2009 Şubat Anneleri

kızlaaar bu doğru muu, cinsiyeti öğrenenler cevap yazın bakalım,,

bu yazıyı siteden az önce başka bir arkadaşın yazısından kopyaladım ilginç geldi:

yumurtlama oncesi ilişki olursa kız ihtimalinin, yumurtlama olduktan sonra yani adete yakın ilişki olursa erkek ihtimali olduğu , yine Allahın taktiridir ama teorik olarak doğrudur. bunu uzmanlardan da duydum ve okudum. Benim ablam vajinusmus hastasıydı. Tedavi olduğu ay sadece adete yakın bir kez ilişkiye girdi ve şimdi dünyalar tatlısı erkek yeğenim var. Annem de hep söylerdi eğer erkek istiyorsan adete yakın hamile kalacaksın diye. Yine yüce rabbim ne derse o olur, ama dedğim gibi teorik olarak doğrudur.

kızlaaar bu doğru muu, cinsiyeti öğrenenler cevap yazın bakalım,,

bu yazıyı siteden az önce başka bir arkadaşın yazısından kopyaladım ilginç geldi:

yumurtlama oncesi ilişki olursa kız ihtimalinin, yumurtlama olduktan sonra yani adete yakın ilişki olursa erkek ihtimali olduğu , yine Allahın taktiridir ama teorik olarak doğrudur. bunu uzmanlardan da duydum ve okudum. Benim ablam vajinusmus hastasıydı. Tedavi olduğu ay sadece adete yakın bir kez ilişkiye girdi ve şimdi dünyalar tatlısı erkek yeğenim var. Annem de hep söylerdi eğer erkek istiyorsan adete yakın hamile kalacaksın diye. Yine yüce rabbim ne derse o olur, ama dedğim gibi teorik olarak doğrudur.

canım katılıyorum çünkü benim okuduğuma göre kız olan spermlerin yumurtaya ulaşması uzun sürüyomuş ama yaşama süreleride uzun oluyomuş erkek spermlerinde yumurtaya ulaşması kısa zamanda oluyomuş ama yaşam süreleri de kısaymış o yüzde senin yazına göre tutuyo yania.s

selamlarr nasılsınız ayoll?biz kızımla çok iyiyiz şakkıdı kaynanamızda gitti.valla deymeyin benim keyfimeŞeniz

selam kızlaaaar bugün dr gittim veee cinsiyetini ögrendim %98 bir ogluşumuz oluyo.inşallh:sm_cool::sm_cool: eee artık kız anneleri ogluşuma sulanmayın sakın:sm_cool::sm_cool:

selam kızlaaaar bugün dr gittim veee cinsiyetini ögrendim %98 bir ogluşumuz oluyo.inşallh:sm_cool::sm_cool: eee artık kız anneleri ogluşuma sulanmayın sakın:sm_cool::sm_cool:[/QUOTE

MRB CANIM CİNSİYETİNİ ÖĞRENMİŞSİN HAYIRLI OLSUN BEN HALA BEKLİYOM 2 HAFTA SONRA KONTROLÜM VAR İNŞALLAH GÖSTERİR BİZİMKİDE BİŞEY SORCAM SENİN BEBİŞİN BAŞI HANGİ TARAFTA SAĞMI SOLMU??

Kızlar aranızda maden suyu içen varmı? ben her gün 1 tane içiyorum doktorum tavsiye etmişti bu gidişimde yarı yarıya suyla karıştırıp iç dedi artık bebişede banada faydası olmuyomuş öyle dedi bense alıştım hem mineralli hemde kemikleri güçlendiriyo..:uhm: sizin doktorlarınız soda hakkında bilgi verdimi??

:Saruboceq: slm kızlar eskıler tanır benı ben 4 aydır sırt ustu yatıyorum tehlıkeden bu ay tehlıkem gececektı ama ayın bırıde benden kan bosaldı ve ambulans hastaneye yetıstırdı allahtan bebegım benleydı ve 1 hafta sonra tabı hala hastanedeyken yıne kanama ve dusuk yapcaksın dedıler sabah dr um geldı muane ettı ve sonra benı amalıyata aldılar narkoz verdıler rahım dıkıldı ve 1 ay hastanede kaldım suan evdeyım ve yıne yatıyom suan 15 haftalıgız bebegım ıyı dua edın kızlar bana:Saruboceq:

:Saruboceq: slm kızlar eskıler tanır benı ben 4 aydır sırt ustu yatıyorum tehlıkeden bu ay tehlıkem gececektı ama ayın bırıde benden kan bosaldı ve ambulans hastaneye yetıstırdı allahtan bebegım benleydı ve 1 hafta sonra tabı hala hastanedeyken yıne kanama ve dusuk yapcaksın dedıler sabah dr um geldı muane ettı ve sonra benı amalıyata aldılar narkoz verdıler rahım dıkıldı ve 1 ay hastanede kaldım suan evdeyım ve yıne yatıyom suan 15 haftalıgız bebegım ıyı dua edın kızlar bana:Saruboceq:

çok geçmiş olsun canım umarım herşey en kısa zamanda yoluna girer benimde ilk aylarda düşük tehlikem vardı 23 gün sadece sol tarafıma yattım sırt üstü ve sağa kesinlikle yatmam yasaktı.. çok zor günler geçirdim..şuan iyiyim bende allaha şükür.. bebişin seni seviyoki tutunmuş sımsıkı sana inşallah şu aylar çabuk geçerde bebişlerimizi sağlıkla allahın izniyle alırız kucaklarımıza:nazar::nazar:

BEBİŞİNİ DÜŞÜNEN ANNELER

sağ tarafa uzandığımızda bebeğe kan yeterli pompalanmıyor ve kalp ritimini
dengeleyemiyor bebek, sol tarafıma yatıyorum ben genelde ve herkeze tavsiye ediyorum...

sağol canım, çok önemli bir bilgi, bende sola yatmaktan helak oldum, daha 5 ay daha yatacağımm,, düşük tehlikem yoktu, ama ben önlem olsun diye hep sola yatıyorum

walla kimi unutuyom açıkçası canım sağa yatıyorum kendi kendime kızıyom söyleniyom dönüyom sola:)))

ayy canım beniiiimm:a015:,, neler de yaşamışsın öylee,,, içim parçalandı vallahi,:çok üzgünüm: inşallah bebeğine sağ salim kavuşursun,, o bebişin büyüyünce seni sırtında taşıması lazım vallahi, inşallah evlatlarımız kıymetlerimiz bilen vefalı evlat olurlar...senağlama

MRB CANIM CİNSİYETİNİ ÖĞRENMİŞSİN HAYIRLI OLSUN BEN HALA BEKLİYOM 2 HAFTA SONRA KONTROLÜM VAR İNŞALLAH GÖSTERİR BİZİMKİDE BİŞEY SORCAM SENİN BEBİŞİN BAŞI HANGİ TARAFTA SAĞMI SOLMU??[/QUOTE]

saol canım darısıda sana inşllh. ya valla başı ne tafafta bilemicem. cinsiyet tahminimi yapacaksın. benim duyguma göre erkekse ilk aylarda leke geliyormuş bendede olmuştu ama ne kadar dogru bilmiyorum. hadi hayırlısı inşllh gönlünüze göre olur

ayy çok geçmiş olsun Allah şifa versin canım. inşşallh bundan sonra herşey düzelir. bebegini saglıcakla kucagına alırsın:teselli::teselli:

ya yok yaaa, ben o leke meselesine inanmıyorum, birçok erkek annesinde olmuyor, neyse, benim bebek sağda, ne olabülür acabaaaa cinsi?

kizlar dün aksamdan beri karnimin alt kismi agriyor bir bucuk ay önce sordugumda doktorum normal demisti ... agrilarim hafif hafif gelip gidiyor ..sizinde rahminizde agrilar oluyormu???

ya yok yaaa, ben o leke meselesine inanmıyorum, birçok erkek annesinde olmuyor, neyse, benim bebek sağda, ne olabülür acabaaaa cinsi?

Canım senin bebek bence erkek:emir_bebek: ben solda hissediyodum kız demişti bakalım bu hafta belli olucak,şimdi burda böyle bi yorum yaptığım için kıyamet kopabilir:roflol:ama iki gündür hiç hamile değilmişim gibi karnımda hiçbişey yok ne yorgunluk nebişey anlamadım bende ama hissetmek istiyorum böyle olmuyooosenağlama

zaten ne kadar dogru bilmiyorum soranlara cinsiyetini söyleyince sende leke oldumu dediler bende evet deyince erkeklerde oluyo dediler.kendisininde erkek bebeklerinde olmuş kızlarda olmamıi. benim bildigimde zaten ilk aylarda mutlaka leke geliyo

sunsettt yok canım yaa neden kopsun kıyameti benimki merak işte, herkes öğrendi, birkaç kişi kaldık öğrenemeyenn, biz de kendimizi böyle avutuyoruz işte,
cimcime, dinlen bence, bişeyin yoktur inşallah, dün benimde ağrım vardı, hatta yürütmüyordu neredeyse, ama bugün hiçbirşeyim yok, korkma, yarın da ağrın olursa doktoru ara bence,ama eminim yarına geçer, bebek büyürken ağrıtacak tabii, ama yarın da olursa mutlaka doktora görün derim ben..

sunsettt yok canım yaa neden kopsun kıyameti benimki merak işte, herkes öğrendi, birkaç kişi kaldık öğrenemeyenn, biz de kendimizi böyle avutuyoruz işte,
cimcime, dinlen bence, bişeyin yoktur inşallah, dün benimde ağrım vardı, hatta yürütmüyordu neredeyse, ama bugün hiçbirşeyim yok, korkma, yarın da ağrın olursa doktoru ara bence,ama eminim yarına geçer, bebek büyürken ağrıtacak tabii, ama yarın da olursa mutlaka doktora görün derim ben..

saol cnm :1hug:
insallah gecer cabucak kendimi cok kötü hissediyorum elimi kaldircak gücüm bile yok :çok üzgünüm:
ben uzanmaya gidiyorum :a015: :a015:

X