2009 Şubat Anneleri

sağol canım :1hug: evet nihat beye gidiyorum bana şimdilik vitamin ilaçları verdi elevit diye bide demir ilacı , folicplas baştan kullanıyorum ama ne hikmetse bi türlü çatlak kremleri hakkında konuşamadım hep unuttum o da bişi demedi şimdilik o tarzda bişi kullanmıyorum vitaminlerden başka. sana hangilerini önerdi dr un

bana 5 tane ilaç verdi kan.kalsiyum,vitamin,balık,magnezyum ,onları almadım daha yarın alıcam , ama bana bir kitap önermişti 40 ytl .di .Konuştuğum kimseye önerilmemişti bu kitap ta . Dün gittim ben de aklıma geldi sorayım dedim çatlak kremini .Şimdi internetten baktım 115 ytl . clarins . marka . allahtan indirim yapılmış 85 e düşmüş sanırım piyasadaki en pahalı çatlak kremi :çok üzgünüm:

bana 5 tane ilaç verdi kan.kalsiyum,vitamin,balık,magnezyum ,onları almadım daha yarın alıcam , ama bana bir kitap önermişti 40 ytl .di .Konuştuğum kimseye önerilmemişti bu kitap ta . Dün gittim ben de aklıma geldi sorayım dedim çatlak kremini .Şimdi internetten baktım 115 ytl . clarins . marka . allahtan indirim yapılmış 85 e düşmüş sanırım piyasadaki en pahalı çatlak kremi :çok üzgünüm:

hımmm maşallah senin baya vitaminlerin olmuş :)) ben şimdilik kendi yediklerimle idare edicem heralde:)) çatlak kremide baya palıymış yaa mirmirmirmir

hımmm maşallah senin baya vitaminlerin olmuş :)) ben şimdilik kendi yediklerimle idare edicem heralde:)) çatlak kremide baya palıymış yaa mirmirmirmir

Valla bencede maşallah bir de ilk gittiğimde jale hanım dışarıdan alınan bir çok seye karsıyım demişti . Allahtan karşıymış neyse bu ilaçlar annenin yıpranmaması için diyorlar . Ama böyle giderse babamız yıpranacak . :roflol:

derinzlm cnm yaptım sanırım ama pek seçemedim resim falan idare eder yinede olmuştur inşallah teşekkür ederim tatlım..:içelim:

KIZLARRRRR ÇOK MUTLUYUM TEST SONUCUM GAYET İYİ ÇIKTI.. DOKTORDA BAYILACAK GİBİYDİM DUA EDEN ARKADAŞLARIM ÇOK SAOLUN ALLAH HEPİMİZİNKİNİ SAĞLIKLA VERSİN KUCAĞIMIZA :nazar::nazar:YİNE SORDUM CİNSİYETİNİ NE ZAMAN AÇARSA O ZAMAN GÖRCEZ DEDİ mirmirmirmir

Canım gözünaydın çok sevindim, bende yarın gidicem rutin kontrol inş. cinsiyetinide gösterir.

aybükee naaptın sen kızım yaaa :mymeka: insan çikolata mikolata yer su falan içer allah halla :eek:klava: artık bir hafta sonra gittiginde bakarsın ama kızdır o zaman göstermediyse şeyini :smiley-cool: ama keşke görünseydi canıma.s.

anam pek utangaç çıktı benimkisi, yaw insan ucundan accık gösteriri dimi yokkk, insanın korktuğu başına geliyo arkadaş , kahvaltıda bal falan yediydim, işe yaramadı, doktorun odasına girmeden çikolata yiyecem haftaya bakalım işe yarayacak mıı,, yaa kızsa da erkekse de göstersin kendini yaaa, indirimler kaçıyor valla, bebek elbiseleri % 70 e varan indirimde şuanda, alamıyorummm

KIZLARRRRR ÇOK MUTLUYUM TEST SONUCUM GAYET İYİ ÇIKTI.. DOKTORDA BAYILACAK GİBİYDİM DUA EDEN ARKADAŞLARIM ÇOK SAOLUN ALLAH HEPİMİZİNKİNİ SAĞLIKLA VERSİN KUCAĞIMIZA :nazar::nazar:YİNE SORDUM CİNSİYETİNİ NE ZAMAN AÇARSA O ZAMAN GÖRCEZ DEDİ mirmirmirmir

ayyy çok şükür iyi çıkmasına sevindim, darısı benim ve diğer arkadaşların başına diyelim, demek seninki de açmıyor haa, eee sen ne zamana öğrenebileceksin, ben en azından haftaya görme ihtimalim var diye avunuyorum, haftaya da görünmezse, fosss söneceğim artık...kaydirigubbakcemile

kızlar benim de arada kasıklarımda hatta dün sağ tarafımda ara ara sancılar oldu
ama benim kabızlıktan ziyade spastik kolon problemim var yani kimi zaman kabızlık kimi zaman ishal kimi zaman gaz problemi yaşıyorum
ben 2 gündür activia kullanmaya başladım hem internetten sakıncası var mı diye baktım hem de druma sordum yardımcı olur iyi düşünmüşsün dedi
madem yoğurt tüketmemiz gerekiyor activia olarak tüketmekten zarar gelmez herhalde

bu arada alfa feta proteinden bahsetmişsiniz zaten üçlü testte o değere bakılıyor tabi ilave olarak risk hesaplanması için beta hcg ile ue3 diye bir değere bakılıyor

buda benden sana beğenirsen bunu kullanırsın sadece adresi kopyalayıp kilo,doğum,takip bölümüne yapıstırıyorsun
http://babyticker.tickershack.com/tickers/sxbrgcf9zyo8gu4f.png

canım çok teşekkür ederim süper olmuş ben beceremedim pek iyi oldu benimde annem geldi akşam üstü evimizin önünde alt komşumun kızının kınası var balkondan onu izliyoz bi yandanda meyve yutuyom oturduğum yerden oynamaya çalışıyom :teytey::teytey:

ayyy çok şükür iyi çıkmasına sevindim, darısı benim ve diğer arkadaşların başına diyelim, demek seninki de açmıyor haa, eee sen ne zamana öğrenebileceksin, ben en azından haftaya görme ihtimalim var diye avunuyorum, haftaya da görünmezse, fosss söneceğim artık...kaydirigubbakcemile

inşallah canım tüm hamişlerin sonuçlarınız iyi çıkar göstermiyo sıpa :KK43: ben 2 hafta sonra gidicem kontrole inşallah gösterir bende gizli şeker var pek tatlı şeyler yemiyorum 4 aydır çikolata yemedim mesela :KK43: şekerli şeyler yiyince açıkyomuş kontrole giderken baacam tatlıyı bak nasıl gösteriyo inşallah öğrenirsin sende hoşçakal..

canım çok teşekkür ederim süper olmuş ben beceremedim pek iyi oldu benimde annem geldi akşam üstü evimizin önünde alt komşumun kızının kınası var balkondan onu izliyoz bi yandanda meyve yutuyom oturduğum yerden oynamaya çalışıyom :teytey::teytey:

rica ederim canım inşallah bu resimdeki gibi huzurlu ve mutlu bir bebeğin olur :))
hadi bakalım bizim için de at göbekleri :teytey:ay benim de içim yanmış yaa buz gibi meyveler yedim ben de açıldım :icecream:

inşallah canım tüm hamişlerin sonuçlarınız iyi çıkar göstermiyo sıpa :KK43: ben 2 hafta sonra gidicem kontrole inşallah gösterir bende gizli şeker var pek tatlı şeyler yemiyorum 4 aydır çikolata yemedim mesela :KK43: şekerli şeyler yiyince açıkyomuş kontrole giderken baacam tatlıyı bak nasıl gösteriyo inşallah öğrenirsin sende hoşçakal..

aaaa sakın haa kendini tehlikeye atma sadece çikolata yemek değil arkadaşlar maden suyu içince de bebekler çok hareketli oluyorlarmış . Midenin ve bağırsakların çıkardığı seslerden dolayı . Bence sen maden suyu iç cokacimcoook dr.a girmeden 5 dakika önce falan

günaydın kızlarr, ben iki gündür hiç hamile olduğumu hissetmiyorumsenağlama karnımda yokmuş gibi neden acaba siz hissediyo musunuz

Slm arkadaşlar. Bende şubat annesi olacağım inş. 10 şubat... 16+4 olduk henüz cinsiyetini bilmiyorum hayırlısı olsun. haftaya doktora gideceğim. Bende çok fazla gaz oluyor akşamları, dayanamıyorum ağrısına:KK43: aranızda gaz problemi olan var mı?bu durumda ne yapıyorsunuz?Herkese sağlıklı hamilelik süreci diliyorum Allah'tan...

herkese günaydınnn:teytey:, gerçi öğlen oldu değil minaniknanik,

sunset arada ben de aynı olurum, insan alışınca sıradan geliyor heralde, mesela, eşime soruyorum bazen, yaa benim göbeğim sönmüş gibi sanki diyorum, o da gülerek, deli misin, alıştın sen ondan diyor, hak veriyorum,

bu arada 2 gündür uyutmuyor bu bebek beni, sürekli rüyalarımda görüyorum, tabi bebeği değil de, doktora gittiğimiz anı, karnımın ağrımasını falan görüyorum, ayyy 2 gündür uyumak işkenceye döndü:dilcikar:

X