmesi gerektiğini bilmiyordum neyse birdahaki gittiğimde sorarım doktora

kızlar dün bizim buradan şehit vermişiz,şimdi de selası okunuyor, içim bir tuhaf oldu, ağlamak geldi, tanımıyooruz ama çok kötü birşey bu yaa, eşim de gidecek bugün cenazesine... Allah rahmet eylesin , sela sonrası ilanda şehit olmuştur dedi imam tüylerim diken diken oldu, Allah sabır versin ailesine..senağlamasenağlamasenağlama

Günaydın güzel yurdumun güzel hamişleri
Kızlar bugün 3lü tarama testim var heycan yaptım nedense ya bişi çıkarsa diye korkuyorum

Günaydın güzel yurdumun güzel hamişleri
Kızlar bugün 3lü tarama testim var heycan yaptım nedense ya bişi çıkarsa diye korkuyorum

günaydın arkadaşlar a.s.
güleda işallah hayırlı haberlerle gelirsin bende pazartesi kontrole gidip salı günü kan vericem tahlil için işallah hepimizin güzel çıkar:Saruboceq:

günaydın hepinize...ben de yazmıştım dün 17 haftalık hamileyim diye ben de daha cinsiyeti öğrenemedim :KK43:bu arada 3'lü test için kaygılanmanıza gerek yok 2'li normal çıktıysa 2. de muhtemelen normal olucaktır.Kaygılanmayın derim ben...

bütün hamişlere günaydın çalışanlara iyi çalışmalar ve yeniler aramıza hoşgeldiniz taraması kontrolü olanlara şimdiden geçmiş olsun umarım iyi haberlerle dönersiniz darısı daha yaptırmamışların başına inşallah (başta ben süprizzzzz) tüm gün haberlerinizi ve gelişmelerinizi bekliyorum kendinize iyi bakın kızlar
bu arada tatoştan da iyi haberler bekliyoruz inşallah hepinizi öptüm hihoyyyt

X