2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

ay deli olucam yaaaa defnoş uyurken akşam için bi kekatim dedim fırına bu iki oluyo geçen günde oldu her zaman yaptığım kek ikidir tutmuyo deli oldum yaaaa

balım çok soğol canım
lajoconde ne gururu kız ben kendimden geçtim biraz toparlansın egecik inşallah ozamn kendimle gurur duyacağım:))))
esra benim oğluşumda takip ediyor ve cevap verir gibi mırıldanıyor bana daha gülmedi henüz gerçi zavallımın gülcek hali mi kaldı

zaten canım kendıne yaptınmı süper olur,misafıre yaptınmı illa bi aksılık olur,kabarmadımı noldu kekin

Bu teşekkür butonlarını neden kaldırdılar ki acep ya:uhm:
Teşşekkür ederim Ezracım, okumuştum onu, yeğenim eczanede çalışıyo çok kullanılan bir ilaç zararı olmaz demişti oda ama ne biliyim, en iyisi rezene almak galiba gerçekten, hem uykuya faydası var hem gaza öyle yapiyim bende bari a.s.

Nazlıcan çok geçmiş olsun inşallah biran önce iyileşir, benimki de çok boğuluyo emzirirken ama bukadar tehlikeli olduğunu bilmiyodum korktum şimdi.

Ya bu kusma işine bi çare yokmu ya,

Sab simplex kullanan arkadaşlar bu ilaç kusma ve uykusuzluk yapıyo olabilirmi sizce, benim kızın uykusu gayet iyiydi gece 2-3 defa ancak uyanırdı, şimdi çok azaldı uykuları, yarım saat bir saat bölük pörçük uyuyo, huzursuz uyuyo, dalamıyo ve zaten kusuyodu ama şimdi daha fazla kusuyo, prospektüsüde türkçe değil yan etkilerini okuyamıyorum. Sizlerde varmı böyle değişiklikler.

sağol canım aslında gerçekten dikkat etmek gerek.özellikle morarırsa diye hep gözü açık olucan canım

arkadaşlar aranıuzda milupa rezene çayı veren vermı dün ben verdim akşam 7 de 24 saat oldu hala yavrum tamm ayılamıyo,emmek için bile.25 ml ye bir çay kaşığı kattım iki kere yani 50 ml verdim kuzum 37 günlük çok mu ağır geldi acaba çok vicdan azabı duyuyorum saat başı uyannan çocuk saatlerce 2-3 saat uyuyo 2-3 dk emip tekrar memede uykuya dalıyo uyandıramıyorum ya niye böle oldu morsalım çok bozuk

ay deli oldum içi pişşse üstü pişmiyo üstü pişşse içi pişmiyo çöküyo falan ilkte yapmıyorum kaçıncı bu ama son ikidir böle oldu off yaaa

kızlar geçenlerde bi doktorun yazısını okudum nette faz için hareket çok önemliymiş durun ben bulup ekleyeyim buraya ekleyemezsem anlatırım

bu arada bende de iki gündür acaip bi gaz var neden oldu anlamadım gaz yapıcak bişey ne yedim nede içtim ayakalrımı üşütmedim

arkadaşlar aranıuzda milupa rezene çayı veren vermı dün ben verdim akşam 7 de 24 saat oldu hala yavrum tamm ayılamıyo,emmek için bile.25 ml ye bir çay kaşığı kattım iki kere yani 50 ml verdim kuzum 37 günlük çok mu ağır geldi acaba çok vicdan azabı duyuyorum saat başı uyannan çocuk saatlerce 2-3 saat uyuyo 2-3 dk emip tekrar memede uykuya dalıyo uyandıramıyorum ya niye böle oldu morsalım çok bozuk

haydaaaaaa tam rezene kullanmaya karar vermiştim rezeneninde zararı var ozaman e napcaz biz anlamadımki ben, Elagülce'de milupanın rezenesini verdim rahat uyudu diyodu dün için ama bugün sormak lazım.

Ha bu arada şu okyanus suyunu damlattıktan sonra bebeği ters çevirip burnunu temizlemekten bahseden arkadaş kimdi unuttum ama hay aklıyla bin yaşasın valla, o burun pompasıyla uğraşıp duruyodum temizleyemiyodum bi türlü, ne rahatlıkmış meğer bütün pislik çıkıyo dışarı ters çevirince.

Bu arada benim ticker'ım niye kaybolmuş ki

kızlar ben öle marka rezene deilde aktardan aldığım doğal rezeneyı kullanıorum,kendim içiorum,2-3 tatlı kaşığı nı sıcak suya demliorum,hem bana süt yapıo hemde kızımı rahatlatıo,tavsiye ederim

trübin kalabalık bugün marsg naber ya ösledim seni doğurduk doğuralı karşılaşamadık
shedaa sabah beri giriyon trübinden bakıp kaçıyn noldu bebiş durmuyormu??

hımm aslında doğru doğalı varken niye marka alıyoruzki, katkı maddeleri vardır illaki markalarda.

haydaaaaaa tam rezene kullanmaya karar vermiştim rezeneninde zararı var ozaman e napcaz biz anlamadımki ben, Elagülce'de milupanın rezenesini verdim rahat uyudu diyodu dün için ama bugün sormak lazım.

kuzi bence hiç birşey vermemek men güzeli benim kkuzum hiç uyumuyodu günde toplam 8 ssaat anca bende artık dayanamayıp verdim ama çok pişmanım keşke uyumasaydı şimdi sarhoş gibi bayılıp geçiyo kendinden kendimi affedemiyorum ne akla hizmet verdim bende içmiştim bu çayda bende bugün bir türlü uyanmak istemedim gün boyu gece fırlaya bir ıhh a bu gece gözlerimi bile zor açıyodum.. nefret ettim bu şeylerden senin yerinde olsam el kadar yavruya ne olduğu belli olmaya sap ı vermem ben kuzi hiç bişi vermem napalım uyumayız emelim hasta olmayalımd abu uykuda yeter:Saruboceq:

nazlıcan gaz için ben bebeğin ayaklarını karnına doğru bastırıyorum o zaman alltan gazını çıkarıyor.bunun bir zararı olurmu yani kalça çıkıklığına sebep olurmu.

birde yarım saat ya da 15 dk uyuyor emziriyorum tekrar uyuyor.hep bu şekilde sütümmü yetmiyor dedim mama aldım fakat mamayı bir türlü yemedi.biberonu emmedi sonra kaşıkla verdim kaşıklada almadı.sütümün yetip yetmediğini nasıl anlarım.sağdığım zaman ne kadar çıkar bir göğüsten.

aslında calmitye katılıyorum gaz için bişi versemde vermesemde hiç bir fark yok benim oğlanda hep mızırdanıyor
bende bu ara bişi vermiyorum ama bol hareket ettirmek iyiyimiş
kuzi sana özele link verdim oku bak

X