2009 Şubat Anneleri

günaydın bayanlar...
bu sabah karnımın altında sanki adet olacakmışım şeklinde sızlama ile uyandım...şimdide tuvaletten çıkınca kanlı akıntı gördüm...eşimde panikledi ama ben şuan hemen doktora gidip gitmeme arasında kaldım..ağrım devam ediyor hani adet olursunuzda sökülemezsiniz yaa onun gibi...offf yaaaaa canım sıkıldı..

Canım geçmiş olsun umarım bişi yoktur.Bir doktoruna randevu alıp gözüksen iyi olur bence.Kendine dikkat ett.:nazar:

Canım geçmiş olsun umarım bişi yoktur.Bir doktoruna randevu alıp gözüksen iyi olur bence.Kendine dikkat ett.:nazar:

allah razı olsun canım.. çok saol...
bazen iş yaparken hamile olduğumu unutup ağır iş yapıyordum..şimdi bunu eşime söylesem kıyamet kopar evde...kötü birşey diyecek diye doktora gitmekdende açıkcası tırsıyorum..:1shok::1shok: ya kötü birşey derse...

canım doğum tarihini söylersen ben tahminde bulunabilirim.kaydirigubbakcemile2 şaka şaka . yorumcu.com dan bakıcam eğer bakmadıysan bu zamana kadar kime baktıysam doğru çıktı.:emir_bebek:

burçin bana bakmıştın canım erkek demiştin, istersen yine bak, 19 mart 1984 doğum tarihim, sat ise 15 mayıs 2008 ...bakalım doğru mu çıkacak,

dün iftardayken yüzük testi yaptılar onda da erkek çıktı, bütün takvimlerde de erkek görünüyor, karnıma bakan da erkek diyor, sanırım bebek erkek, ultrasonda da göstermezse göstermesin, ben pazartesi gittiğmde doktor bana söyleyemezse, ben doktora erkek diyeceğim, dumur olsun-tatlicadiarzu-

günaydın bayanlar...
bu sabah karnımın altında sanki adet olacakmışım şeklinde sızlama ile uyandım...şimdide tuvaletten çıkınca kanlı akıntı gördüm...eşimde panikledi ama ben şuan hemen doktora gidip gitmeme arasında kaldım..ağrım devam ediyor hani adet olursunuzda sökülemezsiniz yaa onun gibi...offf yaaaaa canım sıkıldı..

ahh canıımm, neden oldu acaba, belki önemli bir sorun değildir, sen yine de bir acile falan git yaa, içimiz rahat etsin,, Allahım korusun meleklerimizi:nazar:

kızlar çıkmam gerek, 12 de toplantım var malesef-tatlicadiarzu- daha bulaşık var, evi de toplarım, e anca yetişirim, bu hafta pek görüşemedik, sanırım cumartesine kadar böyleyoğun olacağım, haftaya umarım hergün görüşürüz.. Allah hepimizn meleklerini korusun, tek dileğim bu:nazar:

Canım sakın üzülme sadece dinlen . Benim arkadaşımın başına geldi uuzn yola gittiği için olmuştu onun dr. tuvalet ihtiyacı haricinde kalkmayacaksın demişti . Oda zorlada olsa ayaklarının altına yastık falan koyup dinlendi sadece . Şimdi herşey yolunda 2 ay sonra alıcak bebeğini kucağına kısmetse . Birde 2500 gr. dan bahsetmişsin.Ablam 31 haftalık doğum yaptı 2150 gr. bebeğimiz 15 gün once doğum gününü kutladık . sakın aklına kötü şeyler getirme en önemlisi moral ve bol bol dua et .Eğer kafanı başka şeylerle meşgul edersen daha az düşünürsün . Puzzle falan yapabilirsin mesela yada başka şeyler kendine çok dikkat et :1hug:a.s.

canım çok sağol...olumlu örnekler nasıl mutlu ediyor anlatamam...inşallah bende kurtulucam bu illetten....

Canım merhabalar nasılsın geçen gün keyfin kaçıktı şimdi umarım iyisindir. Cimcime gerçekten 5.aya mı giricez ben soranlara 3.5 aylık diyorum fisfisfis ay sen şimdi 5 aylık falan diyince heyecanlandım bak . Kafam da karıştı daha doğuma 5.5 ay var nasıl 5 aylık oluyoruz -tatlicadiarzu-nolurrrrrrrrrr beni aydınlat . kafamçokkarıştı

cnm ben böyle hesaplamistim
1-4 : 1 aylik
5-8 :2 aylik
9-12 : 3 aylik
13-16 : 4 aylik
17-20 : 5 aylik

yanlismi acaba buda birde internetten bakmistim :uhm:

günaydın bayanlar...

güzelim mutlaka dra haber ver bir danış
bazen hemen bir serum falan takıyorlar ihmal etme
belki sadece idrar yollarındandır sakin kalmaya çalış ve bol su iç 3-4 lt civarında

cimcime haklı
4. ayımızı doldurduk arkadaşlar
artık 5. ayımızdayız
yani soranlara 4 ay bitti 5in içindeyiz demek en mantıklısı sanırım
bazen soruyorlar 18 haftalık falan deyince boş boş suratımıza bakıyorlar
anlayacakları dilden konuşmak lazım :))
bu arada zaten düşünsenize hamilelik toplam 39-40 hafta yani 19-20. haftalar yarısı olan 4,5 aya denk geliyor nerdeyse yarıladık sayılır

ben de evde oyalanmak için puzzle yapmaya kalkıştım ama pek tavsiye etmem arkadaşlar yaa
çünkü yapabilmek için devamlı öne doğru eğilmek zorunda kalıyor insan ve bu da hem bel ağrısına sebep oluyor hem de göbişler ezilip sancı yapıyor
en sevdiğim hobime ara vermek hatta ne arası sanırım bir süreliğine unutmak zorundayım
bebiş doğduktan sonra pek vakit bulabileceğimizi sanmıyorum

uzanıp dinleneceğim..artık evi bilmem ne götürsede umurumda değil...şuan ağrım hafifledi...kanlı akıntımda yok..en iyisi güzel bir dinlenmek..buaralar çok yoruldum..düğün telaşı düğün evini hazırlama düğünden sonraki temizlikler normal yordu beni..şimdi dinlenme zamanı..
meleklerimizi rabbim korusun..herşeyi onlar için yapmıyormuyuz...

kızlar günaydın ben birşey soracaktım yardımcı olursanız sevinirim.benim vajinada 3 tane et beni oluştu çok ufak ama yine de rahatsız ediyo hamile kaldıktan sonra oldu.bu ay doktoruma sorucam aynı problemi yaşayanınız varmı?

merhabalar tatoş seni burda buldum bende ocak annesiyim bir forumda okumustum gebelik şekerinin oldugunu bende de var diyetteyim ve cok zorlanıyorum sen neler yapıyosun tokluk sekerimizin kaç olması lazım beni bilgilendirir misin birde istanbul da hangi doktora yada diyetisyene gidiyorsun ...

neyse bekledim yazmadın bişey görmedin sanırım ben ara ara bakarım artık ,özelimede yazabilirsin...

günaydın bayanlar...

canim gecmis olsun insallah bisey yoktur bozma moralini ama esinle yada baska biriyle acil hastaneye git
gelince bize yaz merakta birakma bizi
insallah güzel haberlerle dönceksin cnm eve gelincede bir iki hafta uzan dinlen :1hug:

günaydın bayanlar...

Hemen doktorunu ara
her türlü kanama risk ve tehlike oluşturabilir büyük ihtimalle progestan önerecektir ve her saat başı doktorunla konuş gitmesen bile

uzanıp dinleneceğim..artık evi bilmem ne götürsede umurumda değil...şuan ağrım hafifledi...kanlı akıntımda yok..en iyisi güzel bir dinlenmek..buaralar çok yoruldum..düğün telaşı düğün evini hazırlama düğünden sonraki temizlikler normal yordu beni..şimdi dinlenme zamanı..
meleklerimizi rabbim korusun..herşeyi onlar için yapmıyormuyuz...

amin canim ama agrin hafiflediyse bile git bi kontrole ,emin ol hersey yolunda oldugundan :mymeka:

selam kızlar aranıza yeni katıldım ben de şubat annesi olacağım inşallah bir şey soracaktım yarıdımcı olursanız 16. haftada yapılan üçlü test 15 hafta 3 günlükken yapılır mı acaba? 2li testi yaptırdık temiz çıktı çok şükür doktorum 3lüye gerek yok diyo ama biz yine de yaptırmak istiyoruz. Bilen varsa cevabını bekliyorum

selam kızlar aranıza yeni katıldım ben de şubat annesi olacağım inşallah bir şey soracaktım yarıdımcı olursanız 16. haftada yapılan üçlü test 15 hafta 3 günlükken yapılır mı acaba? 2li testi yaptırdık temiz çıktı çok şükür doktorum 3lüye gerek yok diyo ama biz yine de yaptırmak istiyoruz. Bilen varsa cevabını bekliyorum

hosgeldin tatlim aramiza a.s.
walla cnm benim doktorum herseyi kendi yapiyor hic bana anlatmiyor ne icin kan aldi, ne ölctü,hangi testleri yapiyor :kızgın:
arkadaslarin bu konuda bilgisi vardir cnm

ben de evde oyalanmak için puzzle yapmaya kalkıştım ama pek tavsiye etmem arkadaşlar yaa
çünkü yapabilmek için devamlı öne doğru eğilmek zorunda kalıyor insan ve bu da hem bel ağrısına sebep oluyor hem de göbişler ezilip sancı yapıyor
en sevdiğim hobime ara vermek hatta ne arası sanırım bir süreliğine unutmak zorundayım
bebiş doğduktan sonra pek vakit bulabileceğimizi sanmıyorum

ayy cnm bende cok severim puzzle yapmayi ama bi parcayi bulamiyim varya sinir krizine giriyorum :jeyyar: :roflol:

X