2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Ya kızlar benim kız 4 gündür kakasını yapmıyor... Doktora götürmelimiyim sizce.. Evde yapılacak herşeyi yapıyoruz.. Zeytin yağı verdik.. karnına masaj yapıyoruz olmuyor

kızlar merhaba ya benim kızın gözyaşı yok akmıyo felan anormal mi bu

Ya kızlar benim kız 4 gündür kakasını yapmıyor... Doktora götürmelimiyim sizce.. Evde yapılacak herşeyi yapıyoruz.. Zeytin yağı verdik.. karnına masaj yapıyoruz olmuyor

canım 4 gün çok fazla sancısı olmuyomu bence doktora bi danış

fatocum başlar yakında yada sen hiç aglatmadın kızını :)))

nohcoy mamamı yiyorki neden kabız oldu. devamlı doktoru yokmu arasana güzrlim onu

türkmax ı acın yenidoğan beslenmsini anlatıyorlar

ha ben de şimdi o programın sitesine üye oldum,anne olunca anladım..
kaka 3 gün normalmiş sen istersen hastaneye git canım bi doktor görsün..
marsg bizim sağlık ocağı hastaneden ii,doktorumuz ve ebemiz kapıda karşılıo ooo nil hanım gelmiş die,çok ilgililer..tabi onların kişilikleriyle de alakalıdır bu ama aşılarını falan sağlık ocağında yaptır eczanelerde bile aşılar çok ii korunmayabiliomuş..

marsg bende sağlık ocağına götürmedim götürmicem büyük küçük bir sürü hasta insan var küçücük binada özelde yaptırıcam verem aşısını napıcam bende onu düşünüyorum:1shok:
Nohcoy ağlamıyomu bebeğin canım ağrı yapıyodur dr.ara bence

kızlar bıngıldakla ilgili bi soru sormuştuım görmediniz galiba benim oğlumun saçı döküldükten sonra farkettim bıngıldağı bazen inip çıkıyor sanki atıyomuş gibi. dün de 1 saat falan çökük kaldı böyle bişey yaşayan var mı?

Sheeda benim kızın bıngıldağı görünmüyo saçtan, hiç farketmedim öyle bişey.

bizimde oluo bazen öle canım ama sebebini bulamadım,öğrenirsen paylaş olur mu??

Nohcoy 4 gün biraz fazla doktora danış sen

Bizim sağlık ocağıda aynı pislikte, ayrıca doktorda daha derdini anlatmadan muayeneye başladı aklına gelen ilacı yazdı biran önce göndermek için, hiç hoşuma gitmedi ama aşılara götürmekte fayda var çünkü sürekli taze oluyomuş.

kızlar oyuncak seçmeye çalışıorum ama yardıma ihtiyacım var,siz neler aldınız ya da almayı planlıosunuz??

Merhaba canım ben çok yazamıyorum sizlere ama sürekli okuyorum forumu,benim kızımda 2 aylık şuan,geçenlerde kakasını yapamadı çok kötü oldu,ben sadece emzirdiğim için bol bol kuru incir yedim.İnan bırak kabızlığı neredeyse ishal oldu,çok rahatladı.Üstelik sütümde arttı,bi dene istersen..

aynı canım benimde

kuzi,inanna, marsg sağol
inanna , marsg cmt doktora sorcam cevabı sizinle paylaşırım sizde de olduğuna göre kötü bişey değildir sanırım içim rahatladı

Bebek susuz kalmissa bingildak coker diye biliyorum, ishal icin aldigim ilacin arkasinda yaziyordu. Bence bi dr a sor icin rahat olsun.

Kizlar benim kizin gozyasi yok daha? Normal mi acaba? Bide bende hepatit b asisinin
2. dozunu saglik ocaginda yaptirmistim. Oradaki hemsire asilar ayni demisti.

Bide kalca cikigina baktirmadim, bu ishaller dizanteri derken ertelendi o. 3. ay
dusunuyorum ama gec olurmu acaba?

ela saglik ocaklari ilgili davransada ordaki hekimler genelde pratisyen oluyor.
en guzeli uzmana goturmek diye dusunuyorum.

verem aşısına mecbur yarın gidicem ... diğer asşılarına hastaneye gidicem doktoruna...

Nohcoy bence bekletme, 3 gun bile bence cok yani en azindan gunde bir kere yapmasi
gerekiyor diye dusunuyor. Kakalardan cok canim yandi

Bizim burdaki saglik ocagi temiz, ama tabi braz kalabalik . Gerci bebege oncelik veriyorlar.
Anlamadigim su: ordaki pratisyen hekime niye muayene ettiriyorlar bir kere tahlille ilgili
bisey sordum ta cevap veremedi cocuk doktoruna bir danis dedi. :1shok: Madem oyle
niye muayene ediyon madem anlamiyon dimi? Sadece asilar ve kilo kontrlu icin gidiyorum.
Hemsiler cok ilgili bu arada.

inanna ben kizima sadece cingirak aldim simdilik. Odasindada bir ayicik birde bebek var
o kadar ama yavas yavas basliyacagiz artik, oyun istiyor oda arada. Her aya ozel oyuncak
lar oluyor sanirim.

ben oyuncak almadım çıngıraklı eldivenler var onları takıyorum arada ellerine o kaadar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…