2009 Senesinin enleri....

bana oy veren herkese çok teşekkür ediyorum.vereliniortak

ben yeni bir öneri sunuyorum:hulya:
hani bir en iyiler oscarı var birde en kötüler oscarı varya :lepi:
kk dada en kötüler oscarı yapılsın
mesela en kötü giyinen-tatlicadiarzu-
en absürd fikirleri veren fisfisfis
en paylaşımı az:umursamaz:
vs vs vs
belki burda olamadım orda bir öneren olur değilmi:tomato:
çokmu asürd bir fikif sizce:hooray:

Enlere girebilmek çokgüzel bişeya.s bu enleri bana layık gören herkese çok teşekkür ediyorum:1hug:a.s.

Tum enleri tebrik ediyorum :1hug:
bu sene de EN olmak guzel :asigim::kedi:
tesekkur ediyorum a.s.

keşke bende en olsaydım geç üye olmasaydım.:gitme: çok çalışıp bende olcam 2010 aaaaaa:lepi: herkesi kutluorum 2009 güzellerim

en asabimi nasıl olur yaaaaaaaaaa delikafadulden
nasıl yani ya
yakarım nan bu topiğiiiii dağıtırım burayı hhhöööyyyyyyyyyyttttttttt Çok üzgünüm çoookdelikafaduldennaniknanik

oylama nası loldu bilemicem emme teşkür ederim hohoyt

diger kategorileri bilmem ama en kötü giyinen bir fovorim varki felaket resmen yürüyen felaket ama dimem:hulya:

enler kk kartlılar arasından seçilmiş galiba hayırlı olsun
hayır canım ilgisi yok.... oyun için cok tesekkür ederim canım arkadaşım.inanki bende hiç ama hiç ihtimal vermiyordum en seçilecegime heleki en nazık ve en kibar kk üyesi olarak seçilecegimi hiç beklemiyordum :kedi: ayrıca en calışkan üye kategorisinde de aday olmusum beni aday gösteren tüm arkadaşlarıma çok teşekkür ederim. a.s.
diger kategorileri bilmem ama en kötü giyinen bir fovorim varki felaket resmen yürüyen felaket ama dimem:hulya:
kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

bende enlerin hepsini tebrik ederim bende adaylar arasındaydım çok sevindim.ve şaşırdım ayrıca teşekkür ederim..herkesi kocaman öpüyorum.

olsun be cinnim sen benim enn delimsin Şeniz
bide adını yazamıycağım birkaçtane daha enimsinakannehir
en azından adın geçmiş olum benim o bilem yok:umursamaz:

oyy şımardım çok fena çok hemde :kedi:
ya canım benim , yok benim en taraklarda bezim. hayatımda huzurum herşeyden önemli benim. huzurum yerinde yalan olur gerisi. beni enlere yazan tüm arkadaşlarıma çok teşekkür ederim.:asigim:
deli ha deliyim sanırım -tatlicadiarzu- öperim kızŞeniz

ahaa biz de yslcinema ile en sorunsuz alışveriş yapan üye olmuşuz zemuszemus

tüm en'leri kutluyorum arkadaşlarŞeniz
kk daki herkes çok en ve çok özel bence:))
emeği geçen herkese teşekkürlera.s.

tebrikler. ya okadar aktifim ama hiçbi yerde yokum bende..işin şakası tabiki herkesi tebrik ederim

ay benide yazan enler arasına koyan arkadaşlara tşk ederim opuyorumnanaktan

bütün arkadaşlarım zaten kk enleri tepriklerrrrkaydirigubbakcemile5

herkese teşekkür ederim 2010 a çok güzel bi başlangıç oldu sayenizdee çok mutlu ettiniz beni hepinizi öpüyorum arkadaşlar :kedi: :enbuyukkk:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…