2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

evet canım çok iyi anlattın
bende öyle yapıyorum ama yinede beceremiyorum yaaaaaaaaa
bu arada bizimkinin bugün huysuzluğu üstünde akşama misafir varya bana bişey yaptırmaz millet geldimide uyur gittikleri gibi gözünü açar
sabahtan sonra pek uyumadı ondan huysuzluk yapıyo sanırım ben biraz sallim şunu

Nazlıcan geçmiş olsun,biran önce sağlığınıza kavuşursunuz inşallah...Allah ım meleğini korusun,bian önce ona mücadele gücü sana sabır versin...

Nazlıcan geçmiş olsun,biran önce sağlığınıza kavuşursunuz inşallah...Allah ım meleğini korusun,bian önce ona mücadele gücü sana sabır versin...

teşekkür ederim canım.Allah hepimizin meleklerinie sağlıcakla büyümeyi nasip etsin inşallah
sen nasılsısın senin meleğin keyfi yerinde mi :ecrin_bebek:

evet canım çok iyi anlattın
bende öyle yapıyorum ama yinede beceremiyorum yaaaaaaaaa
bu arada bizimkinin bugün huysuzluğu üstünde akşama misafir varya bana bişey yaptırmaz millet geldimide uyur gittikleri gibi gözünü açar
sabahtan sonra pek uyumadı ondan huysuzluk yapıyo sanırım ben biraz sallim şunu

salla canım sen inşallah rahat uyurda işlerini yaparsın
bebekler öyle ya seni misafir önünda yalancı çıkarırlar ağlıyor hep dersin misafire gülücük atar az büyüyünce benimki onu yemez dersin başkasının elinden yer canım :))

ay cadı yaaa beni uyuttu kendi bi türlü dalamadı uykudan gözünü açamıyo ama inatla uyumuyo neyse daldı işşallah bikaç saat uyurda bende biraz işlerimi yaparım gerçi gözüm yatakta :)))

merhaba bayanlar melekleriniz siz nasılsınız bayadır giremiyorum merak ettim sizi geçmiş sayfalarıda okuyamadım ama iyi olmanızı temenni ediyorum.Bende kendi melegimi büyütmeye çalışıyorum

selamlar kjıslar nazlıcan canım geçmiş olsun işallah bir an önce iyileşir ege

geldim canım ,mecbur tribünden eskileri okuodum,benım kız omzumda uyumaya çalışıodu,ondaan yazamadım,neyse uyuttum şimdi,canım çok geçmiş olsun ya,nedir senin ve ege bebeğin başına gelenler,ama yinede allah başka büyük dertler vermesin,sen gözünden sakındıkça bişeyler oluo,ama maşallah egeye,hepsiyle mücadele etmeyi başardı,hayatta güçlü olmayı şimdiden öğrenio,az kaldı kendini biraz daha toparladımı hiçbişeyciği kalmıycak hayırlısıyla,şimdi pazara kadar hastaanedemisiniz yani?

teşekkür ederim canım.Allah hepimizin meleklerinie sağlıcakla büyümeyi nasip etsin inşallah
sen nasılsısın senin meleğin keyfi yerinde mi :ecrin_bebek:

Çok şükür Nazlıcancım..Annem yanımda benim sağolsun çok yardımcı oluyor...Uykusu az kızımın ,pek uyumuyor..Aman hasta olmasında diyorum...Sen bizim için çok güzel örneksin..Sabrınla,savaşınla...Senin mücadelene bakıp bizim sorun saydıklarımızın hiçbirşey olmadıklarını görüyoruz

esra lajoconde doktorumuz geldi yazamadım onunla konuşuoduk.
esra yarında yatsın pazar durumuna göre taburcu edicez dedi
lojoconde bende büyük kızımı zor büyttüm sanırdım aynı sizinkiler gibi huysuz gazlı uyumaz amaaa ege den sonra nilsu ne kolaymış diyorum
tabi yorulmak da çok zor bebeğin gazı ve uykusuzluğuyla uğraşırken ama onun böle ciddi sıkınılar çekmesi insanı moralmen mahfediyor

canım işte her bebeğin büyümesi farklı oluo,kimi kolaylıkla kimide böyle zorluklarla,ama şükür ki çözümü olan şeyler bunlar ve sizinde gücünüz var ii olması ve bakımı için,muhakkak ki yoruluosun üzülüosun ama sonunda sağlığına kavuşacak inşallah,etrafta öle örnekler varki insanların ne maddi gücü ne sigortası var çocuklarına bakmak için,seni çok ii anlıorum ömründen ömür gidiodur şimdi onu öle hastanede gördükçe,keşke annen yanında olsaydı ,tek başına olman da zor,hem nilsu hem ege,allah yardımcın olsun,nazlıcım kızkardeşin falan yokmuydu senin

nazlıcan çok geçmiş olsun.daha öncede söylemiştim sana gerçektende güçlü bir annesin.benim oğlumda bronşit olmuştu 6 tane iğne yapıldı ama canım o kadar yandıki o ağladıkça.nefes alıp vermeside çok zor oluyordu bir keresinde ölüyo zannettim.çok ağladım iyileşmyeecekmi diye.ama sen bu kadar probleme karşı hala güçlüsün.inşallah bir an önce iyileşir sağlığına kavuşurda minik oğlun kocaman bir adam olur sen bile şaşarsın minicikti bu ne zaman büyüdü diye.ayrıca senin oğlunda oğlak inadı var sıkı sıkıya sarılmış hayata.

Bence kendinle gurur duymalısın Nazlıcan..Meleğin aslanlar gibi bir delikanlı olacakk ve kızları peşinden koşturacak..Birlikte gülümsersiniz inşallah bu hastane anılarına

iiz bizde canım,evert ya artık berrak gülmeye başladı,tepki verio bize,gözleriyle takıp edıo,sesler çıkarıo,sanırım yakında agulamaya başlayacak:)))

bu arada site çok yavaş mı yoksa benim bağlantıdamı ağırlık war arkadaşlar,10 dkdır beklıorum sayfa açmasını

Nazlıcan çok geçmiş olsun inşallah biran önce iyileşir, benimki de çok boğuluyo emzirirken ama bukadar tehlikeli olduğunu bilmiyodum korktum şimdi.

Ya bu kusma işine bi çare yokmu ya,

Sab simplex kullanan arkadaşlar bu ilaç kusma ve uykusuzluk yapıyo olabilirmi sizce, benim kızın uykusu gayet iyiydi gece 2-3 defa ancak uyanırdı, şimdi çok azaldı uykuları, yarım saat bir saat bölük pörçük uyuyo, huzursuz uyuyo, dalamıyo ve zaten kusuyodu ama şimdi daha fazla kusuyo, prospektüsüde türkçe değil yan etkilerini okuyamıyorum. Sizlerde varmı böyle değişiklikler.

kuzi,dünku sayfaları bi okusana,biri yazmıştı sanırım bu ilaçla ilgili bi şeyler

canım sap simplex bir ara sağlık bakanlığınca ithalatı durdurulmuş bi ilaç,ve türkiyede korsanları oldukça çokmuş zaten bu tarz ilaçlarla bebklerin bağırsak gelişiminin sistematiğini bozuyormuşuz hatta zinco gibi yağ bazlı olanların vucütça emilimi çok muş yani beyine bile gidiyormuş hafıza gelişim geriliği Allah muhafaza riski varmış..............eşim bu süreçi sabırla atlatmamız gerektiğini dışardan onun gelişimini sekteye uğratacak hiç birşey vermememiz gerektiğini anlattı bana ve bana çok mantıklı geldi,biliyorum milyonlarca insan kullanıyor ama bu bizim yaklaşımımızrezene çayın yağdan daha masum olduğunu artık 25 cc günde rezene verebileceğimi söyledi eşim bende bugün ilk defa denedim anlıyacğn

burda yazıo kuzı bak

X