2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

aslim canım geçmiş olsun kızında maşallah çok tatlıŞenizaslimcım Allah kavuştursun Allahtan gün saymaya başlamışsın:teselli:

montecim ben medelanın elektirikli süt sağma makinesini 130 tl aldım çok memnunum :jeyyar:avent marka ablam kullandı oda çok iyi tavsiye ederimşakkıdı
inanna valla bende uğraşsamda yukarıdan fazla gaz çıkaramıyo ama alttan patır patır :roflol:çıkarıyo egzersiz yapıyorum kıza rezene falan gerçi çıkarana kadar ikibüklüm kızarıp bozarıyo yavrum ne illetmiş şu gaz :eek:klava:

sllm hanımlar,

elacım çok güldüm ya,sizin kayınwaldenler kendi kırklarını mı uçurmuşlardelikafadulden:roflol:

Calemity teşekkürler canım iyiyiz çok şükür..Kırkımızı çıkardık tam komşuya gitcektikki başka komşu bize geldi..Bu kırk seramonisini yapamadıkk yani:)Şimdi mucizeler bekliyoruz..Hani kırk çıktı ya:)Benimkisini zorla uyuttuk şimdi...
O filmin fragmanını gördüm,hint filmiydi sanırım..Ülkesinde tepki toplamış hatta,izlenmemiş..Neden diye sorarsan sebebini hatırlayamıyorum...Ben dehe hiç film falan izleyemedim valla..Annemler hala bende,kocamla başbaşa kalamadık..Annemde kızı bırakıp gitmek istemiyor..Bana güvenemiyormuş da yalan...Bizde anneliğin tadını çıkaramamış şimdi nostalji yapıyor bence

Calemity teşekkürler canım iyiyiz çok şükür..Kırkımızı çıkardık tam komşuya gitcektikki başka komşu bize geldi..Bu kırk seramonisini yapamadıkk yani:)Şimdi mucizeler bekliyoruz..Hani kırk çıktı ya:)Benimkisini zorla uyuttuk şimdi...
O filmin fragmanını gördüm,hint filmiydi sanırım..Ülkesinde tepki toplamış hatta,izlenmemiş..Neden diye sorarsan sebebini hatırlayamıyorum...Ben dehe hiç film falan izleyemedim valla..Annemler hala bende,kocamla başbaşa kalamadık..Annemde kızı bırakıp gitmek istemiyor..Bana güvenemiyormuş da yalan...Bizde anneliğin tadını çıkaramamış şimdi nostalji yapıyor bence

evet hint filmi canıma ama bollywood değil amerikan/ingiliz yapımı bir film niye tepki toplamış ya anlamadım :sm_confused:valla biz kırkımızı uçurmadık ya yani ne bilem böyle bir gayede duymadım aslında:eek:annemler karşı aprt oturuyor benim 30 günlük olana kadar bizde kaldı annem ama artık öğlenleri geliyor biraz torununu sevip akşama yemek cokacimcoookyapıp gidiyordu sağolsun ama artık bugün istifayı bastı gelem artık diye gitti senağlama biz izliyoz valla uyutup belki de kocamla film manyağı olduğumuz içindir sinemadan çıkmazdık biz ailenin alay konusuydu hatta sinemada doğurcam sanırlardı artık evde devam..hihoyyyt lost düzenli takip ediyoz mesela 5.sezondayız haftalık indirip,prison break ı sabırsızlıkla beklemedeyiz tnt de house mız var perşambeleri ayy neyse sıktımkafamçokkarıştı ilk gittiğinde annem panik olmuştum sanki tek yapamam gibi gelmişti ama oluyo merak etme bi şekilde iki eksik bir fazla büyüyecekler işte inşallah:içelim:

House gercekten cok guzel bir dizi, sabahladigim gecelerden birkac gece denk gelmistim
izlemistim. Lostun 4. sezonunun sonuna kadar izlemistik esimle , Koredeyken netten indirip izlemistik. 5. sezonu yeni sanirirm. Satin mi aldin? netten mi seyrettin ?

Kizlar biz 40 ucurmaya gitmeyecektik son anda fikir degitirip kizkardesime gittik. Cikar
ayak bizim kiz alina acayip doldurdu, bir telasla onun altini aldim, trenin saatini kacirmak
istemedigimiz icin bayagi acele ettim, e tabi pirincle yumurtayi almayi unuttuk :1shok:
Izmitlere kadar git yumurtasiz don :dilcikar: eve gelince hatirladim. Kabul olmustur insallah

kızlar yeni tickerimı görmenizi istiyorum.
Bu arada ben pirmada 3 numara kullanıyorum bebeğim yaklaşık 6 kilo olmuştur yakında 4'e geçmeyi düşünüyorum acaba çok mu hızlı ilerliyorum. Şimdilik sadece gece 4 kullanıyorum ama gündüzde mi kullansam diyorum??

kızlar merhaba bugün tam 2 ay oldu bebişim yazamadım doğum hikayemide evde internet yoktu kızlar benim bebişim gece uyumuyor gündüz uyuyor napıcamı bilmiyorum bir öneriniz varmı?

uyanıl tutmaya çalıoş dicem ama bu kadar küçük bir bebeği uyanık tutmak o kadar zor ki neyle ilgisini çekip bunu başarabilirsin bilmiyorum. şahsen ben bi yolunu bulmadım

kızlar merhaba soında girebildim siteye sorun vardı bende açılmadı uzun zamandır..

umarım herkes bebişleriyle mutlu sorunsuz yaşıyodur

Sheeda niye 4 kullanıyorsun:)
bizim 15 gün önce gittiğimizde 6,5 kilo olmuştu paşa.Ama 3 yetiyor.4 çok büyük gelipte rahatsız etmesin çocuğu.Dışarı taşma yapmıyorsa, bence 3 kullan.
aslımı beklerken, hayırlısı ile az kalmış günleriniz, allah kavuştursun bir an önce:))))Senin işin çok zor oldu zaten, her şeyi kendi başına yaşadın, i,nşallah bundan sonra beraberce büyütürsünüz bebişinizi.40 ınız hayırlı olsun, elagülce sizinde 40 ınız hayırlı olsun:) Kırk çıkarmaya kayınvalidenler gelmiş herhalde delikafaduldenLajoconde sizin ki de farklı olmuş kırkınız.Hayırlısı olsun sizinde kırkınızın.sositososito

kızlar yeni tickerimı görmenizi istiyorum.
Bu arada ben pirmada 3 numara kullanıyorum bebeğim yaklaşık 6 kilo olmuştur yakında 4'e geçmeyi düşünüyorum acaba çok mu hızlı ilerliyorum. Şimdilik sadece gece 4 kullanıyorum ama gündüzde mi kullansam diyorum??

kızlar prima 3 numarada bu ikincci pajetimiz ama ilki ikincisinden farklı çıktı ya ilki büyüktü bunlar küçük ve esnek kanatlı böyle olunca küçük mü olmak zorunda dediğin gibi 4 de geçmemiz çok sürmez böyle olunca idrarı hemen dolduruyor bezi anlamadım valla bu nasıl iş.2.aya girmeden 4 numaraya geçrsek 1 yasında napcaz -tatlicadiarzu-

House gercekten cok guzel bir dizi, sabahladigim gecelerden birkac gece denk gelmistim
izlemistim. Lostun 4. sezonunun sonuna kadar izlemistik esimle , Koredeyken netten indirip izlemistik. 5. sezonu yeni sanirirm. Satin mi aldin? netten mi seyrettin ?
netten indirip izliyoruz biz daha cd sini çıktığını sanmıyorumgamyoncuiremsu

Sheeda niye 4 kullanıyorsun:)
bizim 15 gün önce gittiğimizde 6,5 kilo olmuştu paşa.Ama 3 yetiyor.4 çok büyük gelipte rahatsız etmesin çocuğu.Dışarı taşma yapmıyorsa, bence 3 kullan.
aslımı beklerken, hayırlısı ile az kalmış günleriniz, allah kavuştursun bir an önce:))))Senin işin çok zor oldu zaten, her şeyi kendi başına yaşadın, i,nşallah bundan sonra beraberce büyütürsünüz bebişinizi.40 ınız hayırlı olsun, elagülce sizinde 40 ınız hayırlı olsun:) Kırk çıkarmaya kayınvalidenler gelmiş herhalde delikafaduldenLajoconde sizin ki de farklı olmuş kırkınız.Hayırlısı olsun sizinde kırkınızın.sositososito

normalde 3 kullanıyorum bu 2. paketimiz bir kaç gece çişi çıkınca geceleri 4 kullanmaya başladım ve sızma olayı bir daha olmadı. bacaklarında kızarıklıklar oluyo , hani içinde sızmayı engelleyen lastikli yerler var ya onun değdiği yer kıpkır mızı ... ama haklısın galiba bi süre daha gündüz 3'e devam edeyim

kızlar prima 3 numarada bu ikincci pajetimiz ama ilki ikincisinden farklı çıktı ya ilki büyüktü bunlar küçük ve esnek kanatlı böyle olunca küçük mü olmak zorunda dediğin gibi 4 de geçmemiz çok sürmez böyle olunca idrarı hemen dolduruyor bezi anlamadım valla bu nasıl iş.2.aya girmeden 4 numaraya geçrsek 1 yasında napcaz -tatlicadiarzu-

bunların maxisi midisi falan var sanırım o yüzden farklı çıkmıştır. 4 numarada gördüm maxi farklı midi farklı demek 3'ün de var.. evet ben de 1 yaşına geldiğinde ne kullancaz acaba diyorum en son kaça kadar acaba??

herkese selamlar kırkı çıkan arkadaşlar kırkınız hayırlı olsun bende 3 numara kullanıyorum bezi daha erken bence 4 e geçmek için arkadaşlar birde bu primanın uyu oynası varmış onu deneyen varmı acaba aranızda

bunların maxisi midisi falan var sanırım o yüzden farklı çıkmıştır. 4 numarada gördüm maxi farklı midi farklı demek 3'ün de var.. evet ben de 1 yaşına geldiğinde ne kullancaz acaba diyorum en son kaça kadar acaba??

aa bak doğru sölüyosun canım saol hiç dikkat ekaydirigubbakcemile5tmemiştim bak

oyyyyyyyy pilim bitti annemde kalcam h.sn bi çanta hazırlıyım dedim kırksaat sürdü bi oda bi salon mekik dokuyup durdum offf beynim durdu neyi alcamı şaşırdım yok iç badysi yok eldiveni beresi çorabı

Biz hala 2 numaradayız.. Kızım 4,5 kilo... Eğer böyle kilo almaya devam ederse 3 e geçeceğiz ama evde açılmamış 2 numara bir paket daha var...:))

yok ya baktım da az önce iki pakettede midi yazıyo ve sanırım paketi midi maxi mini yapan şey içindeki adeti 98 80 66 gibi..:KK43:

kızlar hepinize iyi akşamlar, ne zamandır giremiyorum taşınma telaşından yarın taşınıyoruz hayırlısı ile inşallah o yüzden 1 hafta kadar giremem siteye telefon adsl nakli falan anca olur

primanın 3 nımarasını kullanıyorum bende calemitynin dediği gibi iki farklı tipi var biri esnek yan bantlı ben onu daha çok beğendim diğeri öyle değil paketler tamamen aynı üretim tarihi 2009 olanlar esnek bantlı bilginize :))

X