2009 Şubat Anneleri

13+4 tü canım hatta banada gösterdi pipisini belliydi bizim babamızda kız istiyodu ama sağlıklı olsunda....
Kızlar bende isim düşünüyorumda hala karar vermiş değilim erkek bebekleri olcak anneler hangi isimleri düşünüyorsunuz benim aklımda şuan eymen emir var ama kararsızım

benim bebeğimin henüz cinsiyeti belli deil ama ben kendimi erkeğe odaklamış durumdayım. sanki erkek olacakmış gibi bir his var içimde ve hep erkek isimleri dönüp duruyor beynimde. berkan, yiğit, eren, ahmet ve burak var aklımda ama daha kırk kere değişir bu isimler tahminimce.

bende erkek ismi eren kız ismi özge yi begeniyorum.tabi eşim begenmesse asla koydurmaz.rüyalarımda erkek görüyorum ama kız galiba cünkü doktor pipi falan göremedi 12 haftalıkken :SSSS

bende erkek ismi eren kız ismi özge yi begeniyorum.tabi eşim begenmesse asla koydurmaz.rüyalarımda erkek görüyorum ama kız galiba cünkü doktor pipi falan göremedi 12 haftalıkken :SSSS

Allah iyiliğini versin emi senin kıs. 12 haftalıkken nasıl görcek pipiyi. daha yumurtalıkları oluşmamıştır ki pipisi nasıl görünsün. benimki de gözükmedi 14, haftada kesin sonuç alırız.içime doğdu seninki erkek olacak bak kaydirigubbakcemile3 eren gelecek eren:emir_bebek::roflol:

erenle özge cok güsel isimlermis cnm benimde kizim olursa thalia koymak istiyoruz erkek ismini daha hic düsünmedik kaydirigubbakcemile3

kizlar gecenin 3 ücü kafayi yicem uyandim ve canim simitle beyaz peynir cekiyor ,aglicam walla simdi yaa bulamam ki bu saate bi yerde
beklemem lazim 5 saat daha .....offfff offf
hic böyle canim cekmemistii

Allah iyiliğini versin emi senin kıs. 12 haftalıkken nasıl görcek pipiyi. daha yumurtalıkları oluşmamıştır ki pipisi nasıl görünsün. benimki de gözükmedi 14, haftada kesin sonuç alırız.içime doğdu seninki erkek olacak bak kaydirigubbakcemile3 eren gelecek eren:emir_bebek::roflol:

:roflol: kız ne bilim 12 haftalıkken gören görebiliyormuş ama bizim doktarrrrrr güremedüüüü :jeyyar: zaten doktorumuda degiştiricem ilac yazıcam haftaya dedi ve haftaya oldu gittiğimde ilac yazmadı.ense kalınlıgını da ben sordum da öyle söyledi yoksa söyleyecegi yoktu.neyse inşallah saglıklı olurlarda bebişlerimiz sonra cinsiyet istegimiz gelsin.inşallah herkesin günlüne göre versin rabbim gamyoncuiremsu

Son düzenleme:
kısssslarrrr günaydın.....bişi sorucam size ben ikili testimi perşmebe günü yaptırabileceğim...ancak randevu alabildim...12+4 oluyorum perşembeye...geç bir vakit mi? bir de ultrasonda üstten mi bakılıyor? aç-tok farkediyor mu? su içmek/sıkışmak gerekiyor mu? ortalama ne kadar sürüyor ultrason çekimi? bazen çünkü bebekler rahat durmuyormuş içerde..25-30 dakika sürenler varmış...tecrübesi olan arkadaşlar aydınlatırsa çok sevinirim....

kısssslarrrr günaydın.....bişi sorucam size ben ikili testimi perşmebe günü yaptırabileceğim...ancak randevu alabildim...12+4 oluyorum perşembeye...geç bir vakit mi? Bir de ultrasonda üstten mi bakılıyor? Aç-tok farkediyor mu? Su içmek/sıkışmak gerekiyor mu? Ortalama ne kadar sürüyor ultrason çekimi? Bazen çünkü bebekler rahat durmuyormuş içerde..25-30 dakika sürenler varmış...tecrübesi olan arkadaşlar aydınlatırsa çok sevinirim....

canim günaydin bende ikili test için 12+4 günlük ken bakdirmişdim.karnimdan bakdi önce ense kalinligi için fakat uygun pozisson yaratamadi doktor baya ugraşdi sonrada altdan bakdi ondan ölcebildi ense kalinligini.

kısssslarrrr günaydın.....bişi sorucam size ben ikili testimi perşmebe günü yaptırabileceğim...ancak randevu alabildim...12+4 oluyorum perşembeye...geç bir vakit mi? bir de ultrasonda üstten mi bakılıyor? aç-tok farkediyor mu? su içmek/sıkışmak gerekiyor mu? ortalama ne kadar sürüyor ultrason çekimi? bazen çünkü bebekler rahat durmuyormuş içerde..25-30 dakika sürenler varmış...tecrübesi olan arkadaşlar aydınlatırsa çok sevinirim....

ben 12+5 ken yaptırdım testimi.şükür iyi cıktı.ac olman lazım galiba test için.ama öyle yok sıkısmak su içmek falan.zaten bebekler bu zamanlarda içimizde kıpır kıpır oluyorlar sende rahat görürsün umarım bebeğini.içini rahat tut tatlım:emir_bebek:

kizlarrrrrrrr cok fenayim bennn ,üc aydir ilk defa bulantim var simdi acayip oldum yaaaaa sosis yemistim bir saat önce onlami alakasi var acaba ??? doguma kadar artik ben salam sosis yemem sanirim
oglumuda yatirmam gerek ama hareket edemiyorum sanki bütün gücüm alinmis gibiiii :KK43:[/QUOyeme tatlım. dr. salam sucuk sosis yasak dedi. içinde ne olduğu belli değil boşver. ben de tiksindim zaten bunlardan mayonezden de tiksindim. bu hazır ve zararlı gıdaları pek tüketmemek gerek. şimdi biz ne yersek bu onun ilerideki yeme alışkanlığını etkiliyormuş. bir aratırmaya göre anne karnında ne ile daha çok beslenirsen ilerde de onu daha çok tüketiyormuşsun. cokacimcoook

slm anne adayları.yazılanların bazılarını okudum.aramızda çok heyecanlı anne adayları var acıkcası onlara imrendim.bebişim 13+6 oldu ama bulantılarım kesilmedi.tiroit yetersizliğim var hap kullanıyorum.5.haftasındada kanamam olmuştu düşük tehlikesiyle bugune geldim.sorunlu bir gebelik geçiriyorum.henüz hamileleiğime sevinebilmiş değilim.allah benim gibi günlerini zor geçiren anne adaylarına sabır versin.henüz kilo almadım.doğru düzgün beslenemiyorum.siz neler tüketiyorsunuz nasıl geçiriyorsunuz bulantılarınızı.[/QUOT

bazen benim de bulanır gibi oluyor midem. limon yiyorum. zaten canım çok çekiyor limonu. ya kabuğuyla yiyorum ya da suyunu sıkıp 1 bardk. su ile karıştırıp içiyorum. bana iyi geliyor.

kızlar 2 li test aç tok farkediyor mu??? yok mu yaptıran??? huuuuuuu...bana perşembe 14.00 e randevu verdi...o saate kadar aç duramam herhalde.....bir de ne kadar sürüyor ortalama ultrason süresi???

kızlar 2 li test aç tok farkediyor mu??? yok mu yaptıran??? huuuuuuu...bana perşembe 14.00 e randevu verdi...o saate kadar aç duramam herhalde.....bir de ne kadar sürüyor ortalama ultrason süresi???

canım ben yaptırdım ama ben bişeyler yemiştim gitmeden sanırım farketmiyor bizimki çok usluydu maşallah ve çok rahat ölçtü doktorumuz sadece bir kaç dakika sürdü

canım bana dr um gerek görmedi 2 li testi ben 3 lü sünü yaptırıcam bu yüzden bilgim yok ama bişi sorcam arabaya bindiğinizde arabanın sallamasndan rahatsız olan varmı benim karnımın içi acıyo sanki arabaya binmek hiç istemiyorum sizinde öylemi

canım aç yada tok olmana gerek yok bakılıyor ikili teste.

ya kızlar aranızda hala şubat anneleri olarak cinsiyetini ögrenen yokmu?

tatlım sanırıyorum bu haftalarda kesin olarak ögrenen yok bizimki için büyük ihtimalle erkek ama kaptırmayın kendinizi belli olmaz dedi doktorumuz umarım seninde allah gönlüne göre verir ve nur topu gibi oğlun olur inşallah

kızlar tünaydın.. gece hiç uyuyamadım ben ya. sola dönüyorum belim ağrıyo sağa dönüyorum karnım, sırtüstü uzun süre yatınca bacaklarım.. aaaaa kafamçokkarıştı

çok fenaydı ya. sanırım göbüş yine büyüyo.

benim göbek deliğimde pıt pıt oluyo bide bazen ağrıyo. galiba büyüme göbüşe doğru gidiyo.

meraba ikili test için aç tok hiç farketmiyo sadece kan alıp kanın inceleniyo ense kalınlığı içinde ultrason senin bıdıka bağlı rahat durursa 1-2 dk ama bi de kıpır kıpırsa işte dr. amcalarını uğraştırıyolar benimkisi 30dk kesin vardı fazlasını bilmiyorum ama 2 dr uğraşması sonucu baktılar bu ne böle diyo hiç durmuyo
karnıma falan ultrasonla hafif hafif vurdular dursun diye ama yok babasına benziyo dedi bende kıkır kıkır gülmekten patladım yat yat sıkıntıdan tabi:nazar:

X