2009 Şubat Anneleri

AYYYYYY ne kadar korkunç inşalllah kızın olur canım ya . Eşinle konuş bence ismine karıstırtma bari. Bak ne sıkıntılarla dünya ya geliyorlar . Ve bu sıkıntıların buyuk kısmını biz çekiyoruz. Benim kayınvalidemde erkek bekliyodu herhalde kız olucağını duyunca şaşırdı kaldı . Değişir belki falan diyo arada. Ay allahım yaa ne cins insanlar bunlar .

sorma canım ya bu yazdıklarım sadece br kaçı malesef keşke bu kadarla kalsa :bbo: çok alıngan herşeye küsüyo bize gelnce hasta rolü yapıyo kızları arayınca domuz gibi valla kötükedihüso ben annemdeyim şu an kocamda yolda şu an ankaraya gidiyo onlara gitmedim anneme geldim diye küsmüş :dance: çok sevindim :))) eşim isim konusunu bana bırakıyo kabul edecek ne dersem

sorma canım ya bu yazdıklarım sadece br kaçı malesef keşke bu kadarla kalsa :bbo: çok alıngan herşeye küsüyo bize gelnce hasta rolü yapıyo kızları arayınca domuz gibi valla kötükedihüso ben annemdeyim şu an kocamda yolda şu an ankaraya gidiyo onlara gitmedim anneme geldim diye küsmüş :dance: çok sevindim :))) eşim isim konusunu bana bırakıyo kabul edecek ne dersem

Aynı şehirde değilsiniz galiba ohh ne güzel . Biz aynı binadayız . kafamçokkarıştı her an göz göze offff valla çok zor ya geröekten . ben şimdiden lohusa mevlüdünde çıkacak olayları düşünüyorum . O kadar karamsarım yani

seninkide bi alem cinsyet değştrcek değil ya bebiş.. inşallah kız olarak devam eder..

Ay inşallah ben zaten kız bebeğim olsun isterdim hep . Biz biraz erken öğrendikde cinsiyeti ondan pek inanası gelmiyo kimsenin . Hepsi bir alem yanii :içelim:

Aynı şehirde değilsiniz galiba ohh ne güzel . Biz aynı binadayız . kafamçokkarıştı her an göz göze offff valla çok zor ya geröekten . ben şimdiden lohusa mevlüdünde çıkacak olayları düşünüyorum . O kadar karamsarım yani

seninki dahada kötü dip dibe, benimki bana yarım saat uzaklıkta geçen sene izmire taşındılar 2 ay sonra geri döndüler geçen yazımı onların evinin temizliği ve ev toplamayla geçirdim, kurtlular 2 yılda bi ev değiştiriyolar zaman isterse geliyo haftada 2 gün gelip kalıyo bende aslında 2 kaynana var karı koca kaynanalık yapıyolar bana eşim pek sevmiyo açıkçası babasını eskiden beri terslermiş birbirlerine

seninki dahada kötü dip dibe, benimki bana yarım saat uzaklıkta geçen sene izmire taşındılar 2 ay sonra geri döndüler geçen yazımı onların evinin temizliği ve ev toplamayla geçirdim, kurtlular 2 yılda bi ev değiştiriyolar zaman isterse geliyo haftada 2 gün gelip kalıyo bende aslında 2 kaynana var karı koca kaynanalık yapıyolar bana eşim pek sevmiyo açıkçası babasını eskiden beri terslermiş birbirlerine

Ne kadar zor .Valla ben buyuk konuşmayayım ama bu zamana kadar evinde toz bile almadım bundan sonrada almam. Neyse ki ben daha önceden yaşadığımız bazı olaylardan dolayı fazla samimi olmamaya gayret ediyorum çok müdahil etmiyorum hayatımıza .Resmi durmaya gayret gösteriyorum . Ama tabii biyere kadar .

canım ben yatıyorum uykum geldi kardeşimde başımda beklyo kalkayım diye, yarın görüşürüz iyi geceler sanada kızınada..

Ne kadar zor .Valla ben buyuk konuşmayayım ama bu zamana kadar evinde toz bile almadım bundan sonrada almam. Neyse ki ben daha önceden yaşadığımız bazı olaylardan dolayı fazla samimi olmamaya gayret ediyorum çok müdahil etmiyorum hayatımıza .Resmi durmaya gayret gösteriyorum . Ama tabii biyere kadar .

geçen seneden beri bende hiç bişeyine dokunmadım umrumda değil kızıyla aynı yerde oturuyolar onlar yapsın ben kendme zor yetiyom evim büyük.. benimki cazgır 45 yaşında hadi kaçtım ben iyi geceler canım..

geçen seneden beri bende hiç bişeyine dokunmadım umrumda değil kızıyla aynı yerde oturuyolar onlar yapsın ben kendme zor yetiyom evim büyük.. benimki cazgır 45 yaşında hadi kaçtım ben iyi geceler canım..
İyi geceler canım sende kendine dikkat et aslında bende yatsam fena olmaz.

....................................................................................

Son düzenleme:
kızlar gece baaya kaynatmışsınız hee.kaydirigubbakcemile3aman takmayaın sakın takıpta bebişleri üzmeyin.diyorum ama benimki ne diyo gecen 3 günlüne geldi bize 6 saatlik yoldan.cinsiyetini ögrenmeye beraber gittik doktor kız deyince babanneside kız torunları pek sever dedi.neyse sevsin çcugumu ama abartmadan.bi de hastaneden çıkar ççıkmaz erkek olsaydı ismi hazırdı artık kız ismini siz koyun demezmi.allahım nasıl sinir olsun.görümceye söledi telefonda kız dye o da senin adını koysunlar dese gerek yok benm adım güzel degil koymasınlar baska bişey güzel koysunlar dedi ama bizede sorsunlar da bizde düzeltelim kıyını köşesini dedi.bende dedimki ben kıyısı köşesi düzeltilicek bir isim koymam kızıma dedim.hem eşime hala bebek gibi annecim mannecim demeye kalkıyo bende kızıyom.ve onun yanında bende kendi kızımı okşayıp duruyom pusup kalıyo valla ses çıkaramıyo.canım kızım minik kızım falan diye sevip duruyodum.neyseki gittttttttiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiikafamçokkarıştı

Günaydın güzel yurdumun güzel hamişleri
Hepinize güzel mutlu bir gün diliyorum :dance:hihoyyyt:emir_bebek::teytey::sm_cool:

kızlar gece baaya kaynatmışsınız hee.kaydirigubbakcemile3aman takmayaın sakın takıpta bebişleri üzmeyin.diyorum ama benimki ne diyo gecen 3 günlüne geldi bize 6 saatlik yoldan.cinsiyetini ögrenmeye beraber gittik doktor kız deyince babanneside kız torunları pek sever dedi.neyse sevsin çcugumu ama abartmadan.bi de hastaneden çıkar ççıkmaz erkek olsaydı ismi hazırdı artık kız ismini siz koyun demezmi.allahım nasıl sinir olsun.görümceye söledi telefonda kız dye o da senin adını koysunlar dese gerek yok benm adım güzel degil koymasınlar baska bişey güzel koysunlar dedi ama bizede sorsunlar da bizde düzeltelim kıyını köşesini dedi.bende dedimki ben kıyısı köşesi düzeltilicek bir isim koymam kızıma dedim.hem eşime hala bebek gibi annecim mannecim demeye kalkıyo bende kızıyom.ve onun yanında bende kendi kızımı okşayıp duruyom pusup kalıyo valla ses çıkaramıyo.canım kızım minik kızım falan diye sevip duruyodum.neyseki gittttttttiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiikafamçokkarıştı

affreim kız sana ii demişsin:lepi:. kızını severk çatlatıyon ha buravo valla:roflol::roflol: neyseki benimkiler uzakta hiç gelmiyolar çok şükür biz iiyiz. tabi gelseler illaki bir sorun çıkarkar.hihoyyythihoyyyt

kızlar dün sabah burda deprem oldu bebegimi görmeden ölecem diye çok korktumsenağlamasenağlama.rabbim uzun ömür versin

slm kızlar, dün gerçekten berbat bir gündü, müdürümle saçmasapan nedenle tartıştım, kurs hocamla tartıştım, akşam evde eşimle tartıştım ayyyy, berbattı gerçekten, üstüne bir de iftara davetliydik, orada asık suratlı oturamazdım, onlara belli etmedim, ama zaman herşeyin ilacı derler yaa, bugün güne çok güzel uyandım, dünü yaşanmamış sayıyorum..

snirleninca benim hemen karnıma kramplar giriyor, demek ki o yüzden stres yasak diyorlar, 9 aylık olsaydım kesin erken doğum yapardım dünkaydirigubbakcemile3

kızlar benim annem bebişe kız diyo içimden öyle geçiyo diyo hayırlısı diyo bende tek kızım 4 abim birde benden küçük erkek kardeşim var :nazar: kaynanama sinir oluyorum sanki kendi doğurcak gibi oğluşum olacak emirim benim diyo eşimin adı emre ona emir diyolarmış küçükken benim bebeğimin adıda emir olacakmış, bana sen ne dersen de erkek olacak adıda emir diyo gırtlaklayasım geliyo kız olursa apışacak :roflol: 2 kızı bi oğlu var, zaten yarışıyo benimle kapalıydı açıldı biz evlendikten sonra, saçımı sarıya boyattım oda boyattı, 2 torun sahibi 3. yolda ben bikini giyiyorum diye oda aldı bu sene, tanga giyiyorum yaz kış benim aldığım takımların aynısını aldı kudurdu yani anlayacağınız sinir oluyorum eşimin peşinde geziyo her geldiğinde oğluşum oğluşum diye para koparmak için benimkocada 3 yıldır anca açtı gözünü malesef anca görüyo gerçekleri..

ayyy allah sabır versin vallahi size, okuduklarımdan bile strese girdim, benim kayınvalidemler çok çok iyidirler, ben de 2 görümcemden dertliyim, beni zamanında çok kırdılar, şimdi pişmanlar ama ben affedemiyorum, neysee,,, kayınvalidemlerle tek sorunum, çocuğuma onların isimlerini koymamı istiyorlar, ve eşimde itiraz etmiyor,onlara her gidişimizde, eşimle bu yüzden kavga ediyoruz, bak bu kez ben konuşayım onlarla diyorum, ona da müsade etmiyor, çatlayacam yaaa,, annemler duysa ortalık karışacak..

günaydın bayanlar...
bu sabah karnımın altında sanki adet olacakmışım şeklinde sızlama ile uyandım...şimdide tuvaletten çıkınca kanlı akıntı gördüm...eşimde panikledi ama ben şuan hemen doktora gidip gitmeme arasında kaldım..ağrım devam ediyor hani adet olursunuzda sökülemezsiniz yaa onun gibi...offf yaaaaa canım sıkıldı..

kayınvalidemlerin 5 tane çocuğu var, ve her çocuğun ismi çok modern, kendi gönüllerince kendi çocuklarına isim koymuşlar, benim hakkım yok mu yaa çocuğuma gönlümce isim koymaya..4 görümcemin 4ünün de çocuğu var, ve her biirnin çocuğunun ismi çok modern, hatta bir görümcem doğumdan sonra 1 hafta isim koyamadı bulamadı, ama her nedense kendi annesinin ismini koymadı..

geçen gittiğimizde kayınvalidem dedi ki, bizi seviyorlarsa ismimizi koyarlar, sevmiyorlarsa koymazlar dedi, küplere bindim, eşime baktım, çıtı çıkmadı, ne demek yaaa, kendi anne babalarının adını kendi çocuklarına onlar koymuyor, bana gelince baskı yapılıyor, ben eşimin dedesinin nenesinin koyduğu ismi çocuklarıma koymak zorunda değilim,, eşime öyle bir hata yaparsan boşanırız diyorum... bakalım ne olacak..

aybuke bu kadar sinirlenme canım boşver...ne kendini geriyorsun...ben ilk oğluma kendi baba ismimi ve yanında diğer ismi verdim..ikincide erkek olursa eşim kendi babaismini ve yanına yakışan diğer ismi verecek..ben bu konuda hiç rahatsız değilim..tabiiki ikinci ismi beğenmek sartıyla...
amann hayırlısıyla yavrun doğsunda gerisi kolay..allaha emanet ol canım...

kızlar dün sabah burda deprem oldu bebegimi görmeden ölecem diye çok korktumsenağlamasenağlama.rabbim uzun ömür versin

allah korusun canım hepimizi.:Saruboceq::Saruboceq:.biz istanbuldada her an bekliyoruz...rabbim kimseyi iki taşın arasında aç susuz veölümü beklerken bırakmasın...:Saruboceq:
allah esiirgesin canım..:nazar:
inşallah yavrularımızla beraber bir ömür sağlıklı ve mutlu şekilde yaşarız...:1hug::nazar::nazar:

X