2009 Şubat Anneleri

geçmiş olsun canım önemli bi sorun olsa dr un uyarırdı kafanı takma
benim drum folik asitli demir hapı ve multivitamın verdi 2 haftadır kullanıyorum daha 4 aylık olmadık acaba kilom düşük diyemi önce başladı ki merak ettim

kan değerlerin düşükse bir de zayıfsan önlem olsun diye başlamış olabilir hayatım...benim de kan değerlerim düşmeye başlamış yavaş yavaş...2 hafta daha idare eder diye düşündü doktor herhalde...

kan değerlerin düşükse bir de zayıfsan önlem olsun diye başlamış olabilir hayatım...benim de kan değerlerim düşmeye başlamış yavaş yavaş...2 hafta daha idare eder diye düşündü doktor herhalde...

sağol canım evet ondan olabilir daha yeni 50 kilo oldum sabahları 49 oluyoda :) akşamları 50 oluyokaydirigubbakcemile3

kızlar.. napıyonuz. gece hiç rahat uyuyamadım. ya sizin de bacaklarınız ağrıyomu. yatarken nereye koyacağımı şaşırıyorum resmen.

sağ sol meselesi de kötü en rahat yüzüstüydü artık o da olmuyo. karnım batıyo. büyüdü göbüş ondan. solda hiç rahat değilim. sağda da olmuyo. sırt üstü güzel. onda da bebişe kan gitmiyo. offf off.. dön dön gece bitmedi senağlama

aynen canım
bazen hiç uyuyamıyorum bakıyorumkı saat sabahın dördü ondan sonrada yorgunluktan sızıyorum.bilmiyorum bu uyku sorununu nasıl çözecegim.

kızlar kötü haber bundan sonra uyku sorununun çözümü yok :))
doğana kadar göbekten doğduktan sonra da bebekten
iyisi mi uykusuzluğa alışmak :)

merhaba canım hoşgeldin aramıza! bende şuan 16+0 hamileyim sanırım günlerimiz aynı seninle ne güzel:dance:

teşekkürler canım hoşbulduk...
günlerimiz aynı... yanılmıyorsam 5 şubat olacak bebişlerimizin doğum tarihi...
cinseyeti belli oldumu bebişinin, kaç kilo aldın... aynı gün olması gerçekten çok hoş...:CüvCüv:

kızlar kötü haber bundan sonra uyku sorununun çözümü yok :))
doğana kadar göbekten doğduktan sonra da bebekten
iyisi mi uykusuzluğa alışmak :)

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

çok güldürdün beni.... ama çok doğru.gerçekten de arkadaşım derdi uyuyamıyorum diye hamileyken.

özellikle ayaklarını nereye koyacağını şaşırırmış ağrısından.

sonra da bebekten uyuyamıyo işte.. aynen dediğin gibi yani :CüvCüv:

teşekkürler canım hoşbulduk...
günlerimiz aynı... yanılmıyorsam 5 şubat olacak bebişlerimizin doğum tarihi...
cinseyeti belli oldumu bebişinin, kaç kilo aldın... aynı gün olması gerçekten çok hoş...:CüvCüv:

canım benim doğum şimdilik 5 şubat.haftaya perşembe gidicem dr henüz belli deil cinsiyeti o zaman inş olur 5 kilo aldım ben cnm ama hiç bulantı falan olmadı. senin nasıl geçiyo?

kizlarrrrrrrrrr
bu sabah karnimin sol tarafi cok sertti doktorumu aradim , hemen gel dedi ..gittim sabirsizlikla beklerken inanilmasi güc bisey oldu bebisim cok hafif tekme atti baska bisey olmaz oydu :)) sanki annecim bak ben iyiyim dercesine .kafamda okadar soru isareti vardiki o anda acaba iyimidir diye ....
doktora girdim hersey yolundaymis ,veee doktorum büyük ihtimalle erkek dedi ama benim kiz istedigimi bildigi icin ama yanilma ihtimalimizde olabilir daha kücük dedi :KK66:
olsun dedim kiz yada erkek saglikli olsunda baska sey istemem :KK66:)

Ay kendimi kötü hissettim şimdi yok dr.um krem ile ilgili bişey söylemedi belki de hiç kilo almadığım için önemsemiyor daha .Ablamın tavsiyesiyle kullanıyorum ama hamile olan bir kaç arkadaşım daha aynısını kullanıyor. 60 ytl civarı . ben sadece bir tüp aldım bittikçe alırım diye.

canım bana ilaç mümessili bir arkadaş bir ilaç krem ismi vermişti, eşi de kullanmış, çok iyi dedi, mutlaka al dedi, ben doktoruma danıştım, doktorum o kremi sadece sezeryan hastalarına, yara izi kalmasın diye verdiklerini, benim kesinlikle kullanmamamı söyledi, ben de tedirgin oldum, tekrar eczaneye sordum o kremi, eczane de o krem daha test aşamasında deyince kesin kez almaktan vazgeçtim. o yüzden doktoruna sordun mu diye sordum yanlış anlama yannii

kizlarrrrrrrrrr
bu sabah karnimin sol tarafi cok sertti doktorumu aradim , hemen gel dedi ..gittim sabirsizlikla beklerken inanilmasi güc bisey oldu bebisim cok hafif tekme atti baska bisey olmaz oydu :)) sanki annecim bak ben iyiyim dercesine .kafamda okadar soru isareti vardiki o anda acaba iyimidir diye ....
doktora girdim hersey yolundaymis ,veee doktorum büyük ihtimalle erkek dedi ama benim kiz istedigimi bildigi icin ama yanilma ihtimalimizde olabilir daha kücük dedi :KK66:
Olsun arkadaşım sağlıklı olsun dediğin gibi en önemlisi o az evvel nasıl canım sıkıldı arkadaşımın bir kızı var ikinci bebeğine hamile butun aile erkek bekliyor ama kız çıktı bu bebekte msn ine kırık kalp içinde bebek resmi koymuş ne kadar canımı sıktı.Sağlıklı olsun önemlisi o değilmi değil mi senin de dediğin gibi . Ne kadar tuhaf insanlar var ya .

kizlarrrrrrrrrr

ooo sen de gitmişken cinsiyeti aradan çıkarıvermişsin bakıyorum,, hayırlı uğurlu olsun, ama karnın çok sertse neden doktor hemen gel dedi, kötü bişey mi ki? yani benim karnım da çok sert patlayacak gibi de o yüzden sordum..

Benim dr kontrolüm önümüzde ki hafta pazartesi yada çarşamba . yined edr. a sorayım belki krem için oda bişeyler söyler. onuda yazar paylaşırım kızlar

Olsun arkadaşım sağlıklı olsun dediğin gibi en önemlisi o az evvel nasıl canım sıkıldı arkadaşımın bir kızı var ikinci bebeğine hamile butun aile erkek bekliyor ama kız çıktı bu bebekte msn ine kırık kalp içinde bebek resmi koymuş ne kadar canımı sıktı.Sağlıklı olsun önemlisi o değilmi değil mi senin de dediğin gibi . Ne kadar tuhaf insanlar var ya .

öyle canim ya onlar yatsinlar kalksinlarda dua etsinler bebekleri saglikli diye allah korusun ya özürlü bi erkek olsaydi ...allah kimseye böyle bir ders vermesin :Saruboceq:
eger annelik duygulari varsa o kisilerin zaten ayirim yapmaz kiz yada erkek ayni degerde seviliyor :CüvCüv: ne diyim bende üzüldüm bu duruma ,kiyamam ya karnindaki bebegini nasil DISLIYOR ..benim icim giderdi walla benim esim ya niye tekrar erkek oldu deseydi
ben ve esim hic üzülmedik kiz degil diye ..cinsiyetini ögrendigim icin sevindim bile hemen gittim mavi mavi seyler aldim ogluma :dance: a.s.

ooo sen de gitmişken cinsiyeti aradan çıkarıvermişsin bakıyorum,, hayırlı uğurlu olsun, ama karnın çok sertse neden doktor hemen gel dedi, kötü bişey mi ki? yani benim karnım da çok sert patlayacak gibi de o yüzden sordum..

saol cnm kötü bisey degil ,bu sabah saat 4-5 gibi karnimin sol tarafi tas gibi sertti herzaman öyle sert olmuyor cünkü aradim normalmi diye doktor yardimcisi hemen gelin dedi .. doktorum gayet normal oldugunu söyledi
ben sormadan doktorum söyledi büyük ihtimalle oglan diye :dance:

saol cnm kötü bisey degil ,bu sabah saat 4-5 gibi karnimin sol tarafi tas gibi sertti herzaman öyle sert olmuyor cünkü aradim normalmi diye doktor yardimcisi hemen gelin dedi .. doktorum gayet normal oldugunu söyledi
ben sormadan doktorum söyledi büyük ihtimalle oglan diye :dance:
amman şeker oğlan yandım şeker oğlan anasına darılmış damda yatan oğlan kaydirigubbakcemile ayy çok güzel cimcime iki tane delikanlı yakışıklı oğlun oluyor.allah bütün versin kız yada erkek Şeniz

evet cimcime son derece haklısın. Çok sevdiğim bir arkadaşımdı benimde şok oldum bu hareketine . Ama eşi ve eşinin ailesinin çok baskısı vardı üzerinde belki onun etkisidir. Ya bende almak istiyorum ama iyi değil derler bizde daha erken gibi geliyor bana alışveriş için . salı günü gittim alışverişe için gitti alamadan geldim.Hatta rus uyruklu bir arkadaşım var bugun bendeydi onlarda da aynı şey varmış . Sakın alma dedi o da ayyyy su 3 ay daha geçsin alışveriş merkezinden eve gelmicem :)))

yok geçmiş olmuyo hayatım....tam zamanı oluyo hatta...bu arada bende göztepe medical park a gitmek istiyorum...doktorunun ismi ne senin? sezaryen ücretini biliyor musun? bir de yeni doğan yoğun bakım ünitesi var mı? bilgi verirsen sevinirim canım...
doktorumun ismi gökmen iyigün ben çok memnunum zaten hastanede en yoğun doktor kendisi sezeryan ücretini telefonla sormuştum bundan 2 ay önce filan 1700 dediler yeni dğan bakım ünitesi varmı bilmiyorum ama olması lazım çünki çok büyük bir hastahane ben avrupa yakasındayım aylık kontrollerim için oraya gidiyorum ama doğum için karar veremedim bana çok uzak

X